Jump to content
Dogomania

Mała Ogryzka... znalazła domek!


ara

Recommended Posts

[quote name='Wilejkaros']9 Może to okropne co napisałam, ale bardzo jej ładnie z takim storczykowymi uszalkami. ;)[/quote]

No nie ............ położyło mnie na łopatki to określenie: storczykowate - Gryzię tak właśnie trzeba reklamować -
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Niebanalna Ogryzka ze s[COLOR=blue]t[/COLOR][COLOR=red][COLOR=red]o[/COLOR][COLOR=blue]r[/COLOR]c[/COLOR][COLOR=blue]z[/COLOR]y[COLOR=blue]k[/COLOR]o[COLOR=blue]w[/COLOR]a[COLOR=blue]t[/COLOR]y[COLOR=blue]m[/COLOR]i [/COLOR][COLOR=red]uszami[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wilejkaros']Hehehe, Beam trzeba coś na ogonek wymyśleć. Oczywiście, możesz mi wysyłać zdjątka. Jako geniusz internetowy - wstawię je z przyjemnością. ;)[/quote]

A dostanę na pw Twój adres mailowy - Geniuszu Internetowy ? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Storczykowate:loveu: to już tylko ten pomponik na ogonku został:cool3: ogłaszam konkurs na najpiękniejsze określenie gryziowego ogonka:cool3:

A parę minut temu moja babcia poszła się miziać z Gryzią i mówi do niej "tiutiutiu, coś tam.... gdyby babcia była młodsza to by cię zabrała"... po czym uświadomiła sobie, że mieszkamy razem i nawet nie miałaby gdzie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ciotka jak Ci sie podoba to proszę bardzo możecie używac do wszelkich ogłoszeń:

"
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Była najmniejsza i najsłabsza, nie potrafiła obronić się przed dużymi gryzoniami które w schronisku dla bezdomnych psów w Ostrowi Maz. znalazły schronienie przed zimą, szczury atakowały te najmniejsze szczeniaki i to właśnie Gryzia stała się ich ofiarą. Szczury obgryzły jej uszy oraz ogonek, mała w jakiś niewytłumaczalny sposób sobie poradziła i żyje.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Uszka ma jakby przycięte niewprawna ręką, ale za to tworzą jakby falbaneczki i dodają jej uroku, ogonek niestety został w pewnej części pozbawiony bezpowrotnie sierści, ale i ogonek wygląda przesympatycznie. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Prawie dwa miesiące przebywa już w domu tymczasowym, jej wiek plasowany jest na około 4 miesiące, przy tym jest mała i drobna, nie będzie dużym psiakiem za to wielką pociechą dla nowego właściciela.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]W chwili obecnej ma do zabawy druga suczkę dobermankę oraz dwójkę dzieci, do nowych psów musi się przekonać, ale z pewnością po krótkiej chwili zaakceptuje ewentualne towarzystwo. Przez historię ze szczurami bywa nieufna wobec nowych zwierząt, ale szybko się aklimatyzuje.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Do domu tymczasowego już bardzo przywykła a zostać tam nie może, domy tymczasowe są nam bardzo potrzebne bo w schronisku ciągle przybywa takich maleństw do opieki, im dłużej Gryzia przebywa w domu tymczasowym tym bardziej później bolesna będzie rozłąka.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ona już dostatecznie dużo wycierpiała, szukamy dla niej domku który nie będzie zwracał uwagi na jej zabawne uszka czy ogonek, może nie wygląda jak rasowy pies z rodowodem, ale ona też potrzebuje miłości i ciepłego domku, nie wygląd ma szczególne znaczenie a jej charakter. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Obecnie Gryzia przebywa w Warszawie pod czułą opieka i cieszy się beztroskim szczenięcym czasem, ile jeszcze czasu będzie musiała tam spędzić ? Wszystkie inne szczeniaki szybko znajdują domy, tylko Gryzia nie z własnej winy nie wzbudza zainteresowania bo szczury tak koszmarnie ją potraktowały.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman]Kontakt w sprawie adopcji:[/FONT]"

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Uwaga [/COLOR][COLOR=blue] NOWOŚĆ[/COLOR][/B] [COLOR=red][B]Uwaga [COLOR=blue]NOWOŚĆ[/COLOR][/B][/COLOR]

[COLOR=seagreen][B]Ogryzka:[/B][/COLOR]
Wyjątkowa, niepowtarzalna kompozycja kwiatowa - storczyki z trzcinowymi pałkami w tonacji kremowo-rudo-czarnej, udekorowane czerwoną obróżką i błyskiem w oku.

[COLOR=red][B]Przystępna cena: [/B][/COLOR][COLOR=blue] tylko 1 własny domek z własnym Człowiekiem[/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[COLOR=blue][B]Oferta ważna:[/B] [/COLOR][COLOR=red]do wyczerpania zapasów[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beam6'][B][COLOR=red]Uwaga [/COLOR][COLOR=blue]NOWOŚĆ[/COLOR][/B] [COLOR=red][B]Uwaga [COLOR=blue]NOWOŚĆ[/COLOR][/B][/COLOR]

[COLOR=seagreen][B]Ogryzka:[/B][/COLOR]
Wyjątkowa, niepowtarzalna kompozycja kwiatowa - storczyki z trzcinowymi pałkami w tonacji kremowo-rudo-czarnej, udekorowane czerwoną obróżką i błyskiem w oku.

[COLOR=red][B]Przystępna cena: [/B][/COLOR][COLOR=blue]tylko 1 własny domek z własnym Człowiekiem[/COLOR]

[COLOR=blue][B]Oferta ważna:[/B] [/COLOR][COLOR=red]do wyczerpania zapasów[/COLOR][/quote]

Boskie:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Jak dam w podpisie to nie wymoderują?:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Ronja, nic mi na ten temat nie wiadomo, znaczy z tym smiechem. Z tym Buahahaha, no to tak, to podobne... :diabloti: Ja nic nie wiem, ja tylko sprzątam, zamiatam, odkurzam i śmigam autem z psiuchami... Cztery baby i trzy psiuchacze i nikt nam nie podskoczy. Ciekawe, jakby nas policja do kontoli zatrzymała tydzien temu... Czy by się śmiali "Buahahahahaha", czy pomyśleliby: Jakieś nawiedzone! A może mandat by dali za brak zabezpieczeń przy przewozie psiuchów? Boże, jaka ja głupia jestem! Idę na spacer...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...