Jump to content
Dogomania

Dziwne krwawienie


Klaudia M.

Recommended Posts

Mam suczkę 14 miesięcy, w lipcu 2011 r. dałam jej zastrzyk powstrzymujący cieczkę. (była przed pierwszą cieczką). W ten poniedziałek sądziłam że zaczęła się jej cieczka na podłodze znalazłam kilka (około 5) kropel krwi, na 100% należały do niej! I do tej pory nic, żadnych objawów...co mam o tym myśleć, martwię się.


Dodam tylko że krew była ciemno-czerwona, sunia wylizuje krocze czyli się zgadza ale krwawienie ustało.

Edited by Klaudia M.
Link to comment
Share on other sites

Zbesztacie mnie może troszkę, ale ja byłam zdecydowana/zmuszona na zastrzyk. Miałam trzy suczki, w tym jedną totalnie dziką i nie ogrodzoną posesję. I nie byłam wstanie ich upilnować, bez konsekwencji jaką byłaby ciąża. Sunia i tak zostanie wysterylizowana ale boję się że coś nie jest tak jak powinno.

Link to comment
Share on other sites

Drugi weterynarz powiedział mi, że to może być po prostu bardzo skąpa cieczka i że mam obserwować objawy. (brak apetytu, osowiałość, nadmierne pragnienie, wydzielinę) Póki co mam się nie martwić. Jeżeli to cieczka to i tak zamierzam sunie pilnować- wykluczam możliwość zajścia przez nią w ciąże, kupiłam długą smycz. Nie biorę i nigdy nie brałam pod uwagę drugiego zastrzyku, chciałam ją wysterylizować w maju... bo uważam że wtedy suni łatwiej będzie dojść do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Ale dni płodne zaczynają się od 9 dnia, jutro jest dzień 7. Zapobiegawczo od jutra zaczynamy ją pilnować. Póki co psy nam się jeszcze nie zbierają pod domem. Pamiętam jak przy pierwszej suni, miałam 7 psów pod domem. Szłam kiedyś w nocy do łazienki, a za oknem było 7 par świecących oczów, wpatrzonych we mnie. Widok jak z horroru:)

Ps: sunia już normalnie krwawi:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...