Jump to content
Dogomania

Wysokosc płotków

Magda i Saga

Recommended Posts

[quote name='Viz'] Jak rozumuje pies, który ma 27 cm w kłębie jest zaliczany do S... [/quote]
Dokładnie tak. :kciuki:

[quote name='Viz'] S jet od 30 tak? :wink: [/quote]
A czemu do? :hmmmm:

W [b] FCI [/b]: [url]http://alteri.ipon.pl/Kursy_szkolenia/Agility/Agility_r2.html[/url]

A w [b] IAL-u [/b]:
[i] Trzy (3) klasy ograniczone i jedna (1) nieograniczona pozwalają psom skakać wysokości najlepiej im odpowiadające:
- Klasa Toy: Wysokość przeszkód 300mm +/- 50mm dla psów do 300mm (włącznie).
- Klasa Mini: Wysokość przeszkód 400mm +/- 50mm dla psów do 400mm (włącznie).
- Klasa Midi: Wysokość przeszkód 550mm +/- 50mm dla psów od 400mm do 500mm (włącznie).
- Klasa Maxi: Wysokość przeszkód 650mm +/- 50mm i nie ma ograniczeń dotyczących wzrosty psów. [/i]

Mam nadzieję, że teraz ja nie pokręciłam. :wink:

• 2 months later...

:hand: Znowu troszeczkę pomarudzę. :eviltong: Qrteczka chciałam dzisiaj kupić farbę, co by wreszcie moje hopki pomalować, ale... nie mam o tym zielonego pojęcia. :oops: Czy malowaliście swoje przeszkody jakąś specjalną farbą? konserwowaliście je czymś? czy po prostu: emalia zewnętrzna do drewna i tyle. I czy jakieś kolory są z jakiś powodów zabronione? :hmmmm:

[quote name='Tośka_m']No to widzę, że ostro się przygotowujesz do nowego sezonu, brawo :multi:[/quote]
Oj, jak samemu się dopiero uczy majstrować przeszkody i tylko w wolnych chwilach (qrcze, ciągle mam ich za mało :sad: ) , to strasznie długo to trwa. :cool3: Ale teraz to już muszę przyspieszyć tempo, bo jak śniegi stopnieją i zrobi się cieplej, to będzie płacz, że nie mamy na czym biegać. :placz: