Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

Guest TyŚka

Fajna fotorelacja z Juwenaliów, aż żałuję, że moje miasteczko nie jest studenckie :p

Spacerowe - świetne :). Żabka taka uśmiechnięta.

Link to comment
Share on other sites

SUUUUPER FOTKI!!!

Fajnie że są miasta gdzie ludzie się dobrze ze sobą bawią :D

U mnie by to nie przeszło :///

 

****

Witam w klubie nienawidzących parówy w lato ^^

dziękuję pięknie :)

Akurat tu nie zaprzeczę, jest to chyba najlepsza impreza roku :D Tylko szkoda, że przychodzą na nią dzieciaki (nie chcę nikogo urazić!) , którym daleko do studiowania, którzy nie umieją się zachować, robią burdy i potem złe opinie lecą ;/

Parady u nas miało nie być, ze względu na budujące się u nas tramwaje, ale na szczęście się odbyła, tylko ciut inna trasą.

Piąteczka! :D

 

Nic dziwnego, że chcieli fotki z taką Myszą, wyglądałaś EKSTRA :D

A Żabulec kochany jak zwykle, tylko opalanko dla niej!

Hahaha :D Dzięki :*

Mało wymagający dzieciak :D

 

Masz super psiaka, taki kochany pyszczek uśmiechnięty. <3

dzięki wielkie! :)))

 

Cały Pulpet :D

Link to comment
Share on other sites

 

Zieeeeeeeeeeeeeeeeew

Po co iść dalej jak można siedzieć i się wygrzewać :)

 

Księżniczka :D

U mnie już dzisiaj było zbyt ciepło :P Nie chcę przesadzać, ale naprawdę dziś wyjątkowo ciepły dzień był. A że wyszłam po 7 z domu to po 13 musiałam tachać kurtkę.

 

Fajna fotorelacja z Juwenaliów, aż żałuję, że moje miasteczko nie jest studenckie  :P

Spacerowe - świetne  :). Żabka taka uśmiechnięta.

Zapraszam, na pewno byś się odnalazła :D

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Na jutro mamy z mamą suuuper plany :) Co z tego wyjdzie - nie wiem :P

Namówiłam mamę by pojechać na zawody konne w ujeżdżaniu i  parkury przez przeszkody :) Nigdy nie widziałam na żywo takich zawodów, tylko w tv. Oczywiście aparat się już ładuje. :)

Teraz rzadko na dogo siedzę, zaliczenia się zaczynają, ale na razie wszystko do przodu :) A jeszcze z tym rokiem moim wytrzymać nie mogę. Ludzie niektórzy to jakby zapomnieli ile lat mają i że są na studiach... Już czasem poważniejsi ludzie są w gimnazjum...

Żabcia smaży się na słoneczku kilka razy dziennie :)

20150519_110758_zps7kuoyprx.jpg

 

A jak się nie smaży to zawraca dupkę 

20150519_121939_zpszhew2v3a.jpg

 

20150519_121944_zpsrr1y2pkr.jpg

 

20150519_121948_zpsv0ml0lq8.jpg

 

Wzięłam też psa sąsiadów i pobawiłam się z nim :)

Jogi - pies o niespożytej, niekończącej się energii

20150519_110456_zpse6co9jet.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Na jutro mamy z mamą suuuper plany :) Co z tego wyjdzie - nie wiem :P

Namówiłam mamę by pojechać na zawody konne w ujeżdżaniu i  parkury przez przeszkody :) Nigdy nie widziałam na żywo takich zawodów, tylko w tv. Oczywiście aparat się już ładuje. :)

 

 

Na skokach byłam nieraz, na zawodach ujeżdżeniowych nie (tylko jakiś pokaz widziałam) - także miłego konnego wypadu i czekam na fotki :)

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

hahaha :D "Osiemdziesiąt Dni Czerwonych" 3 część 

 

hah :)

Czekam na fotki KONNE!!! :loveu:

Widać jak biegałaś :P no no z aparatem w ręku chyba :P

Som fotoszki :D Aż za dużo.....

Przyłapałaś mnie :D A tak na poważnie, to miałam w rękawie telefon, szczerze to boję się sama biegać po lesie, ale to uwielbiam. Telefon na wszelki biorę, nigdy nic nie wiadomo.

 

Meldujemy się cichutko :)

Hejka :)

Link to comment
Share on other sites

 

Piękne zdjecia <3
Ps. Też mam taką zakładkę do książki.  :D

Dziękuję ślicznie :)

Kupiona na bazarku? :D Mogliby zrobić jeszcze taką samą tylko większą, ale bardzo ją lubię, jeszcze jedną dla mamy chcę kupić.

 

Na skokach byłam nieraz, na zawodach ujeżdżeniowych nie (tylko jakiś pokaz widziałam) - także miłego konnego wypadu i czekam na fotki  :)

 

Pzdr

Jak na pierwszy raz  bardzo mi się podobało :) Skoki zdecydowanie najlepsze, najciekawsze i emocjonujące :) Na pewno jeszcze kiedyś się na takie coś wybiorę. Konie robiły wrażenie.Ujeżdżanie byłoby dla mnie ciekawsze, gdybym znała jego zasady, ale mimo to z mamą oceniałyśmy wszystkich :D

 

 

 

Od 10 do 18 byłam z mamą na tych zawodach. Oczywiście pogoda jak na złość była kiepska. Słonko powychodziło tylko kilka razy, jeszcze wiatr wiał. Zdjęć mam niestety mnóóóstwo. I dylemat które zostawić, które usunąć ;/ Nie będę ukrywać, że mam problem jeszcze z ustawieniami aparatu, jaka przysłona, jaka czułość.  Konie prze prze przepiękne, choć mało. Jeden wpadł mi w oko, nie mogłam od klaczy oderwać wzroku. Jedynym minusem zawodów był czas, bardzo długo wszystko trwało, się wydłużało. Najwięcej czasu minęło na dzieciach. Oczywiście to fajne , że dzieci mają mądre hobby i niektóre widać, że to kochają, ale mogli zrobić drugi oddzielny wybieg dla nich.

Zdjęcia postaram się dodać jak najszybciej, jutro chcę cały dzień posiedzieć nad nauką.

Link to comment
Share on other sites

 

Jak na pierwszy raz  bardzo mi się podobało :) Skoki zdecydowanie najlepsze, najciekawsze i emocjonujące :) Na pewno jeszcze kiedyś się na takie coś wybiorę. Konie robiły wrażenie.Ujeżdżanie byłoby dla mnie ciekawsze, gdybym znała jego zasady, ale mimo to z mamą oceniałyśmy wszystkich :D

 

 

 

Od 10 do 18 byłam z mamą na tych zawodach. Oczywiście pogoda jak na złość była kiepska. Słonko powychodziło tylko kilka razy, jeszcze wiatr wiał. Zdjęć mam niestety mnóóóstwo. I dylemat które zostawić, które usunąć ;/ Nie będę ukrywać, że mam problem jeszcze z ustawieniami aparatu, jaka przysłona, jaka czułość.  Konie prze prze przepiękne, choć mało. Jeden wpadł mi w oko, nie mogłam od klaczy oderwać wzroku. Jedynym minusem zawodów był czas, bardzo długo wszystko trwało, się wydłużało. Najwięcej czasu minęło na dzieciach. Oczywiście to fajne , że dzieci mają mądre hobby i niektóre widać, że to kochają, ale mogli zrobić drugi oddzielny wybieg dla nich.

Zdjęcia postaram się dodać jak najszybciej, jutro chcę cały dzień posiedzieć nad nauką.

 

 

Super, że Ci się podobało :)

Zasady znam wszystkich konkurencji i skoki też najbardziel lubię - najbardziej przejrzyste zasady, obiektywne. W ujeżdżaniu czynnik sędziowski, subiektywna ocena poszczególnych ruchów - jak dla mnie trochę jest niejasne, niesprawiedliwe. No i czasem może się nudzić, zwłaszcza przy częściach bez muzyki. Jedyna rekompensata to wygląd koni, niektóre są cudne i potrafią się ruszać fenomenalnie. :)

To o czym piszesz, że wszystko długo trwało - to niestety specyfika polskich zawodów, długie przerwy przy zmianie parkuru między konkursami to jest normalne. ;)

 

Na fotki poczekam cierpliwie - nauka najważniejsza :)

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

to czekamy na koniki 

zazdroszczę tego wypadu, też bym chciała   miałam jesienią cavaliadę pod nosem i głupia nie poszłam :/

Zaraz wstawię :) Ale uprzedzam jest ich duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo. ;/

Może jeszcze będziesz miała okazję, jakby co idź! Polecam :D

 

Super, że Ci się podobało 

Zasady znam wszystkich konkurencji i skoki też najbardziel lubię - najbardziej przejrzyste zasady, obiektywne. W ujeżdżaniu czynnik sędziowski, subiektywna ocena poszczególnych ruchów - jak dla mnie trochę jest niejasne, niesprawiedliwe. No i czasem może się nudzić, zwłaszcza przy częściach bez muzyki. Jedyna rekompensata to wygląd koni, niektóre są cudne i potrafią się ruszać fenomenalnie. 

To o czym piszesz, że wszystko długo trwało - to niestety specyfika polskich zawodów, długie przerwy przy zmianie parkuru między konkursami to jest normalne. 

 

Na fotki poczekam cierpliwie - nauka najważniejsza 

 

Pzdr

Muzyka na szczęście była i nawet fajna :D W przerwie mogli dać ciut głośniej, ale i tak trzeba się cieszyć co jest :D

Mimo robinia zdjęć naprawdę obserwowałam dokładnie co się dzieje na wybiegu i byłam zdziwiona końcowym werdyktem odnośnie jednego konia. Ale już jeśli chodzi o skoki sędzia był bardzo sprawiedliwy. O tak, gdyby nie fakt, że wszędzie były konie i w przerwie też można było popatrzeć je w ruchu to pewnie z mamą byśmy wcześniej wróciły. 

 

Ja to się na koniach w ogóle nie znam i tylko podziwiam :) Także czekam na fotki!

Mam tyle zdjęć, że oglądanie Ci się znudzi :D Ale po prostu nie wiem czy zostawić zdjęcie czy nie ;/

 

 

 

Wczoraj pogoda była kiepska, a dziś bezchmurne, słoneczne niebo....

I żeby nie było, od razu przepraszam za taką ilość zdjęć, po prostu nie wiem które się nadają, które nie. Na aparacie i laptopie zdjęcia wyglądają dosyć ładnie, ale wiem, że na innych komputerach mogą wyglądać inaczej.

 

Widok z kuchni

_DSC1642_zpss4jaj7mc.jpg

 

No i wczorajszy dzień :)

_DSC1657_zpsmg36zbru.jpg

 

_DSC1663_zps8h6bouzn.jpg

 

_DSC1675_zps1nwxsedg.jpg

 

_DSC1680_zpstzhkn7hl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...