Jump to content
Dogomania

Zagłodzony podhalan mamy 6 dni inaczej trafi do schroniska!!!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaszka10']Melduję się na wezwanie i na razie będę kibicować i podnosić[/QUOTE]

Witami i zapraszamy częściej. Dzięki :loveu:

[quote name='evita.']Dziewczyny- a kontaktowałyście się z Camarą ? Wiem że ona kiedyś zajmowała się właśnie podhalanami.[/QUOTE]

Zapomniałam o niej... Zaraz wyślę jej pw :) Dzięki za podpowiedź :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']A nie ma jakiegos odzewu od osób pomagających podhalanom?[/QUOTE]

Jest. W trzecim poście;) Misiek jest w tej chwili pod opieką Fundacji BONO. Nie trafi do schroniska i nie szukamy już tymczasu. Będziemy robić ogłoszenia gdy poznamy lepiej psiaka. Kontakt w sprawie adopcji: [email][email protected][/email] tel. 502 623 982

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mc_mother']Jest. W trzecim poście;) Misiek jest w tej chwili pod opieką Fundacji BONO. Nie trafi do schroniska i nie szukamy już tymczasu. Będziemy robić ogłoszenia gdy poznamy lepiej psiaka. Kontakt w sprawie adopcji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 502 623 982[/QUOTE]
nie szukaciie tymczasu? tzn. ze zostaje tam gdzie był do tej pory?
skoro jest pod opieka fundacji BONO co z kwestiami finansowymi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']nie szukaciie tymczasu? tzn. ze zostaje tam gdzie był do tej pory?
skoro jest pod opieka fundacji BONO co z kwestiami finansowymi?[/QUOTE]

Tak, chwilowo zostaje tam gdzie jest. Po wizycie u weta zmieni lokum. Od dziś jest pod naszą opieką, kupiłyśmy mu karmę, za kilka dni pojedzie do weta. O jakie kwestie finansowe pytasz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']pytam jak to wyglada obecnie, bo jeszcze wczoraj była karma brana na nas
w poniedziałek powinny byc wyniki z wymazu ucha to dam znac - teraz priorytetem jest wyleczyc to ucho[/QUOTE]

Nie wiem jak to jest, bo przedwczoraj dostałam prośbę o karmę i ją zamówiliśmy - Sylwia poprosiła nas o pomoc, dlatego postanowiłam wziąć białaska pod naszą opiekę. Z uszami podobno trochę lepiej- nie są już takie zaczerwienione, ale wymaz się przyda, czekamy na wyniki:) Misiek wczoraj nawet się bawił, jest coraz weselszy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mc_mother']Nie wiem jak to jest, bo przedwczoraj dostałam prośbę o karmę i ją zamówiliśmy - Sylwia poprosiła nas o pomoc, dlatego postanowiłam wziąć białaska pod naszą opiekę. Z uszami podobno trochę lepiej- nie są już takie zaczerwienione, ale wymaz się przyda, czekamy na wyniki:) Misiek wczoraj nawet się bawił, jest coraz weselszy:)[/QUOTE]

no to ja tez niewiem...
to dobrze, ze juz weselszy:)

Link to comment
Share on other sites

Odkilku dni Misiek jest juz oficjalnie pod skrzydłami Fundacji BONO. Bardzo dziękujemy dotychczasowym darczyńcom (Animalsi z Lublińca ;) ) za wsparcie.
Karma rzeczywiscie została zamówiona ale jako ze Misiek dopiero od nidawna pod opieką BONO, to wyjechała dopiero w weekend do Miśka, a potrzebna była na cito, stąd wsparcie kilkoma kg karmy przez Animalsów - dziękujemy w imieniu DT Miśka ;)

Jesli ktoś chciałby nadal wspierać Miśka finansowo to prosimy (choćby najmniejsze) wpłaty kierować na konto:

Fundacja Pomocy Zwierzętom "BONO"
ul.Wielkie Młyny 16; 80-849 Gdańsk

[B]Konto: PL53 1240 1268 1111 0010 3558 4567[/B]
z dopisem: [B]darowizna dla Miśka[/B]

Link to comment
Share on other sites

Świerze zdjęcia Misiaczka. Z tego co wiem kama mu bardzo smakuje :)
[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/225/zdjcie0022e.jpg[/IMG]

[IMG]http://img577.imageshack.us/img577/821/zdjcie0016d.jpg[/IMG]

[IMG]http://img820.imageshack.us/img820/4131/zdjcie0012xo.jpg[/IMG]

[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7664/zdjcie0011zt.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...