Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

[quote name='Ptysiak']
Bidulka :(
Żabka ma już swoje latka to pewnie dlatego.
Buziaki w nosek dla pieszczoszki :buzi:[/QUOTE]
Buziak dostarczony, ale dopiero wczoraj, bo malutka przez weekend z rodzicami na wiosce była. :) Nic do głowy jej się nie wbiło po wypadku. Szczeka, ujada, ale mama mówi, że już trochę jest lepiej. Ciągle była na lince, by nie wybiegła na drogę.

[quote name='Lili8522']Zdjęcia piękne :loveu: i cudny brązowy nosek Żabci :loveu:

Myślałam że już będzie z górki a tu z ząbkami problem.. jej........... :-([/QUOTE]
Też tak myślałam. Troszkę się załamałam, niby to nie koniec świata, ale szkoda mi tego mojego małego robaka.

[quote name='marra']Ehhh u nas też ząbkowy problem. A myślisz, ze to podczas tego wypadku jej wypadły ?[/QUOTE]
Myślę, że to ma duży skutek na te ząbki. Wcześniej nie było aż tak źle. Teraz jak zobaczyłam to jest kiepsko. Nic nie zmienię, jedynie mogę dawać jej "papkowe" jedzonko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']A my z Bobkiem mamy zalecenie do wyrywania i czyszczenia :( biję się z myślami od kilku tygodni co robić :(:(:([/QUOTE]
Najlepiej zrobić coś, żeby jej nie sprawiało bólu. wiem jakie ciężkie jest podejmowanie decyzji odnośnie czworonogów.

[quote name='Ptysiak']Hejka :)

Skoro Żabcia już tak szczeka to już chyba u niej super :multi:[/QUOTE]
Heloł, heloł. :)
Brakuje troszkę tej ciszy. :diabloti:
Teraz na spacerze już nie puszczam jej luzem, jakoś boję się, że coś wyskoczy i coś się stanie..
Żabcię nic nie nauczył tamten wypadek, wczoraj odprowadziłam z nią mojego chłopaka. Jechał motor a ta "hau, hau". Normalnie zrobiłam wielkie oczy. :crazyeye:
Myślałam, że ona będzie nie zwracała już na to uwagi, bała się motorów, quadów, kosiarek, itp. ale ona jak zwykle inaczej. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Najlepiej zrobić coś, żeby jej nie sprawiało bólu. wiem jakie ciężkie jest podejmowanie decyzji odnośnie czworonogów.


[/QUOTE]


Ale niestety nie tak prosto poddać narkozie 13 letniego psa w dodatku z cukrzycą :( Jak podejmę złą decyzję to nie wybaczę sobie tego do końca życia....


a tymczasem zapraszam gorąco na bazarek dla Szarej Przystani :) Coś dla ludzi, psiaków, kotów a nawet koni ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228198-Dla-mikropsów-dla-miłośników-koni-dla-ludzi-OKAZJE-na-ogony-z-Szarej-przystani!?p=19228352#post19228352[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']Ale niestety nie tak prosto poddać narkozie 13 letniego psa w dodatku z cukrzycą :( Jak podejmę złą decyzję to nie wybaczę sobie tego do końca życia....


a tymczasem zapraszam gorąco na bazarek dla Szarej Przystani :) Coś dla ludzi, psiaków, kotów a nawet koni ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228198-Dla-mikropsów-dla-miłośników-koni-dla-ludzi-OKAZJE-na-ogony-z-Szarej-przystani!?p=19228352#post19228352[/URL][/QUOTE]

To fakt, pamiętam jak moją dawałam narkozie na usunięcie kamienia, a ona jeszcze wtedy z serduszkiem problemy miała. Na szczęście wszystko poszło bez problemu, ale teraz raczej bym już nie ryzykowała..
Byłam na bazarku, podoba mi się, myślę, że na pewno ludki coś z niego kupią. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Heloł, heloł. :)
Brakuje troszkę tej ciszy. :diabloti:[/QUOTE]

No patrzcie, nie dogodzi takiej:shake:... jak nie szczeka, to źle:cool3:, jak szczeka, to znowu brakuje Jej ciszy:razz:.... ech Cioteczko:mad::eviltong::evil_lol:....

[quote name='phase']Teraz na spacerze już nie puszczam jej luzem, jakoś boję się, że coś wyskoczy i coś się stanie..
Żabcię nic nie nauczył tamten wypadek, wczoraj odprowadziłam z nią mojego chłopaka. Jechał motor a ta "hau, hau". Normalnie zrobiłam wielkie oczy. :crazyeye:
Myślałam, że ona będzie nie zwracała już na to uwagi, bała się motorów, quadów, kosiarek, itp. ale ona jak zwykle inaczej. :shake:[/QUOTE]

No, i grunt to bezstresowe podejście do tego, co było... zła przygoda a quadem poszła w zapomnienie Żabciuni i nadal (a może jeszcze bardziej), wszystkie motory, quady i kosiarki działają Niuni na nerwy.... hehehe....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']No patrzcie, nie dogodzi takiej:shake:... jak nie szczeka, to źle:cool3:, jak szczeka, to znowu brakuje Jej ciszy:razz:.... ech Cioteczko:mad::eviltong::evil_lol:....[/QUOTE]
Uroki kobiety. :diabloti:


[quote name='Sarunia-Niunia']No, i grunt to bezstresowe podejście do tego, co było... zła przygoda a quadem poszła w zapomnienie Żabciuni i nadal (a może jeszcze bardziej), wszystkie motory, quady i kosiarki działają Niuni na nerwy.... hehehe....[/QUOTE]
Hmmm, a może właśnie tak jest. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='from_wonderland']No, to jak tam dziewczynki po meczyku? :Poland: Dobrze było[/QUOTE]
No jakoś, jakoś. :D Dobrze, że chociaż ten remis!

[quote name='Sarunia-Niunia']No pewnie:) Nasi w drugiej połowie udowodnili, że jak chcą, to NAPRAWDĘ potrafią!!!
Remis daje nam szansę i nadzieję:)[/QUOTE]
Dokładnie, chociaż pod koniec drugiej połowy było najlepiej, akcja za akcją, szkoda, że się nie udało z Rosją wygrać, ale ważne, że chociaż przegranej nie było. :)
Teraz muszą wygrać z Czechami, wtedy będą mieli szansę wyjść z grupy. A ja nie obejrzę w sobotę tego meczu, bo będę na weselu. :mad: Wrrrr!

[quote name='Ptysiak'][URL]http://images35.fotosik.pl/691/6d41f91f3fe3d427.jpg[/URL] słodko :loveu:

Żabcia teraz może szczeka na motory bo pamięta wypadek i ich nie lubi[/QUOTE]
Teraz niech sobie szczeka, ale nie wybiega na drogę, zresztą i tak jej nie puszczę luzem.

Ogólnie kuleczka czuje się dobrze. :)

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam zdjęcie Żabci z przed dobrych paru lat, jeszcze widać, że to dziecko było. :evil_lol:. :) jak zwykle na wsi; po lewej stronie widać trochę drogi na której ostatnio Żaba miała wypadek.
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/attachment.php?attachmentid=1714&d=1246138452[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Znalazłam zdjęcie Żabci z przed dobrych paru lat. :) jak zwykle na wsi; po lewej stronie widać trochę drogi na której ostatnio Żaba miała wypadek.
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/attachment.php?attachmentid=1714&d=1246138452[/IMG][/QUOTE]

No to dawaj:)

Link to comment
Share on other sites

Witamy, witamy się w ten brzydki dzionek.
Od razu napiszę, że Żabunia zdrowa, bo już śpi pod kołderką. Wcześniej dlatego chyba nie spała tak, bo widocznie jeszcze z oddychaniem problem miała. Teraz jest git i czuję jak gilgocze mnie swoim nosem po nogach. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...