Jump to content
Dogomania

Lublin 10.06.2007


simbik

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podaje linka do zdjęć zrobionych przez moją siostrę. Proszę o nie kopiowanie ich na inne fora/strony bez uprzedniego skontaktowania się ze mną. Ze względu na ograniczenie dogo do max 500pixeli podaje linka bo tam możecie sobie powiększyć zdjęcie.

Niebawem wstawię też zdjęcia ze swojego aparatu. Parę jamniorów się załapało, ale zdjęcia kiepsko wychodziły :(


Pozdrawiam;)

[URL]http://viris.fotosik.pl/albumy/208372.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Z reguły wystaw nie komentuję ale tym razem musze się[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]5.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Na ringu honorowym stało – jak moja córka obliczyła – około 150 małych pucharków. Ciekawi mnie tylko dla kogo one były i kiedy miały być wręczane. Bo np. my zdobyliśmy między innymi ZwMł – na ringu pucharku nie było, sumiennie doczekaliśmy do finału Najlepszy Junior Wystawy. Zeszliśmy z ringu i nic. Mogliśmy - być może - jeszcze coś otrzymać na finale BOG ?? [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] bo zwycięzca rasy też nam się przytrafił ale nie każdy junior miał takie szczęście więc ?? ….[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]No chyba, że te pucharki to tylko dekoracja ringu honorowego.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/quote]


w katalogu, przed spisem psow przyjetych na wystawe widnieje tez lista sponsorow z wyszczegolnieniem, ktore pucharki za co...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']w katalogu, przed spisem psow przyjetych na wystawe widnieje tez lista sponsorow z wyszczegolnieniem, ktore pucharki za co...[/quote]

Jak ktoś dostał dobrze złożony katalog. Ja mam 2x od strony 73 do końca :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...