Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

[quote name='Matagi']
Ni mam schabiku-wczoraj robiłam kurczaka w sosie curry z ryżem:eviltong: A jak zrobię to co?:cool1:Przygalopujesz z tej wawy?:cool3:;)[/QUOTE]

Nie, zażyczę sobie przysłanie paczką priorytetową albo kurierem :eviltong::evil_lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Matagi']Rowerem przywiozem:p[/QUOTE]

Trzymam za słowo. :p

[quote name='Maks i Spark']Całkiem dobre rozwiązanie ;), a przywieziesz więcej :cool3:

A.[/QUOTE]

Obawiam się tylko jednej rzeczy, że zanim by dojechała na tym swoim rowerku to by po drodze zjadła schabik. :diabloti:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Całkiem dobre rozwiązanie ;), a przywieziesz więcej :cool3:

A.[/QUOTE]

Czemu niiiii;):razz: z przodu i z tyłu rowerka mam koszyczki;):eviltong:

[quote name='bety']Trzymam za słowo. :p



Obawiam się tylko jednej rzeczy, że zanim by dojechała na tym swoim rowerku to by po drodze zjadła schabik. :diabloti:
Pzdr[/QUOTE]

A kto wie?:roll:;) Jakbym jeszcze miała kilka słoiczków grzybków marynowanych....:roll::razz::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Czemu niiiii;):razz: z przodu i z tyłu rowerka mam koszyczki;):eviltong:



A kto wie?:roll:;) Jakbym jeszcze miała kilka słoiczków grzybków marynowanych....:roll::razz::diabloti:[/QUOTE]

.....i jeszcze grzybki :lol: uwielbiam :loveu:

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Robię się głodna.......:diabloti:

A.[/QUOTE]

A ja nie bo niedawno zjadłam obiad: rosołek z wiejskiej kurki (prawdziwej nie ze sklepu :eviltong:) z makaronikiem. I to mi wystarczyło.

Aha - grzybki marynowane też mam robione po podlasku - mniam mniam.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark'].....i jeszcze grzybki :lol: uwielbiam :loveu:

A.[/QUOTE]

Ja też...:lol:

[quote name='Asiaczek']A ja dzisiaj kupiłam schabik i będę próbowała zrobić coś z mięskiem wg przepisu Matagi. Zobaczymy, co mi wyjdzie...

Pzdr.[/QUOTE]

Dobrze Ci wyjdzie:multi:,zobaczysz za 2 dni;).

[quote name='Maks i Spark']Robię się głodna.......:diabloti:

A.[/QUOTE]

Ja chyba też...śniadanie zjadłam o...16.00:p co prawda było to danie obiadowe:evil_lol:,ale posiłek pierwszy:eviltong:.Teraz chyba czas na obiadokolację:razz::roll:.I tak sobie myśle ....kiedy to powinien być podwieczorek?może teraz?:crazyeye:Pogubiłam się...:cool1:

[quote name='bety']A ja nie bo niedawno zjadłam obiad: rosołek z wiejskiej kurki (prawdziwej nie ze sklepu :eviltong:) z makaronikiem. I to mi wystarczyło.



Aha - grzybki marynowane też mam robione po podlasku - mniam mniam.

Pzdr[/QUOTE]

A ja też mam rosołek!:multi::lol: Niestety mój "materiał rosołowy" pochodzi z kurzaczej fermy,ale za to makaronik własnej produkcji!:multi::lol:
Podlaskie grzybki najlepsze,fakt!;)

Aaaa,od razu piszę:deser też mam!:eviltong: lody kaktusy:lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Obżartuchy wy :eviltong:[/FONT][/B][/CENTER]




[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]w ciąży wszyscy czy jak ?! [/FONT][/B]:evil_lol: :loveu:[/CENTER]
[/QUOTE]

... no coś Ty :crazyeye:, nigdy w życiu :eviltong:

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]hihi fajnie być mamą... ja się nie mogę już doczekać...[/FONT][/B]:loveu:[/CENTER]


[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]choć narazie zaspokajam się matkowaniem Ginowi [/FONT][/B]:evil_lol:[/CENTER]
[/QUOTE]

.....no fajnie, ale czasem można mieć po kokardę tych atrakcji :evil_lol:;)

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']No nie wytrzymam, ale rozpusta :evil_lol:, ale my też już zjadłysmy obiadek :eviltong: i mamy deserek :p ciasto ze śliwkami

A.[/QUOTE]

Hmmm....ciasto ze śliwkami:razz: niamniam:roll: trza będzie takowe zrobić:razz::eviltong:

[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Obżartuchy wy :eviltong:[/FONT][/B]

[B][FONT=Comic Sans MS]w ciąży wszyscy czy jak ?! [/FONT][/B]:evil_lol: :loveu:
[/CENTER]
[/QUOTE]

W ciąży to może być moja Hanka:roll: miesiąc temu wydała się za NOBU...:razz: o 16.30 jadę z nią na USG...;)

[quote name='Maks i Spark'].....no fajnie, ale czasem można mieć po kokardę tych atrakcji :evil_lol:;)

A.[/QUOTE]

Hiiihiiihaaaaahaaaa-fakt!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Cześć :)

trzymam kciuki za USG :lol:

A.[/QUOTE]

Cześć!:lol:

[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]I jak z usg?! Czekamy :loveu:[/FONT][/B]
[/CENTER]
[/QUOTE]
Zaraz pakuję Hankę i jadymy;) Jestem umówiona na 16.30.Pewnie nie robiłabym tego badania,gdyby nie to,że Hanka zrobiła się straszna menda:angryy:O wszystko się kłóci,prowokuje awantury,bije się ze wszystkimi szybami.Jeżeli jest w ciąży/a tak podejrzewam:p/ to muszę cos z jej tym zachowaniem zrobić,bo jeszcze sobie i dzieciom zrobi krzywdę.No i od drugiej połowy ciąży wchodzi inne żywienie.Zobaczymy:razz::roll:-jak wrócę -napiszę;).

Link to comment
Share on other sites

Panie,Panowie!:lol:

W dniach 17-22 listopada 2009 [SIZE=2]urodzą się małe shiby.Rodzice to:[/SIZE]

[SIZE=3][B]S`HANA Matagiinu PL i NOBU av Enerhaugen[/B][/SIZE]


[IMG]http://i38.tinypic.com/29li540.jpg[/IMG]

NOBU

[IMG]http://i35.tinypic.com/1hfapy.jpg[/IMG]

[IMG]http://i34.tinypic.com/29dv5s8.jpg[/IMG]

[IMG]http://i35.tinypic.com/2uysifq.jpg[/IMG]

i Hanka

Bez żadnych problemów lekarz stwierdził ...ciąże mnogą:multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...