Jump to content
Dogomania

Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.


Karolcia_ko5

Recommended Posts

  • Replies 883
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martka1982']polecaj kochana, polecaj
akceptuje inne psy, kotów się nie czepia, jest bardzo przytulaśny, ładnie chodzi na smyczy
tylko jeszcze wydobrzeć musi, oczko już pewnie zostanie takie jak teraz ale jak się ktoś zakocha to oczko nie będzie mu przeszkadzać[/QUOTE]
Oj to jest pies ideał!!! A oczko? W niczym nie przeszkadza .On jest piękny i z takim :) byle Go tylko nie bolało :(
Co do dr Garncarza to ja też byłam z moją Romcią. Nie udało się uratować ale przynajmniej wiem że nic w tym oku złego się nie dzieje (dodam że Roma miała mechaniczne uszkodzenie)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie kawaler przed chwilą do mnie dojechał:)
Ale jest giganciarz,no śmiechotka taka fajna:)
Strasznie przytulaśny i zachowuje się jakby tu mieszkał od zawsze.Po schodach śmiga,na dworku pięknie zrobione siku i kupka,troszkę rzadka.Reszta relacji i fotki wieczorkiem,tymczasem buziaki dla Wszystkich:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

przykro mi, że nie mogę dorzucić stałej deklaracji:( brak stałej pracy i zamotanie w zwierzęta, które jeszcze żadnej pomocy prawie nie dostały:( Ale gratuluję sprawnego działania, Oskarek jest bombowy, cudny!, oby szybko znalazł świetny dom... Od różnych osób słyszałam o dr Garncarzu, zdaje się nawet dla mojego bezokiego psiaka też polecali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lionees']Właśnie kawaler przed chwilą do mnie dojechał:)
Ale jest giganciarz,no śmiechotka taka fajna:)
Strasznie przytulaśny i zachowuje się jakby tu mieszkał od zawsze.Po schodach śmiga,na dworku pięknie zrobione siku i kupka,troszkę rzadka.Reszta relacji i fotki wieczorkiem,tymczasem buziaki dla Wszystkich:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

oo a ja właśnie dzwoniłam do Ciebie,żeby zapytać czy już dojechał
mam nadzieję,że wszystko dotarło razem z nim? tzn wyniki krwi i umowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']oo a ja właśnie dzwoniłam do Ciebie,żeby zapytać czy już dojechał
mam nadzieję,że wszystko dotarło razem z nim? tzn wyniki krwi i umowa?[/QUOTE]
Umowa dotarła,dzisiaj też listonosz dostarczył tą co wysłałaś.
Moja dziewczynka na rękach,Oskarek na kolankach i tak sobie siedzimy:)A jak wstaję,to Oskarek dosłownie wchodzi mi pod nogi,tak chce być blisko człowieka.Ależ On się pilnuje,co za psiak :)
Będę późnym wieczorkiem,pa:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...