Jump to content
Dogomania

Aparacik, brak kasy, brak dt!!!Wraca do schroniska:(


stonka1125

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='stonka1125']Nie przeszedł bez echa ale niestety dt nieaktualne.
Szukamy dalej.[/QUOTE]
a listę na dogo sprawdzałyście? ja wczoraj pobieżnie patrzyłam i wydawało mi się, ze miejsca są, tylko nie wiem, czego konkretnie szukacie - gdzie, za ile itp. Jeśli wyrywam się z tym komentarzem jak filip z konopi to sorry, pomóc chcę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ang']a listę na dogo sprawdzałyście? ja wczoraj pobieżnie patrzyłam i wydawało mi się, ze miejsca są, tylko nie wiem, czego konkretnie szukacie - gdzie, za ile itp. Jeśli wyrywam się z tym komentarzem jak filip z konopi to sorry, pomóc chcę:)[/QUOTE]

no co ty, spoko, tylko ja już zgłupiałam jak to ogarnąć, nie wiem czy jesteśmy w stanie zebrać kasę na hotel czy dt, myślałam ze on jest kiepski, taki leżący, to mógłby u mnie w kenelu dojść do siebie ale wet mówi ze on jest energiczny, wesolutki, nie dam rady z dwunastym biegającym psem w domu. Nawet nie wiem czy jakiś hotelik ma miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/222533-Murzyn-po-latach-pracy-na-etacie-str%C3%B3%C5%BCa-trafi%C5%82-do-schronu.Jest-DT!-brak-deklaracji-%28/page4[/url]
post 78, może o to chodzi? jeśli tak, trzeba się odezwać do carycy26, najwyżej ja mogę poprosić, żeby skrobnęła tu coś:)

Link to comment
Share on other sites

Jestem, Aparacik i Maksio zostają w klinice do soboty albo niedzieli, mamy troszkę czasu :) Wpisuję deklarację Rudzi i czekamy na kolejne, zawsze można zebrane pieniazki przeznaczyć na innego psiaka. Odezwała sie do mnie dziewczyna która chciałaby zostać dt dla jakiegoś psiaka, chciała miec wybór więc wysłałam jej trójkę psiaków ale z jej słów wynika ze Aparacik idealnie zgrałby sie z jej dwójką niskopodwoziowców. Czekam na odpowiedź i zobaczymy co dalej. U nas finansowa kiszka, zarejestrowaliśmy w grudniu hotel i cały czas jedziemy na minusie, poza tym mam psiaka pod moja opieką u Ani w Brodnicy i wykruszyło nam sie 130zł deklaracji...Musze jeszcze tam pokombinować więc finansowo nie mogę pomóc. Jakas drobna kwota jak najbardziej ale raczej jednorazowo.

No i wdaje mi się, ze 500zł za takiego malucha to kosmiczna kwota...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']Jestem, Aparacik i Maksio zostają w klinice do soboty albo niedzieli, mamy troszkę czasu :) Wpisuję deklarację Rudzi i czekamy na kolejne, zawsze można zebrane pieniazki przeznaczyć na innego psiaka. Odezwała sie do mnie dziewczyna która chciałaby zostać dt dla jakiegoś psiaka, chciała miec wybór więc wysłałam jej trójkę psiaków ale z jej słów wynika ze Aparacik idealnie zgrałby sie z jej dwójką niskopodwoziowców. Czekam na odpowiedź i zobaczymy co dalej. U nas finansowa kiszka, zarejestrowaliśmy w grudniu hotel i cały czas jedziemy na minusie, poza tym mam psiaka pod moja opieką u Ani w Brodnicy i wykruszyło nam sie 130zł deklaracji...Musze jeszcze tam pokombinować więc finansowo nie mogę pomóc. Jakas drobna kwota jak najbardziej ale raczej jednorazowo.

No i wdaje mi się, ze 500zł za takiego malucha to kosmiczna kwota...[/QUOTE]
a ten dt sprawdzony? myślę, że trzeba kuć żelazo póki gorące, bo w Nowym Tomyślu może za chwilę nie być miejsca (o ile jeszcze jest). A cena to chyba jeszcze do ustalenia, bo Murzyn z wątku carycy26 sporawy jest:) nie chciałabym wchodzić w Wasze kompetencje, ale mi ten psinek po głowie chodzi;) jeśli chcesz namiar na N.Tomyśl daj znać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']Mam namiar na teriera, spokojnie :) dt nie sprawdzony ale na pewno sprawdzę i podpiszemy umowę, dziewczyna z fb kupiła na bazarze dwa pakiety, jeden dla Aparacika więc ogłoszenia będą.[/QUOTE]
to fajnie:) dajcie znać na bieżąco co się dzieje i jakie będą potrzeby, inaczej nie będziemy mieć szansy pomóc:) pozdrawiam Dziewczyny:)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny , przyznam szczerze , że jeśli deklaracja na Aparacika nie będzie potrzebna, to niestety nie przekażę jej raczej na innego psiaka . Strasznie mi przykro ale sama tez ledwo teraz przędę a może się okazać, że będę miała sukę na utrzymaniu , którą jej właścicielka chce uśpić bo jest podobno agresywna :(
Dla Aparacika wysupłam , bo ona taki Wauzikowaty i mnie serducho boli jak na niego patrzę ...
Pisze od razu uczciwie , niby to tylko 10 zł ale wiecie jak jest :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']Mam namiar na teriera, spokojnie :) dt nie sprawdzony ale na pewno sprawdzę i podpiszemy umowę, dziewczyna z fb kupiła na bazarze dwa pakiety, jeden dla Aparacika więc ogłoszenia będą.[/QUOTE]

Mamy w tym hotelu naszego zamojskiego Baja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Dziewczyny , przyznam szczerze , że jeśli deklaracja na Aparacika nie będzie potrzebna, to niestety nie przekażę jej raczej na innego psiaka . Strasznie mi przykro ale sama tez ledwo teraz przędę a może się okazać, że będę miała sukę na utrzymaniu , którą jej właścicielka chce uśpić bo jest podobno agresywna :(
Dla Aparacika wysupłam , bo ona taki Wauzikowaty i mnie serducho boli jak na niego patrzę ...
Pisze od razu uczciwie , niby to tylko 10 zł ale wiecie jak jest :([/QUOTE]
No to na swoich podopiecznych przeznaczysz :) Naprawdę nie musisz sie tłumaczyć co robisz ze swoja kasą, to by juz była paranoja. Cały czas czekam na odpowiedź, to będzie bdt z pokryciem kosztów weterynaryjnych, no i ja cały czas mam nadzieję że takie małe lisiątko znajdzie ds.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...