Jump to content
Dogomania

Odszedł Aron......


patrycja100

Recommended Posts

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zgodnie z obietnicą - byłam dziś na spacerze z Aronem (padła prośba, by sprawdzić jego reakcję na nieznajomych).
Bez problemu pozwolił zapiąć sobie smycz i równie grzecznie wrócił do boksu.
Nie miał za bardzo ochoty na spacer, przeszliśmy się kawałek, a gdy nie chciał już iść dalej, stanął nieruchomo na środku drogi ;)
Jest łasy na przysmaki.

Aron trafił do schroniska w styczniu 2004 roku.
Jest w dobrej kondycji - jedyny problem zdrowotny, jaki miał, to kłopoty z okiem (dostawał krople i dość często był zabierany na kontrole lekarskie).
Porozmawiam o nim jeszcze ze stałą opiekunką i jego dawną wolontariuszką, która zajęła się nim jako pierwsza.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałam na PW , u mnie nie ma warunków dla takiego psiaka , godząc się go przyjąć , byłam pewna ,że jest to staruszek , ja tylko takie psiaki przyjmuje , tymczasem okazało się ,że Aron to owszem starszy pies , ale zdrowy i pełen sił , a ja naprawdę nie mam warunków dla niego i nie ukrywam ,że myślałam też ,że jest dużo mniejszy , ja sobie z nim po prostu nie poradzę , tym bardziej ,że są rożne informację co do jego agresji wobec człowieka , nie wiem jak jest , ale tak jak pisałam ja będę się go po prostu obawiać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina175']No ok na Pw pisalas ze jak nie bedzie miejsca w hotelu w Warce to niech przyjedzie:) No ale spoko skoro nie rozumiem poszukam czegos innego :)[/QUOTE]

Tak napisałam , bo zobowiązałam się do wzięcia go i nadal to podtrzymuję bo chcę być w porządku , ale piszę jasno jak to wygląda z mojej strony .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Tak napisałam , bo zobowiązałam się do wzięcia go i nadal to podtrzymuję bo chcę być w porządku , ale piszę jasno jak to wygląda z mojej strony .[/QUOTE]
Jasne Aniu ja rozumiem i nie chce psa pchac na sile :) Wiec poszukam mu innego hoteliku:) przyjmij jakiegos staruszka potrzebujacego i mu pomoz :) Nie mam zadnych pretensji ani nic takiego spokojnie:) Nie ma sensu pchac psa jak sie obawiasz bo moze sie to zle skonczyc a tego nie chcemy obydwie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina175']Jasne Aniu ja rozumiem i nie chce psa pchac na sile :) Wiec poszukam mu innego hoteliku:) przyjmij jakiegos staruszka potrzebujacego i mu pomoz :) Nie mam zadnych pretensji ani nic takiego spokojnie:) Nie ma sensu pchac psa jak sie obawiasz bo moze sie to zle skonczyc a tego nie chcemy obydwie :)[/QUOTE]

Dzięki ogromne za zrozumienie , wcześniej byłam pewna ,że TZ będzie w domu i że się nim zajmie , a dostał w ostatniej chwili z pracy propozycję szkolenia ponad miesięcznego i nie będzie go w domu po 12 h .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina175']Sytuacja nieco sie skomplikowala.... Szukamy dla Arona innego hotelu gdyz Ania troszke sie obawia przyjecia Arona... Napisalam do Pana z Warki czy moglby przyjac psiaka jest szkoleniowcem, zapewnia psom swietna rozrywke :) Jesli jednak nie uda sie umiscic go w Warce pojedzie do Ani.[/QUOTE]
U Jamora jest kolejka :( - 5 psów. Dowiadywałyśmy się ostatnio.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina175']No miejmy nadzieje ze na dniach ocs znajde:)[/QUOTE]
Karolinko, a może, jak nic nie znajdziesz,to "zapisz się"w kolejce do Jamora, a teraz wysłać Arona w ostateczności ( jak nie będzie nic innego)do Jeziórka ? warunki takie sobie, ale na troche to się wytrzyma no i poza schronem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']Karolinko, a może, jak nic nie znajdziesz,to "zapisz się"w kolejce do Jamora, a teraz wysłać Arona w ostateczności ( jak nie będzie nic innego)do Jeziórka ? warunki takie sobie, ale na troche to się wytrzyma no i poza schronem[/QUOTE]

Jeziórko bez sensu. Drogo, a co to za różnica, że poza schronem ?
Mały kojec i spacer raz w tygodniu - czyli dokładnie to samo, co ma w schronisku.

Słyszałam, że w hotelu Terier są wolne miejsce - ogrzewane pokoje w budynku hotelowym, wybiegi, kilka spacerów dziennie, cena za miesiąc z karmą to 450 zł.
Jedyny minus jest taki, że hotel został przeniesiony pod Nowy Tomyśl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']Jeziórko bez sensu. Drogo, a co to za różnica, że poza schronem ?
Mały kojec i spacer raz w tygodniu - czyli dokładnie to samo, co ma w schronisku.

Słyszałam, że w hotelu Terier są wolne miejsce - ogrzewane pokoje w budynku hotelowym, wybiegi, kilka spacerów dziennie, cena za miesiąc z karmą to 450 zł.
Jedyny minus jest taki, że hotel został przeniesiony pod Nowy Tomyśl.[/QUOTE]
Jeziórko jest faktycznie bez sensu, napisałam jako ostateczność, jest jakiś hotel w Wilanowie, ale baardzo drogi, były tam psy Koosiek, to może ona coś powie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']U Astaroth nie ma wolnych miejsc, jestem na bieżąco, bo mam u niej 2 psy.[/QUOTE]
No ja nie mam wiecej pomyslow na hotel w Warszawie lub okolicach bo ich poprostu nie znam :( A wiesc psa do Wrocławia to tez chyba zly pomysl :( Sama nie wiem... Nie chce sie tak poddawac poszukam cos jeszcze :)

Link to comment
Share on other sites

Mi mówili ze w Jeziorku pies ma codziennie spacer, ale moze dlatego ze doplacalam 100 zl dodatkowo za codzienny spacer i ze kojec jest 4 x wiekszy niz na Paluchu. Ale to i tak nie jest miejsce ktore chcialabym dla Arona. A jak jest w tym jeziorku, bez tej dodatkowej stowy na spacery, psy wychodza tylko raz w tygodniu? I sa tam male kojce? Mi mowili ze duze.
Dla Arona musimy znalezc cos fajnego.

Edited by patrycja100
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...