Jump to content
Dogomania

CISNA MID + Sprint


HUSKYTEAM

Recommended Posts

Manu wspaniała fotorelacja :-) Poniewaz Przysłup jest tylko o krok od mojej letni /zimowej bazy wypoczynkowej z tym wieksza checia obejrzałam znajome krajobrazy.
W tym roku darowalam sobie wyjazd w Bieszczady a tu taka ciekawa impreza mnie omineła ,porazka :-(
Ale czesc mojej rodziny byla i byli na zawodach jako widzowie.
Mamy zagadke ,ktora mam nadzieje ,ze pomozesz nam rozwikłac.W drugim dniu zawodow byla w składzie sedziowskim młoda ,ciemnowłosa dziewczyna w czapce z daszkiem .Ta dziewczyne potem moja rodzina widziala (albo im sie zdawalo) w ktorejs z odleglejszych miejscowosci Bieszczadzkich z dwoma haskimi.Czy ta dziewczyna mieszka w Bieszczadach ?Powstala na tym tle taka kłotnia czy widziana przez nich w mało zamieszkanej okolicy osoba z haskimi to jest ta sama osoba ze składu sedziwoskiego czy nie ,ze rodzina bardzo mnie prosila o pomoc w rozwiazaniu dreczacej ich zagadki :-)
Wiesz moze o tym cos ,kto byl drugiego dnia z miejscowych wsrod sedziow?

Link to comment
Share on other sites

Waldek mój kojarzy taką osobę... Te włosy miała długie ? Schowane pod tą czapką ? Widział ja drugiego dnia na mecie. Ale ona nie była ze składu sędziowskiego, tylko jako pomocnik. Więc możliwe, że tubylec ;)

Co do zdjęć, to jeszcze nie wszystkie... :cool1: W poniedziałek (bo na szybszym łączu z pracy) dodam jeszcze około 70 z niedzieli :razz:

Link to comment
Share on other sites

Acha, wiec mozliwe ,ze jednak to osoba z Bieszczadow ,no popatrz ,u nas juz zakłady robimy kto bedzie mial racje :-)
Włosy długie ,schowane.I ta dziewczyna chyba dosc tam znana srodowisku ,bo bardzo mile sie witali .I miala czerwone spodnie czarna kurtke lub odwrotny zestaw ale te dwa kolory :-) Pamiec jest dziwna ,przestawia barwy :-)
Skoro Waldek tez zwrocił na nia uwage to musi cos w tym byc :-)
A powaznie czekam na rezte zdjec , te co obejrzalam do tej pory rozpaliły teskonote za Bieszczadzkimi szlakami i jeszcze te psie mordy ,ech to chyba bład zycia ,ze mnie tam nie było .
Licze na dalsza fotorelacje :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...