Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7183246171/"][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7086/7183246171_ca32ba77a1.jpg[/IMG][/URL],
Ale podobny do mojego Olka tez z Olkusz . Wczoraj dzwoniła do mnie kobieta ,ze Olek jest bardzo podobny do jej zaginionego psa z tym ,ze mój Olek został zabrany z Olkusza na jesien jako szkielet psa a teraz tak wyglada , a jej pies zaginał pod koniec maja. Nie moge sie do niej dodzwonic ale jej i tak proponowałam zeby w to miejsce sie udała.

Link to comment
Share on other sites

zaproś ja tu, może piesio odnajdzie domek..
oby..

[quote name='Foksia i Dżekuś'][URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7183246171/"][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7086/7183246171_ca32ba77a1.jpg[/IMG][/URL],
Ale podobny do mojego Olka tez z Olkusz . Wczoraj dzwoniła do mnie kobieta ,ze Olek jest bardzo podobny do jej zaginionego psa z tym ,ze mój Olek został zabrany z Olkusza na jesien jako szkielet psa a teraz tak wyglada , a jej pies zaginał pod koniec maja. Nie moge sie do niej dodzwonic ale jej i tak proponowałam zeby w to miejsce sie udała.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Chyba i ja powinnam sie wypowiedziec,

to nie tak ma wygladac, ze ja jestem taka biedna bo pracuje a ktos mi za to jeszcze bedzie placil(?).

Wojtek zobowiazal sie placic za psy u mnie, chociaz jeszcze nie ustalilismy ceny co do szczeniakow, bo przyznam sie ze myslalam ze do tej pory szczeniaki beda juz w swoich domkach. W zeszlym miesiacu w ciagu 2 tygodni znalazly domy 4szczeniaki, ktore byly u mnie.


Za Szczesciare licze mniej niz normalnie za takiej wielkosci psa. O i teraz powinny miec do mnie zal wszyscy ci ktorzy placili za srednie psy, wiecej.


Zdaje sobie sprawe utrzymanie 4 psow w hotelu dla jednej osoby "normalnie zarabiajace" to trudne.

Ze swojej strony staram sie pomoc jak moge. Odwiozlam Antosia do weta do Krakowa, pojechalam po niego (odwolujac spotkanie z klientem), odrobaczylam szczeniaki i mamusie na swoj koszt, bo wrecz wymiotowaly robalami jak do mnie przyjechaly, kupilam im obrozki.
Smyczek nie potrzebuje, bo chodze na swoich, tyle tylko ze czesto niestety musze je dawac do nowych domkow, bo zazwyczaj potencjalne domy przyjezdzaja z "golymi rekami".

Mowiac o chodzeniu na smyczy, mialam na mysli, ze szczeniaki sa w wieku, ze juz powinny uczyc sie chodzic na nich, tylko ze one nie maja szczepien, a sa szczeniakiami a ja mam 20 psow w hotelu! albo szybko ida do domow albo trzeba im zrobic szczepienia, ja nie zrobie, bo musze z gory zaplacic a naprawde nie mam pieniedzy.

Co do Szczesciary i Trufli. Szczesciara zrobila niesamowite postepy, nawet mocno zaczyna dawac w kosc:) teraz to podstawy szkolenia chyba musze jej wprowadzic:)

Co do Trufli to suczka, ktora jak najbardziej jest ok. Teraz juz nie boi sie tak mocno, nie lapie zebami, co robila na poczatku, chodzi na smyczy, chociaz czasami potrafi sie czegos mocno przestraszyc i wtedy nie panuje nad soba, jeszcze jest zestresowana spora iloscia rzeczy ale jak najbardziej bedzie z niej pies.
Tyle tylko ze w jej przypadku trwa to dluzej bo ja juz nie wyrabiam.

Mial do mnie przyjsc 1 pies przyszlo 4 i kazdy wymaga pracy(szczeniaki tez byly mocno wystraszone, dziewczynka to maly agresorek).

Poza tymi psami mam sporo innych. Mam tez inne szczeniaki, z ktorymi byly problemy zdrowotne, codziennie wet, codziennie sama robilam kroplowki ( to zajmuje czas) codziennie prace naprawcze i do tego sezon sie zaczyna i mnostwo klientow przyjezdza.

Dlatego pomyslalam ze rozsadnym bedzie aby z 1 psem mocno popracowac, wystawic go do adopcji(Szczesciara) a potem wziasc sie za kolejnego, a nie po trochu pracowac z kazdym i w rezultacie obydwa bylyby nie adopcyjne.

Uczciwie informowalam Wojtusia, ze czasowo nie wyrabiam i z Trufla to potrwa wiec zeby staral sie szukac jej DT.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Iwonko za Twoje słowa i wypowiedź,
Szczerze........ mam nadzieję, że Trufla znajdzie kochającą rodzinę i będzie bezpieczna,
o maluszki nie ma telefonów,
nie wiem dlaczego, martwię się tym, bo one są cudne..
Może to po prostu kiepski, ciężki tydzień.. niezależnie będę je ogłaszać, podbijać, a jak dam radę to w inny sposób im pomogę.
uważam, że obrażanie się w niczym nie pomoże, bo to nie przynosi efektów.

missieek - rozmawiałam z Twoją mamą,
sadzę, że stronka, którą podesłały dziewczyny - adoptuję psa - z poprzednich wpisów jest warta zainteresowania.
Wy macie taki wybór, że pan, który zamieścił ogłoszenie na pewno znajdzie jakiegoś dla siebie.
Mama poparła pomysł z Mirką, ale myślę, że to już Wy zdecydujecie

poza tym... Macie pozdrowienia pd Isi :)
wygląda jak większy papillion, :) tylko jedno uszko jej klapnęło, ale dostaje witaminki; panie mają nadzieję, ze uszko znów będzie stojące :)
Sunia jest grzeczna, załatwia się na zewnątrz, nic nie niszczy.
O Biance, drugiej odratowanej maliźnie chyba macie wieści od Wojtusia :)

Edited by iwoniam
Link to comment
Share on other sites

chyba jakieś ciężkie dni nastały
ludzie zmęczeni, emocje biorą górę
na bazarku coś też stanęło ale jest pare stówek
nie obrażac się :) tylko dawać reszte będziemy wystawiać następne, firanki, ciuchy co macie - pieski czekają wszystkie !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja także mam już kilka plakacików rozwieszone...
czekam na lepszą pogodę i na spacerku bez deszczu oplakatuję pozostałe obrane punkty :)

[quote name='majowa']ja melduje że zaczęłam oplakatowywać Kraków :)
wcześniej powiesiłam tylko na uczelni u siebie i na Rolniczej a teraz będę wieszać na słupach ogłoszeniowych szczególnie przy przystankach bo tam ludzie często czytają[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']WIDZIELIŚCIE??
[B]​[/B][URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/wozek_kolka/218899?unique=HTML182[/URL][/QUOTE]

eeeee?
no dobra ja nie jestem zapsiona więc moge nie rozumieć ;)

jutro niestety nadal ma padac a szkoda bo jade na Ruczaj, może mimo wszystko trochę powieszę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']WIDZIELIŚCIE??
[B]​[/B][URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/wozek_kolka/218899?unique=HTML182[/URL][/QUOTE]
Czad :) Gucio byłby zachwycony, mógłby zaliczyć spacer po lesie i żadnych ubytków w kaloriach :evil_lol: A serio: martwi mnie ta jego łapa, czasem jak krzywo stanie, popiskuje. I dziś kłapnął mojego TZ, jak mu wycierał łapki i coś tam zabolało (ale eksmisji nie będzie ;), spoko, TZ mu wszystko wybacza). Chodzi lepiej, nawet skacze, ale wiecie, jak to jest, w dodatku ja nadopiekuńcza...

Spakowałam pudło rzeczy niesprzedanych i jutro po południu polecą, dzięki za rozgrzeszenie :) Jak Malgoska z sił opadnie, to może wtedy ja wrócę do gry :)
Zaglądam prawie codziennie do Was i jestem, nawet jak nie piszę :)

Link to comment
Share on other sites

A mogę jakiś kontakt do Foksi? Nie bardzo sie orientuję kto to :)


[quote name='burawska']Dzięki :)

Na adopcjapsa - też jest ogłoszona.

[URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,56273,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbWGzb3BvbHNraWUsLLZyZWRuaSxwMC5odG1s.html[/URL]


Czekam na efekty teraz :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']a...

Spakowałam pudło rzeczy niesprzedanych i jutro po południu polecą, dzięki za rozgrzeszenie :) Jak Malgoska z sił opadnie, to może wtedy ja wrócę do gry :)
Zaglądam prawie codziennie do Was i jestem, nawet jak nie piszę :)[/QUOTE]

mmd, a gdzie Ty będziesz je wysyłać ? Nie lepiej żeby czekały u Ciebie, do czasu aż zechcesz wystawić bazarek ? [B]Szkoda dawać zarabiac poczcie.[/B] Poza tym moglybyście spróbować wystawić kolejny wspolnie - z wysyłką od Ciebie i Malgoski. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Myślałam o tym, ale wysyłka z dwóch miejsc może kosztować sporo i zniechęcać. I to dopiero by było dawanie zarobić poczcie. Malgoska wystawi wszystko razem, a foty i opisy są już gotowe na moim bazarku z maja, więc nie będzie tak dużo roboty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Myślałam o tym, ale wysyłka z dwóch miejsc może kosztować sporo i zniechęcać. I to dopiero by było dawanie zarobić poczcie. Malgoska wystawi wszystko razem, a foty i opisy są już gotowe na moim bazarku z maja, więc nie będzie tak dużo roboty.[/QUOTE]
To juz dogadałyście się w tejj kwestii ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']ja melduje że zaczęłam oplakatowywać Kraków :)
wcześniej powiesiłam tylko na uczelni u siebie i na Rolniczej a teraz będę wieszać na słupach ogłoszeniowych szczególnie przy przystankach bo tam ludzie często czytają[/QUOTE]

[quote name='iwoniam']Ja także mam już kilka plakacików rozwieszone...
czekam na lepszą pogodę i na spacerku bez deszczu oplakatuję pozostałe obrane punkty :)[/QUOTE]

super, bardzo sie ciesze, to stara metoda, ale nie wszyscy sa podlaczeni dosieci, wiec trzeba probowac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Ja mogę wysłać jeszcze raz mejla bezpośrednio tylko na skrzynkę o dużej pojemności, jak można to poproszę o adres na pw to wyślę. Tylko tam na razie nie było weta i nie wiadomo który to chłopak która dziewczyna[/QUOTE]

na tamto nie przeszly, dostalam info z serwera ze sa na nim, ale nie moge sie polaczyc....
wyslij raz jeszcze, tym razem na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
dzieki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='burawska']A mogę jakiś kontakt do Foksi? Nie bardzo sie orientuję kto to :)[/QUOTE]
mówisz o Foksia i Dżekus?

[quote name='mmd']Czad :) Gucio byłby zachwycony, mógłby zaliczyć spacer po lesie i żadnych ubytków w kaloriach :evil_lol: A serio: martwi mnie ta jego łapa, czasem jak krzywo stanie, popiskuje. I dziś kłapnął mojego TZ, jak mu wycierał łapki i coś tam zabolało (ale eksmisji nie będzie ;), spoko, TZ mu wszystko wybacza). Chodzi lepiej, nawet skacze, ale wiecie, jak to jest, w dodatku ja nadopiekuńcza...

Spakowałam pudło rzeczy niesprzedanych i jutro po południu polecą, dzięki za rozgrzeszenie :) Jak Malgoska z sił opadnie, to może wtedy ja wrócę do gry :)
Zaglądam prawie codziennie do Was i jestem, nawet jak nie piszę :)[/QUOTE]

oj, musiało go zaboleć..
a może tak jeszcze by przeciwzapalnie podziałać? Pogoda kiepska to mu się udziela.. BIEDACZEK MAŁY..

[quote name='krakowianka.fr']na tamto nie przeszly, dostalam info z serwera ze sa na nim, ale nie moge sie polaczyc....
wyslij raz jeszcze, tym razem na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
dzieki[/QUOTE]
wysłałam Ci juz 2 x - na email, na który zawsze do Ciebie piszę.
i na hotmail i na gmail,
coś masz chyba nie tak..

idę lulu, mój dzidź padł
Buziaki !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Myślałam o tym, ale wysyłka z dwóch miejsc może kosztować sporo i zniechęcać. I to dopiero by było dawanie zarobić poczcie. Malgoska wystawi wszystko razem, a foty i opisy są już gotowe na moim bazarku z maja, więc nie będzie tak dużo roboty.[/QUOTE]

Przez lata praktykowałam podawanie przesyłek autobusem, kierowca dostawał dychę, w sumie za nic i zawsze było taniej (zwłaszcza przy duzych paczkach) niż pocztą - no i zdecydowanie szybciej;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam'][...]

oj, musiało go zaboleć..
a może tak jeszcze by przeciwzapalnie podziałać? Pogoda kiepska to mu się udziela.. BIEDACZEK MAŁY..[...][/QUOTE]

Jest bardzo biedny, dziś znów stanął źle i znów płakał. Z opisu RTG: "delikatny odczyn odokostnowy na doogonowej stronie nadkłykcia przyśrodkowego oraz na przedniej powierzchni stawu ramienno-promieniowego".
Od miesiąca dostaje AptoFlex
[url]http://zooapteka.pl/aptoflex-500-ml-p-561.html[/url]
myślę, czy mu kupić Inflamex albo Gelacan Fast.
Pójdę do weta, to mi go nafaszeruje chemią... niech już będzie cieplej i sucho :placz:

PS. Paczka już poszła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...