Jump to content
Dogomania

Bokserek Z Ogonkiem W Schrinisku W Rudzie śl (ma już bardzo kochający domek)


credita

Recommended Posts

[quote name='ralph']bulwersuje mnie sprawa czytnikow, bo jak to mozliwe, ze schrony, ktore w konkretnym celu sa wymyslone, nie maja podstawowego sprzetu do okreslania tozsamosci przyjetego psa??? nie wierze, ze czytnik jest tak drogi, zeby nie mozna bylo w niego zainwestowac, bo kazdy kolejny dzien w celu ustalenia tej tozsamosci kosztuje schron chociazby utrzymanie nowoprzybylego psa.[/quote]

Jeśli nie jest to tak drogie i tak bardzo Cie bulwersuje to zafunduj jakiemuś przytulisku taki właśnie sprzęt hm..? :roll: Ja z mojego otoczenia nie znam ani jednego zaczipowanego psa! o tym się nawet nie mowi, to po co wydawac pieniadze na coś co w schronisku w tej chwili jest zbędne? Czy większość ludzi ma zaczipowane psy? Nie.. jest to mniejszość i to w tych miastach w ktorych schronisko ma czytnik u nas nie ma wiec psow sie nie czipuje. Moj pies nosi adresowke, tez jest zabezpieczony i nie potrzeba dodatkowego sprzętu. W schronisku w rudzie jest na co wydawac pieniadze, nie wierzysz zapraszamy... i widac ze te pieniadze ktore schronisko otrzymuje sa dobrze wydawane. suki sterylizowane-a to chyba nie w kazdym schronisku jest wykonywane :angryy: a taki zabieg powinien byc priorytetem!, budowane nowe pomieszczenia, psy maja co jesc, sa szczepione... czego jeszcze?

Łatwiej się pisze prawda? :roll: Ja chciałam zaczpiowac własnego psa, ale sprawdzalam schroniska ze śląska i jak dobrze pamietem JEDNO miało czytnik i to daleko od nas...:roll:


Max w górę! znajdziesz super domek!
Justyna, a czy on już czegoś nie załapał?zimno się zrobiło :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

credita ze zalozylas watek boksiowi to daje namiary na Ciebie, ale poki co tylko telefoniczne ;)
Maks jest :
[URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=25011&id_kat=12[/URL]
[URL="http://animalia.pl/ogloszenia.php?module=0&rodzaj=3&kategoria=1&woj=12"]http://animalia.pl/[/URL] tutaj automatycznie sie ogloszenia nie ładuja, wiec trzeba czekac na zatwierdzenie.
[URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/5246[/URL]

pozniej powrzucam i gdzie indziej.

Link to comment
Share on other sites

Wracajac do czipowania psów to powinien być obowiązek każdego właściciela tak jak opłata podatku czy szczepienia, a u nas czipuje się psa z rodowodem badź tego który wyjeżdza za granicę- a szkoda bo łatwiej zlokalizować właściciela, moze nie byłoby takich problemów jak ....pies podrzucony, porzucony, przywiązany do drzewa, i kary za takie zachowania... czas się zastanowic nad tą kwestią- i wtedy w schroniskach nie będzie przepełnienia, a wyposażenie schroniska w urządzenie czytnik nie byłoby problemem.. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ekardas, zlokalizowanie właściciela czasem niewiele daje - kiedyś trafił dobek do schroniska, zaczipowany, zadzownili do właścicielki - powiedziała, że psa sprzedała i nie jej problem. Podała numer do nowych. Tamci powiedzieli, że pies jest głupi bo non stop ucieka i go nie chcą ... :shake:

U nas prawo musi byc egzekwowane, to wtedy ludzie 2 razy się zastanowią zanim psa kupią. A tak schronisko i zero konsekwencji .... bo w moralnosc tych ludzi wątpię :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ekardas']Wracajac do czipowania psów to powinien być obowiązek każdego właściciela tak jak opłata podatku czy szczepienia, a u nas czipuje się psa z rodowodem badź tego który wyjeżdza za granicę- a szkoda bo łatwiej zlokalizować właściciela, moze nie byłoby takich problemów jak ....pies podrzucony, porzucony, przywiązany do drzewa, i kary za takie zachowania... czas się zastanowic nad tą kwestią- i wtedy w schroniskach nie będzie przepełnienia, a wyposażenie schroniska w urządzenie czytnik nie byłoby problemem.. pozdrawiam[/quote]

Zgadzam się, ale to trzeba zacząc od prawa, a nie krzyczec, ze schronisko nie wyposarzone.

Koniec tematu, bokser czeka na dom.

Link to comment
Share on other sites

Napisał Zaba 14 Zgadzam się, ale to trzeba zacząc od prawa, a nie krzyczec, ze schronisko nie wyposarzone

Większe kary dla właścicieli nowelizacja prawa, i schroniska spustoszeją, żyjemy w cywilizacji, weszliśmy do Europy z czym? aż wstyd...tak to wątek boksia i nie zaśmiecajmy go, każdy z nas ma prawo do opini, a propos jestes przed maturą Zaba14 poćwicz ortografię wyposaż wiedzę, to tak rzuca się w oczy, nie obrażaj się........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='la_pegaza']Na życzenie nowego właścciela, tak?? Bo trochę się boję, że dzięki swej urodzie ktos go weźmie na "reproduktora" :shake:[/quote]
Ja w ogloszeniach pisalam, ze pies zostanie wykastrowany. Jeszcze nie rozmawialam z Justyna, jakos nie mialam okazji, ale wspomne aby ten zabieg został przeprowadzony, sądzę ze Justyna juz o tym myślała.
Kiedyś miałam już taką sytuację, ze ktoś do mnie dzwonił bo chciał psa na reproduktora... :shake: masakra...

Link to comment
Share on other sites

ok wporzadku ;) mam nadzieje ze to allegro wypali, no i niech ogoniasty szykuje sie do podrozy ;) a tak nawiasem mowiac, szkoda ze takie ladne psy az do innego wojewodztwa musza jechac zeby znalezc dom... :lol: przeciez widok takiego psa az oczy cieszy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

jeśli potrzebny będzie tymczas to oferuję dom u siebie w łodzi
mam 100 m kw, duży ogródek pod oknami i całymi dniami jestem w domu, często jeżdżąc z psem gdzieś dalej
o ile max lubi koty:) bo z moja boksią na pewno się gogada
prawda jest taka że jak tylko go zobaczyłam natychmiast podjęłam decyzję o adopcji, od dłuższego czasu szykuję się na nią ale moj narzeczony nie jest przekonany na 100% czy damy sobie radę z 2 psami, on często wyjeżdża
na tymczas się zgadza i sądzę, że jeśli zobaczyłby maxa na żywo to zostałby u nas już na zawsze. mamy na przeciwko w kamienicy przyjaciół z 2 psami w tym dosłownie klonem Maxa :crazyeye: pienym bokserowym księciem. michał obserwuje ich życie z dwoma czortami i już na 95% jest pewien, że damy radę, brakuje tylko tej kropki nad "i", przyjęcie Maxa na tymczas jeśli jest potrzebny na 99.9% zapewniło by mu doświadczony bokserzy dom na zawsze
nasze bokserze szczęście Keira ma teraz 1.5 roku, wulkan energii, niszczyciel więc domyślam się jaki jest Max :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='credita']A TO DLA OSOBY KTÓRA DAŁA PSIAKI NA ALLEGRO:calus: :Rose:

DZIĘKUJĘ;)[/quote]

Credita zeby było nam łatwiej to ja jestem Ania, pewnie osobiscie kiedys się poznamy w schronisku.

Czekam jak dalej potoczy się los tego i wystawionych psiaków...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...