Jump to content
Dogomania

Szampon dla wrażliwych ;)


zaba14

Recommended Posts

probowalas myc ja po prostu w hexodermie?

moja starsza suka tez ma wrazliwa skore.
przed wystawa kapie ja w szamponie do czarnej siersci-mam taki jeden, ktory jej nie robi krzywdy.
ale troche szkoda by mi bylo kapac ja w tym co chwile-poza tym to klopotliwe.

mam wielka butle hexodermu i zwasze, kiedy trzeba psy troche umyc lub wykapac w calosci uzywam wlasnie tego.

Link to comment
Share on other sites

a niusia chodzi Ci o to??
[url]http://www.nokaut.pl/szukaj/psy/hexoderm-500-ml-plyn-antyseptyczny-do-siersci.html[/url]
nie nie próbowałam ... poszukam u siebie jeśli nie znajde ściągnę z kraju bo tak to się już nie da :/ rzadko kiedy kąpie swojego psa, zazwyczaj po prostu ją płuczę wodą, ale jak już wraca ubrudzona cała błotem to jest ciężko bez jakiegoś płynu :(

Macie coś jeszcze godnego polecenia dla futrzaków? bo być może i u mnie coś znajdę .. ja mam jakiś zwykły szampon z firmy Karlie wziełam dla czarnych, a zaraz kupiłam dla szczeniąt ale oba działają na nią identycznie więc nie mogę jej w tym kąpać.. :/

Link to comment
Share on other sites

tak, chodzi mi wlasnie o hexoderm.

mozesz sobie kupic mala buteleczke na probe.
naprawde jest bardzo dobre. szczegolnie jak np trzeba umyc tylko lapy czy podwozie-a gronkowiec nie spi.
poza tym nie pachnie jakos specjalnie, co tez jest wazne np w przypadku takich psow jak moj, ktore najbardziej lubia byc bezwonne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...