Jump to content
Dogomania

Czy zna ktoś dobry preparat na przebarwienia ????


Sylwia&westie

Recommended Posts

[URL]http://www.1allsystems.pl/Product.asp?CategoryID=6C40FC51-4431-4417-BB11-A8DEA8EABEA4&ProductID=2FBA0C9E-8BDD-4167-8F28-D2995D88C199[/URL]
Witam wszystkich !! Mam pytanie dotyczące tego produktu ww ;) czy uzywał go juz ktos kiedyc i co moze powiedziec o efekcie który daje po zastosowaniu. Mój piesek ma przebarwienia na łapkach i szukam kosmetyków które by to ogły usunąc :) i znalazłam takie cuś . Proszę o opinie dot. tego produktu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

niestety będziesz musiała próbować na swoim psie -ponieważ to co zadziała u innych może nie przynieść oczekiwanych efektów u Ciebie.Jeden pies ma delikatniejszy włos i u niego będzie łatwiej pozbyć się przebarwień a u tych z grubym i twardym włosem właściciele muszą się niestety trochę''pogimnastykować''zanim znajdą coś dla siebie.
można stosowć borasol-dostępny w aptece bez recepty[ale na to również potrzeba czasu]
Może ktoś z forumowiczów będzie mógł Ci bardziej pomóc
pozdrawiam i życzę wytrwałości w poszukiwaniu''cudownego''preparatu;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia&westie']a ten borasol jak sie stosuje ?? nie "zepsuje" siersci ?? albo nie zżółknie od tego. Boję się, ponieważ w marcu wystawa a jezeli sie mu to pogorszy to juz będzie totalna klapa :([/quote]


Nie pogorszy ale żeby było widać efekty musi być stosowany systematycznie [nawet kilka razy dziennie]
pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja mam największy problem z przebarwieniami na brodzie, przy oczkach i na łapach. Mydełko diamentowe jest moim zdaniem nic nie warte, a kosztuje słono. Ostatnio wypracowałam metodę, że najpierw kąpię moją Milę w szamponie (np. zielone jabłuszko IV Sant) a później w szamponie bio-groom białe partie (niebieski szampon do wybielania) i to zostawiam ten szampon na psie kilka minut. W tym czasie np robię jej masaż i myję ząbki. Później po wysuszeniu w miejsca jakiś zażółceń nanoszę ten żel do wybielania. I tak zostawiam. Działa super. Po jakimś tygodniu znów myję samo pysio i znów żel. I tak w nieskończoność. Przed wystawą i tak niezastąpione są pudry albo choć mąka ziemniaczana do zamaskowania jakiś niedoskonałości.
Podobno dobrze działa też sodka, ale tego nie próbowałam jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Borasolu używam do zmiękczenia sierści na pysku
(kiedy rozczesuję, a nie myję wtedy spryskuję psa po długości rozcieńczonym szamponem ze spryskiwacza do kwiatów. ale, żeby nie podrażnić psyka stosuję w tych miejscach borasol, którym bez problemu można przemywać oczy.)
Kupiłam żel 1all systems dobre 2 miesiące temu, ale staram się opóźnić używanie go - boję się, że za bardzo zniszczy sierść.
Tak więc lecimy z papilotkami ;)
Ale jak już zacznę używać - poinformuję o efektach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...