Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wesołych Świąt!

[IMG]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/easter.jpg[/IMG]

apropo z Lublina fot to ja mam 3 czarnego z finałów, tylko się nie przestrasz ich:eviltong: haha

[IMG]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/czarny2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/czarny1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/czarny.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mam foty, ale słabej jakości, wstyd i hańba po prostu:
[IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9960/24660650.png[/IMG]

[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1739/30186218.png[/IMG]

Intensywnie zastanawiam się nad shibą, ale to minimum dwa lata upłynie zanim będę pewna na 100% czy mam warunki na kolejnego psa i w ogóle szpica (niezłe jazdy będą za rok, jak będę kończyć lekcje o 18:). Znasz może jakieś książki o japońskich rasach?

Jak przyjedziecie z psiakami na kolejną wystawę w czerwcu w lbn, to obiecuję lepsze foty :D
A ja zaczynam przeglądać galerię, strona po stronie... i mam pytko, takie obrazki jak ten: [url]http://img260.imageshack.us/img260/6995/obraz030lx5.jpg[/url]. Często zdarzają się na wystawach?

Link to comment
Share on other sites

[B]Aniu!:lol:[/B] Fajnie,że wstawiłaś fotki,wcale nie sa tragiczne:shake::lol:.Dzięki:loveu:

Aaaaa...zapomniałam napisac jak nam poszło w Lublinie:oops:
Pisałam wcześniej,że będzie rodzinnie;)
Mało Koko debiutowała w klasie baby i zaskoczyła mnie baaardzo pozytywnie:lol:Stała i biegała naprawdę świetnie,dzielna z niej dziewuszka.Dostała WO :loveu:,na ringu honorowym wybrali same duże baby.
Najlepszą suczka została KOI Matagiinu PL:loveu:mieszkająca w hodowli Swobodne Życie.Koi dostała też śliczny puchar ufundowany przez lubelską hodowlę Subarashii.
Misaki dostała w dupe od KOI:evil_lol:
Czarny Hoshii ,zapasiony jak prosiaczek zgarnął BOB-a!:loveu:

I tak:
baby
L`KOKOKU-NA Matagiinu PL- WO

pośrednia
KOI Matagiinu PL -I doskonała,CWC,Zwycięzca
otwarta
MISAKI Hneda Tvrz - I doskonała
Championy
S`HOSHI Matagiinu PL -I doskonały,CWC,Zwycięzca,BOB

Wystawa w Lublinie ogólnie była dniem haszczaków,w każdej mozliwej klasie wygrał haskacz:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HelloKally']Mam foty, ale słabej jakości, wstyd i hańba po prostu:




Intensywnie zastanawiam się nad shibą, ale to minimum dwa lata upłynie zanim będę pewna na 100% czy mam warunki na kolejnego psa i w ogóle szpica (niezłe jazdy będą za rok, jak będę kończyć lekcje o 18:). Znasz może jakieś książki o japońskich rasach?

Jak przyjedziecie z psiakami na kolejną wystawę w czerwcu w lbn, to obiecuję lepsze foty :D
A ja zaczynam przeglądać galerię, strona po stronie... i mam pytko, takie obrazki jak ten: [URL]http://img260.imageshack.us/img260/6995/obraz030lx5.jpg[/URL]. Często zdarzają się na wystawach?[/QUOTE]

Oooo,fajnie-są zdjęcia!:lol:Co Wy marudzicie z ta jakością :roll:Coś widac i to ważne:eviltong:
Myśl,myśl,czas szybko leci....;) Książki.....w tej chwili nic mi nie przychodzi do głowy..ale pomyslę,może cos i jest:razz:
Nie jestem na 100 % pewna,że będe w czerwcu w Lublinie,ale istnieje takie prawdopodobieństwo;) Wczoraj ścierając kurze z pucharów /nienawidze tego:angryy:/ zobaczyłam,że mamy pucharki za BOB w roku 2007,2008,2009,2010 i 2011,a nie zawsze było rodzinnie:eviltong:
Na tym zdjęciu nic strasznego sie nie wydarzyło,biały akitas odmówił współpracy z właścicielem,tak jest kiedy sie nie nauczy psa wspólnego biegania w ringu.Hiihiiiii,ciekawsze "incydenta" bywały na wystawach ,akitki lubią się "popisać".Jak jedna burknie to nie ma zmiłuj-wszystkie już stoja na paluszkach i patrza komu by tu włomotać:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ohohoho, gratulacje dla Ciebie i Twoich psiaków:)
U mnie tez tak było w tym roku, że tłustawy basek zgarnął BOB'ka:) Przynajmniej było go widac na ringu, hahaha...

Pzdr.
[IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/QUOTE]

Dziękuję bardzo!:loveu:
Ja dopiero przed wystawą zobaczyłam,że czarny tłusty:evil_lol:
A basenji,które jest na fotce to:pies ,champion TIM Spirit Orlando Furiozo ,baardzo dorodny chłopak;)

Link to comment
Share on other sites

Wychodzi,że z Ukrainy:cool3:urodzony jest 1.12.2007,po:o-Ribessita Pearl of Antares To Rus Ahmar`s ,m-Misterio Napoli Sunny Girl.Jest championem Ukrainy,Belgii,Rumunii i Grand Championem Belgii i Rumunii,Młodziezowym championem Ukrainy.Mieszka w Rudej Hucie.Dlaczego ktos sprzedał takiego szampona?Powinnam miec jego fotki,wrzucę jak dostanę:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ach, no to chyba, że. Ja to nieobeznana w wystawach. Jako małe dziecko najczęściej widywałam owczary (jeszcze nie aż tak upośledzone) husky i niufy.Szczerze mówiąc wolałabym kolejnego psa jako akitę, koniecznie japońca, ale rozmiary są niezbyt. Tzn. dla mnie z dużym psem jest lepiej, bo można z nim więcej robić, ale rodzice nie zgadzaja się na dużego psa do domu, a ja jednak wolałabym, żeby nie był na zewnątrz tak jak Ben. No i naczytałam się o problemach z pierwotniakami, co nie ukrywam z lekka mnie zniechęciło. Ale myślę, że to zależy od podejścia i ile pracy się "włoży" w psa. W końcu to żadna sztuka wyszkolić bordera, wyszkolcie shibę, akitę albo husky! Chociaż przy tym ostatnim to nie odczuwa się tej "trudności". Ja najwyraźniej przyzwyczaiłam się, nie wyobrażam sobie psa, który od razu chciałby wykonywać moje polecenia bez przyzwoitej nagrody. Co do shiby to chciałabym samca, najlepiej importa, który nie byłby powiązany (albo jak najmniej) z naszymi polskimi shibami, żeby powiększył pulę genetyczną no i udoskonalił rasę. To oczywiście strefa marzen i myślę, że naprawdę trzeba dokładnie przestudiować rodowody, osiągnięcia itp, aby sprowadzenie reproduktora miało jakikolwiek sens. zeby nie było tak, że sprowadzę sobie jakiegoś psychola i za parę lat będzie miot po moim improrcie, który będzie mieć coś nie tak na bani.

Co do zdjęcia, to myślałam, że wielką trudnością jest przyuczenie shibek/akit do wystawiania się :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HelloKally']Ach, no to chyba, że. Ja to nieobeznana w wystawach. Jako małe dziecko najczęściej widywałam owczary (jeszcze nie aż tak upośledzone) husky i niufy.Szczerze mówiąc wolałabym kolejnego psa jako akitę, koniecznie japońca, ale rozmiary są niezbyt. Tzn. dla mnie z dużym psem jest lepiej, bo można z nim więcej robić, ale rodzice nie zgadzaja się na dużego psa do domu, a ja jednak wolałabym, żeby nie był na zewnątrz tak jak Ben. No i naczytałam się o problemach z pierwotniakami, co nie ukrywam z lekka mnie zniechęciło. Ale myślę, że to zależy od podejścia i ile pracy się "włoży" w psa. W końcu to żadna sztuka wyszkolić bordera, wyszkolcie shibę, akitę albo husky! Chociaż przy tym ostatnim to nie odczuwa się tej "trudności". Ja najwyraźniej przyzwyczaiłam się, nie wyobrażam sobie psa, który od razu chciałby wykonywać moje polecenia bez przyzwoitej nagrody. Co do shiby to chciałabym samca, najlepiej importa, który nie byłby powiązany (albo jak najmniej) z naszymi polskimi shibami, żeby powiększył pulę genetyczną no i udoskonalił rasę. To oczywiście strefa marzen i myślę, że naprawdę trzeba dokładnie przestudiować rodowody, osiągnięcia itp, aby sprowadzenie reproduktora miało jakikolwiek sens. zeby nie było tak, że sprowadzę sobie jakiegoś psychola i za parę lat będzie miot po moim improrcie, który będzie mieć coś nie tak na bani.

Co do zdjęcia, to myślałam, że wielką trudnością jest przyuczenie shibek/akit do wystawiania się :D[/QUOTE]

Dobrze kombinujesz:lol: Ale pamiętaj-super rodowody nie zawsze dają TO co chce sie mieć:shake: To wielka loteria,nawet po tych samych parach rodza sie różne szczenięta w kolejnych,powtorzonych miotach.Ze źródła,czyli z Japonii przyjeżdżaja też buble.Trzeba mieć sporo kasy,znajomości i....farta ,żeby kupić dobre szczenie z imortu:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='HelloKally']Wybieracie się na wystawę w Lublinie czerwcową?[/QUOTE]

Niestety nie:shake:.Tałatajstwo ma już wszystko z polskich wystaw,no Koko jeszcze nie wszystko,ale jako baby była juz 2 razy,pokażę ją w szczeniakach w Białymstoku,a potem od 9.09 młodzież...:lol:
No i......;) chyba sie spodziewamy szczeniąt:eviltong: W lipcu powinny sie urodzić 2 mioty:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HelloKally']Aktiowe czy szybowe?
A tak w ogóle, to ostatnio w Lublinie mieliście tylko Shiby, zdarzało Wam się zabierać i akity i shiby?[/QUOTE]
Dzieci będą shibowe:lol:
Tak,w Lublinie były tylko szyby,nasze akitasy sa już na emeryturze,jeździły kiedyś i jedne i drugie razem.Zapewne na cacibie w Białymstoku pokażemy obie rasy z naszym przydomkiem;)

[quote name='Iza.']To ja trzymam kciuki za szczenki :razz:[/QUOTE]

Trzymaj!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Niestety nie:shake:.Tałatajstwo ma już wszystko z polskich wystaw,no Koko jeszcze nie wszystko,ale jako baby była juz 2 razy,pokażę ją w szczeniakach w Białymstoku,a potem od 9.09 młodzież...:lol:
No i......;) chyba sie spodziewamy szczeniąt:eviltong: W lipcu powinny sie urodzić 2 mioty:loveu:[/QUOTE]
Ooooo, to będzie fajnie. Moja Romka tez we wrześniu wchodzi do kl.młodzieży, ale dopiero po 26 września. Szkoda, że nie wcześniej, bo chciałabym ja pokazać na Klubowej w młodziezy, ale nie dam rady...

[quote name='Matagi']Dzieci będą shibowe:lol:
Tak,w Lublinie były tylko szyby,nasze akitasy sa już na emeryturze,jeździły kiedyś i jedne i drugie razem.[B]Zapewne na cacibie w Białymstoku pokażemy obie rasy z naszym przydomkiem;)[/B]
Trzymaj!!!:lol:[/QUOTE]
Czyżby kl.weteranów...?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...