Jump to content
Dogomania

Bokserek Z Ogonkiem W Schrinisku W Rudzie śl (ma już bardzo kochający domek)


credita

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][QUOTE]
[B]Od: [/B][B]"Sebastian Gąsiorowski" <[email protected]> [/B]
Do: "Ulka1813 z dogomanii" [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
T[B]emat: [/B]Data: 27 stycznia 2007 20:40
[LEFT][COLOR=red][B]Witam! Jestem zainteresowany tym psiakiem. Szukam wesołego towarzysza zabaw dla mojej córki, a wiem, że te psy bardzo lubią dzieci. Proszę o kontakt lub bardziej szczegółowe informacje. Pozdrawiam[/B][/COLOR] [/LEFT]
[/QUOTE]
Pan Sebastian szuka boksera do 2-3 lat (jego mail jest odpowiedzia na nasze allegrowe ogloszenie mieleckiego boksia).
Nie wiem czy juz znalazl, podeslalam jego maila na kilka boksiowych watkow. Pan jest z Warszawy.[/B]

Link to comment
Share on other sites

faktycznie jest tak jak mówicie okres kwarantanny to 14 dni ,ale jeżeli znajdzie się chętny żeby adoptować boksia to schronisko go wyda :p tak było w przypadku bokserki którą adoptowała pani z Elbląga ,wydali bez problemu.Może być tak że ktoś się po boksia zgłosi , ale jeżeli mam być szczera to jeżeli komuś zależy to pierwsze co robi to jeszcze nim pies trafi do schronu już taką wiadomość zamieszcza na wypadek gdyby pieska schron przyjmował ,więc szanse na przyjście właściciela są marne:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ulka18 fajnie by było gdyby pan Sebastian był zainteresowany boksiem ale jak napisałaś nie ma narazie z nim kontaktu ,szkoda bo może faktycznie by się zdecydował, ale ma kawalek drogi z Warszawy:roll:
Paola boksio faktycznie wygląda nieżle,ale to kwestja czasu , w schronie jest wiele psiaków w potrzebie,lecz bokserki są wyjątkowo wrażliwe sama wiesz jak zmienił się Kwazio jak go zabrałaś na tymczas:cool3: w schronie w Rudzie pracują cudowni ludzie,opieka jest na wysokim poziomie , no ale co domek to domek:razz:

Link to comment
Share on other sites

credita a czy pytałaś czy ten pies juz nie jest zamowiony? Bo w Rudzie nie raz była sytuacja że pies na kwarantannie juz był zamowiony ale CZEKAŁ az odbędzie te 14 dni. Jeżeli jakis pies został wydany wczesniej to chyba tylko i wyłącznie przeciazyła o tym odległosc bo z pomorza na śląsk jest mase kilometrow... i chyba boksio musiał byc w złym stanie...:roll:

Szanse na odebranie psa przez właściciela nie zawsze są marne, ten pies jest zadbany, w schronie juz byl kiedys zolty bokserek, tez chcialam szukac mu domu, ale jak sie okazało właściciel juz po niego jechał ;) pies przeciez mogł zwiac za suką, a ktos widzac duzego psa, nie znając właściciela zawiadomił schronisko i tyle. Nie można odbierać właścicielowi szansy na odzyskanie psa, on ma 14 dni na odnalezienie swojego przyjaciela i nie przyspieszajmy tego. Pies nie jest chory wiec nie musi na gwałt szukac domu.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam bardzo po 1
pies nadal jest w schronisku i nie jest zamówiony bo wiedziała bym o tym bo chodzę do schroniska a pozatym pracuje tam moja koleżanka i nic jej o tym nie wiadomo
po 2 :
ja nie odbieram szansy właścicielowi tego psa:mad:
po 3:
suka którą wcześniej wydało schronisko pani z Elbląga, była na kwarantannie i gdyby jej schron nie wydał to myślę że była by tam do dziś:shake: dlatego ogłaszam psy nawet jak są na kwarantannie!!!!
Zwracam uwagę jeszcze na jedną rzecz,nawet jeśli odnajdzie się właściciel po miesiacu to schronisko po to spisuje umowy adopcyjne i spisuje dane ludzi adoptujących ,bo jak komuś rozpaczliwie zależy na psie to w ten sposób ma szansę odnaleść jeszcze swojego pupila no nie?
A i jeszcze coś myślę że chyba nic złego nie zrobiłam , ja chcę tylko pomóc:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...