Jump to content
Dogomania

Psy z Godzięcina!


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dostałam wczoraj wiadomość od Ani, opiekunki Bono - jest zachwycona chłopakiem :loveu: (co mnie zupełnie nie dziwi ;))
Bono podczas samotnego pobytu w domu niczego nie spsocił ani nie zniszczył, a tego się właśnie najbardziej obawiałam, że po 2 dniach z nami poczuje się przez nowych opiekunów porzucony i będzie rozrabiał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']wiecie co, nastąpiła pomyłka dotycząca wieku Shih tzu która jest u Pawła.. ma 7 lat..[/QUOTE]
jeżeli na podstawie zębów jest oceniany ten wiek-7 lat? to można się bardzo pomylić,ta rasa ma bardzo słabe uzębienie i nawet 2-4 letnie psy mają straszy kamień i mogą nie mieć niektórych ząbków
ale to i tak nie problem te 7 lat,bo one ciągle zachowują się jak szczeniaki:)
dobrze żeby wet dobrze obejrzał oczko tej drugiej szicaczki,coś mi się nie podoba:(
a co z pekinką?szukać DS?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Paweł mówił, że na początku popatrzył na przednie zęby a potem na te z tyłu i kamień i stwierdził że 7 lat ma sunia
[/QUOTE]
to tak jak pisałam niech weźmie poprawkę 3-4 letnią:)
dla pekinki szukamy wspaniałego domku:)
macie tylko 2 szicaki(w sumie to jedną) a jak było ich ok 30 z pseudo w ok Łodzi:( to dopiero się działo

Link to comment
Share on other sites

z tego co wiem to jest strasznie wystraszona, z innymi zwierzętami na razie dobrze, ale przy takiej ilości zwierząt w domu trudno być niemiłym, zresztą ona na razie musi przestać się bać wszystkiego
konkretniej dowiem się od Demi ale jutro
dziś znowu próba odebrania ale innego zupełnie psa. mam nadzieję że się uda.
ciekawe kiedy ta Demi i ten Paweł śpią??!!! im jakiś karnet do SPA się należy za 24 h na dobę pracy na rzecz zwierząt, społecznej

Link to comment
Share on other sites

naisałam wczoraj do Ani od Bono, że jeśli nie pasuje im imię psiaka to niech zmienią, w końcu do zaledwie 2-dniowe, wymyślone w pośpiechu imię robocze

dziś dostałam wiadomość:
[I]"zmieniliśmy psiakowi imię na Manio, bo jest takim słodkim przytulakiem, że mu to pasuje :)[/I]
[I]własciwie to Maniek, Manio, Maniuś. Na drugie zawsze będzie Mały Głód :p"[/I]

[I]:)[/I]

Link to comment
Share on other sites

a Maniek był dziś u weta
nie ma nużeńca ani świerzba
w uszach stan zapalny grzybiczy - dostał antybiotyk do uszu i za 2 tygodnie kontrola
waży zaledwie 27 kilo
ma robale, więc kuracja mocno odrobaczająca raz po 3 dniach drugi raz po tygodniu 3 raz tabletki na robale
na skórze odlezyny, rana po łopacie, łupież
więc manusan w ruch i nizoral - kąpiele co 3 dni przez 3 tygodnie

a poza tym zdrowy jak ryba i będzie wszystko dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

o, właśnie miałam o Maniutku pisać :)
to dodam tylko, że kuleje bo ma mocno zjechane pazurki od drapania w drzwi chlewu, poza tym ma tez odparzenia między palcami, a oczka już się poprawiły, były czerwone od amoniaku z gnoju, w którym przebywał

i jeszcze:
[I]"Maniek dzisiaj pomagał Kubie płacic rachunki. Kuba siedział przy komputerze wysyłając przelewy i Manio zaczął się domagać głaskania, więc Kuba go pogłaskał i dalej wysyłał, Maniek stwierdził, że chce jeszcze i połozył cały pysk na klawiaturze tak, że o malo nam nie puścił przelewu na kwotę jakiej chyba w życiu nie mieliśmy :D[IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG]"[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...