Jump to content
Dogomania

Niepełnosprawny ONek Zahir za TM[*]...tylko dług pozostał


sunia2000

Recommended Posts

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochane w swoim bazarku musiałam zmienić cel dla jednego z psiaków, któremu zmienił się status, wobec czego chciałabym część pieniążków przeznaczonych dla Laury owczareczki po wypadku, przeznaczyć dla naszego Zahira na hotelik, czy diagnostykę.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/222176-PSIOWY-mega-fajny-edycja-II-bazarek-na-4-cele-ZAPRASZAM-otwarte[/url]

mam nadzieję ze chłopczyk szybciutko znajdzie dt jemu to jest niezbedne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jessii']Na wątku w mojej sygnaturze jest wpis z 11.02.

Witam wszystkich. Na codzien opeikuję się pieskami w hotelu w Lipce Wielkej. Gdyby ktokolwiek z Was miał pytania dotyczące któregoś z psiaków, proszę piszcie śmiało. Proszę o info na forum, lub na mój mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]. Ostatnio kilka piesków z naszego Hotelu znalazło swój wymarzony dom, więc mamy kilka wolnych miejsc. Pozdrawiam Was gorąco.

Może jeszcze mają miejsce[/QUOTE]

Wysłałam do nadii pw, czekam na odp. Jak na razie nic innego nie znalazłam:(

Link to comment
Share on other sites

Idzie odwilż i wiosnę podobną już czuć więc chyba w budzie dałby radę?:)Mam nadzieję że uda mi się go jutro wyciągnąć na wspólny spacer z innym samcem i zobaczymy na czym to się skończy. Do tej pory to miał z nimi kontakt w pomieszczeniu lub przez kraty, może na trawce inaczej będzie:)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem - mnie tam na trawce fikał do innych psów - brosowej również
no i moje zdanie jest takie, ze on do budy się absolutnie nie nadaje - dziewczyny on ani nie wejdzie ani nie wyjdzie z budy! zobaczcie jak on się porusza, jak nieprecyzyjnie kica, jak się przewraca i rozbija - buda to dla niego wyrok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']nie wiem - mnie tam na trawce fikał do innych psów - brosowej również
no i moje zdanie jest takie, ze on do budy się absolutnie nie nadaje - dziewczyny on ani nie wejdzie ani nie wyjdzie z budy! zobaczcie jak on się porusza, jak nieprecyzyjnie kica, jak się przewraca i rozbija - buda to dla niego wyrok[/QUOTE]

Tak, nieporadny jest jak cholera, ale trzeba wziąć pod uwage jego brak ruchu. Psiak nie wychodzi zbyt często na spacery, nie ma nawet jak przyzwyczaić się do nowego sposobu chodzenia. Wiem, że buda dla niego to kiepski wybór ale lepsze to chyba niż boks. Jeśli nie byłoby już wyboru to wsadziłabym go tej budy niż dała się ślizgać po betonie:(

Link to comment
Share on other sites

[B]sunia2000[/B] on jak widzi psa z daleka warczy od razu, ale mam wrażenie ze może to byc związane również ze wzrokiem, sama nie wiem. Na opiekuna też nawarczał i uciekł między moje nogi. W środę tez chce pojechać wyprowadzić go i sprawdzić jak poradzimy sobie na szelkach.



Czy on miał zrobiony rentgen tej łapy ???? mogłabym skonsultować zdjęcie u ortopedy/chirurga.


edit: moge jedynie 10 zł stałej dać , wiecej nie udżwigne :( i udział w kolejnych bazarkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros'][B]sunia2000[/B] on jak widzi psa z daleka warczy od razu, ale mam wrażenie ze może to byc związane również ze wzrokiem, sama nie wiem.[B] Na opiekuna też nawarczał[/B] i uciekł między moje nogi. W środę tez chce pojechać wyprowadzić go i sprawdzić jak poradzimy sobie na szelkach.



Czy on miał zrobiony rentgen tej łapy ???? mogłabym skonsultować zdjęcie u ortopedy/chirurga.


edit: moge jedynie 10 zł stałej dać , wiecej nie udżwigne :( i udział w kolejnych bazarkach.[/QUOTE]

Widziałam już u niego takie warczenie, ale z tym to różnie bywa, zależy z której strony wiatr mu zawieje.
O rtg nie pytałam bo dla mnie to oczywiste zrobienie go, ale możliwe że nie miał (Jumper też nie miał a później się okazało że jednak miał tą łapę złamaną:()
Dziękuje kochana i za 10zł:*:)

Link to comment
Share on other sites

dzis Basia I Pat wyprowadziły Zahirka i sprawdzały reakcję na inne pieski - napiszą same o efektach prób.

Natomiast ja cały czas się zastanawiam nad tym:
[URL]http://www.firma-admiral.pl/orteza_stabilizator_przednia.html[/URL]

jutro postaram sie (jeśli nie zrobila tego Pat) wypytać doktora o RTG i co myśli na temat tego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros']dzis Basia I Pat wyprowadziły Zahirka i sprawdzały reakcję na inne pieski - napiszą same o efektach prób.

Natomiast ja cały czas się zastanawiam nad tym:
[URL]http://www.firma-admiral.pl/orteza_stabilizator_przednia.html[/URL]

jutro postaram sie (jeśli nie zrobila tego Pat) wypytać doktora o RTG i co myśli na temat tego psa.[/QUOTE]

Ta orteza byłaby git, ale najpierw trzeba by było trochę popracować nad łapą bo już uszatka przykurcz złapał i nosi ją ugiętą.
Lekarz powiedział mi że rtg nie miał robionego, gdyż w trakcie badania palpacyjnego nie stwierdził złamania. Wg niego to są sprawy neurologiczne, psiak ma porażenie i nic z ta łapą się już nie da zrobić:(

Edited by sunia2000
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...