Jump to content
Dogomania

Wrocław -gdzie mozna za darmo?


edziakalitowa

Recommended Posts

[quote name='shangri_la']o jaaa...nawet nie wiedzialam ze taki mamy :evil_lol:ja jednak i tak wole plac szkoleniowy :p

pozdrawiam[/quote]
Mamy :p
Ale bym tam nie puściła swojego psa, w trosce o jego zdrowie. Zreszta nie wiem czy chciałyby biegac po tych kamieniach.
A za siatka jest piekny olbrzymi kawałek trawy. Wolałabym zamiast tego placyku dla psów, ogrodzony kawalek zadbanego trawnika do zabawy i już nawet nie musiałabym miec przeszkód.
Oczywscie bez dziur kopanych przez psy i coby własciciele sprzątali po swoich psach a nie traktowali tego placyku jak kibelka dla psów. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

U Nas w Szczecinie są dwa place dla psów z "przeszkodami agility". Tyle,ze palisada jest bardzo stroma,kładka moze być,huśtawka obgryziona przez psy,a koła w strasznym stanie. Pozatym pełno dziur nakopanych przez psy. łasciwie to niewiem czy ktoś się tym zajmuję,bo chyba na postawieniu placów się skończyło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']U Nas w Szczecinie są dwa place dla psów z "przeszkodami agility". Tyle,ze palisada jest bardzo stroma,kładka moze być,huśtawka obgryziona przez psy,a koła w strasznym stanie. Pozatym pełno dziur nakopanych przez psy. łasciwie to niewiem czy ktoś się tym zajmuję,bo chyba na postawieniu placów się skończyło.[/quote]

Dominika, są 3 place. :cool3: Jeden jest niedaleko Selgrosa (prawobrzeże?). Widziałam go jak jechałam pociągiem. ;) To jest b. ładny, zadbany plac z czystymi przeszkodami. Nie są pogryzione, ani nic. Tylko palisada nie za bardzo prawidłowa. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Tego niedaleko Borowskiej placem zabaw dla psów nazwać nie można, podłoże jest wysypane dość dużymi kamieniami,slalom ma paliki co ok.1,5m,wywalone tam są jakieś stare opony,stacjonaty w ogóle nie przypominają stacjonat, a porozbijane butelki i stare kości z kurczaka są stałym elementem tego "placu zabaw" nie wspominając już o bezsensownie porozstawianych belek które do niczego nie służ.Na takim placu zabaw jedyną rzeczą jaką pies może zrobić jest pokaleczenie sobie łap...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...
  • 4 weeks later...

Zapiszę sobie i zapytam - gdzie można znaleźć jakiś klub do trenowania pod okiem specjalisty? We Wrocławiu oczywiscie ;) Pytam zaocznie niejako, bo szczylek dopiero jutro u nas będzie i będzie miał dopiero pół roku, ale to mała rasa, więc za kilka miesięcy chętnie byśmy przyczłapali, mając już opanowane podstawy zachowania :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...