Jump to content
Dogomania

Mała Ogryzka... znalazła domek!


ara

Recommended Posts

[quote name='ronja']nic nie wiem na temat ogonków, chodzi mi o goooołe drobiazgi lub gooołą drobiazgę - co to jest???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote]

niedoszły niespodzianek za hasło reklamowe:lol:

Malagos, nie dzwoniła, ale w sumie początek tygodnia jeszcze się nie skończył...
Za to zadzwonił do mnie pan i zapytał czy to schronisko:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ara']niedoszły niespodzianek za hasło reklamowe:lol:

Malagos, nie dzwoniła, ale w sumie początek tygodnia jeszcze się nie skończył...
Za to zadzwonił do mnie pan i zapytał czy to schronisko:evil_lol:[/quote]

OOOO a do mnie zadzwoniła Pani pytając się czy to schronisko, powiedziała że jest pielęgniarką a Dominek byłby 100 km od Warszawy w domu z ogrodem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ogłaszam żałobę narodową, Gryziaczek pojechał do nowego domku:placz: :placz: :placz: Nie sądziłam, że tak szybko pójdzie...

Pani jest baaaardzo sympatyczna, jej najmłodsza pociecha również (jak się takie dzieci grzeczne wychowuje???), mam jeszcze kilka drobiazgów malutkiej (będzie dobry pretekst do spotkania;) )... idę ryczeć:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beam6']Jeden domek już jest :evil_lol: :multi: :evil_lol: :multi: ale się cieszę o tak::sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :cunao:[/quote]

Spalcie mnie na stosie - jestem wiedźmą :diabloti: - jest drugi domek!

Dominek ma SWÓJ Domek - hip hip hurra :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Gryzia miała sesję zdjęciową w nowym domku:p może dzisiaj wieczorem Pańcia mi kilka podeśle?:cool3:

Zapomniałabym... Gryzia nawarczała na siostrę Pani, w czasie rozmowy usiłowała zjeść obuwie Pańcia, a mała Pańcia jest tak zbajerowana, że zamiast chodzić do szkoły wolałaby siedzieć z Ogryzią:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...