Jump to content
Dogomania

Myjnia dla psa w koninie!!! Pilne!


*Ania...Niuf*

Recommended Posts

[url=http://www.google.pl/search?gcx=c&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=Myjna+dla+ps%C3%B3w#hl=pl&sclient=psy-ab&q=Myjnia+dla+ps%C3%B3w+w+Koninie&pbx=1&oq=Myjnia+dla+ps%C3%B3w+w+Koninie&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=3&gs_upl=10694l10694l0l10992l1l1l0l0l0l0l72l72l1l1l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=1b95ad17e9b220ad&biw=1024&bih=681][b]Jest[/b][/url] :p

Z tego co widzę nie tylko w Koninie jest myjnia :)

Link to comment
Share on other sites

Masz niufa? Jeżeli tak to na twoim miejscu nie decydowałabym się na taką myjkę. Złotówka za minutę własnoręcznej harówy... u fryzjera nie wyjdzie drożej, a na pewno dokładniej i lepszymi kosmetykami. Dodatkowo wysuszenie niufa po kapieli bez rozczesywania... będzie potem duuużo pracy, albo dodatkowa kasa na fryzjera żeby psa rozplątał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']myjnia dla psow-to chyba maja nie wszystko w glowach poukladne.mam nadzieje ,ze to kawal[/QUOTE]
[quote name='anetta'][url=http://www.google.pl/search?gcx=c&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=Myjna+dla+ps%C3%B3w#hl=pl&sclient=psy-ab&q=Myjnia+dla+ps%C3%B3w+w+Koninie&pbx=1&oq=Myjnia+dla+ps%C3%B3w+w+Koninie&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=3&gs_upl=10694l10694l0l10992l1l1l0l0l0l0l72l72l1l1l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=1b95ad17e9b220ad&biw=1024&bih=681][b]Jest[/b][/url] :p

Z tego co widzę nie tylko w Koninie jest myjnia :)[/QUOTE]

[quote name='kelpie87']Masz niufa? Jeżeli tak to na twoim miejscu nie decydowałabym się na taką myjkę. Złotówka za minutę własnoręcznej harówy... u fryzjera nie wyjdzie drożej, a na pewno dokładniej i lepszymi kosmetykami. Dodatkowo wysuszenie niufa po kapieli bez rozczesywania... będzie potem duuużo pracy, albo dodatkowa kasa na fryzjera żeby psa rozplątał :evil_lol:[/QUOTE]
xxxx52
Nie od dziś są myjnie dla psów, a już ładnych parę lat :) i ludzi korzystają i sobie chwalą:)
anetta
Dziękuję za info :)
kelpie87
Rozmawiałam z kilkoma hodowcami i wszyscy bardzo polecają, niuf to duży pies i kąpiel w domu to zafajdana łazienka i cały dzień sprzątania nie mówiąc o włosach w syfonie , pewna Pani zapłaciła za kąpiel i suszenie niufa niecałe 30 zł, ja choćbym zapłaciła 50 zł, to i tak nie dużo w porównaniu z kwotą 150 u fryzjera, wszystko jest po 1zł za minutę, kąpiel własnoręczną mam opanowaną i nie zajmuje mi to dużo czasu :)

Dziękuję za odpowiedzi :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='cockermanka']150zł za samą kąpiel nowofunlanda? Chyba żartujesz..
Albo to cena z rozczesaniem ... albo jakiś salon przesadza z cenami.[/QUOTE]

Nie żartuję, jak wiadomo dla psa w rozmiarze XXL płaci się wszystko w cenie XXL, i mnie to nie dziwi, zdawałam sobie sprawę z tego kupując nowofunDlanda z resztą nie pierwszego. Chodziło mi tylko o to czy w Koninie jest myjnia... i nie napisałam ceny sugerując się tylko na jednym salonie
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie wykąpiesz i nie wysuszysz niufa w myjni za 30 zł. :shake:

Berneńczyka z długim włosem wykąpałam i wysuszyłam (nie całkiem dokładnie) za 55 zł. Z krótszym włosem za 45 zł. Także nie wierzę, że za 30 zł niufa wysuszysz. :diabloti:

W takim okresie zdecydowanie wolę chodzić do groomera. Myjnia świetnie sprawdza się w cieplejszym okresie. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Kurczę, a ja kąpię niufy w salonie za 60 zł...[/QUOTE]
Fajnie byłoby mieć blisko takiego groomera ;) Napisz proszę skąd jesteś:)
[quote name='bernika']Nie wykąpiesz i nie wysuszysz niufa w myjni za 30 zł. :shake:

Berneńczyka z długim włosem wykąpałam i wysuszyłam (nie całkiem dokładnie) za 55 zł. Z krótszym włosem za 45 zł. Także nie wierzę, że za 30 zł niufa wysuszysz. :diabloti:

W takim okresie zdecydowanie wolę chodzić do groomera. Myjnia świetnie sprawdza się w cieplejszym okresie. ;)[/QUOTE]

Ja nie chcę niufa wysuszyć na wiór w myjnie, chcę tylko wydmuchać większość wody, a resztę wysuszę sobie w domku:) ostatnio jak kąpałam swojego kudłacza( w domu) to liczyłam sobie czas, a więc: namoczenie trwało 10 min. szamponem lałam go 3 min. płukałam go( bardzo dokładnie ) 10 min. nie liczę odżywki bo niuniuś ma doskonały rodzaj włosa, a na wystawę w najbliższym czasie się nie wybieram, no i suszenie z grubsza 10 min ( dmuchawa ) więc pies jest wilgotny. Sumując zajmuje mi to 33 min ( nie liczę wcierania szamponu bo za to nie płacę). Choćbym miała zapłacić 50 czy 60 to nic w porównaniem z salonem jak już wcześniej pisałam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...