Jump to content
Dogomania

Niewidomy, zmarznięty, bezpanski piesek pilnie potrzebuje pomocy!!!


kerad

Recommended Posts

Pozostała pustka...cisza...

Trudno uwierzyć ale Dianka do dziś chodzi smutna, smętnym okiem spogląda na puste miejsce...

Julcia, jak zawsze, budziła w nocy...pańcia wstawaj...ale Kerus nie szczekał...

Psy drugi dzień nie chcą wychodzić... przytul, pogłaskaj...chodzą za nami  krok w krok (:

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Keruska pozostało :

374,70 zł / ( 04.11.2016 ) - 07.11.2016 -  prosiłabym abyśmy wspólnie zadecydowali co z nią zrobić

 

Wiedźma - bardzo dziękujemy za wieloletnie finansowe wsparcie - deklaracja stała.

Nadziejka, Rozi, Dorcia2, Pani Aniu dziękujemy

 

Dziękujemy wszystkim, że byliście u chłopczyka, dziękujemy za wsparcie, pomoc w utrzymaniu, leczeniu Keruska

Link to comment
Share on other sites

Kerusowe pieniążki, mój Boże, aż zatyka z żalu...

Moli@, jeśli chodzi o wpływ z mojego bazarku chciałabym, żebyś odliczyła wydatki od tamtej pory, a resztę chciałabym przekazać na pomoc dla piesków z geriatrii na Paluchu. Muszę się zorientować kto tam w tej chwili jeździ dokarmiać starowinki, które nie jedzą zwykłej karmy, albo z powodu chorób trzeba je wzmocnić, i czy mają jakieś finansowanie z FB na przykład. Dawniej dziewczyny kupowały z własnych pieniędzy, gotowały w domu i zawoziły w słoikach.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, rozi napisał:

Kerusowe pieniążki, mój Boże, aż zatyka z żalu...

Moli@, jeśli chodzi o wpływ z mojego bazarku chciałabym, żebyś odliczyła wydatki od tamtej pory, a resztę chciałabym przekazać na pomoc dla piesków z geriatrii na Paluchu. Muszę się zorientować kto tam w tej chwili jeździ dokarmiać starowinki, które nie jedzą zwykłej karmy, albo z powodu chorób trzeba je wzmocnić, i czy mają jakieś finansowanie z FB na przykład. Dawniej dziewczyny kupowały z własnych pieniędzy, gotowały w domu i zawoziły w słoikach.

331 zł / 19.10 - bazarek rozi

- 12,30 / 14.10 - leki

- 14,00 / 29.10 - badanie moczu

_____________

304,70 zł / 07.11.2016

Przelejemy na Twoje konto, tak chyba najwygodniej...?

Link to comment
Share on other sites

Już mam odpowiedź - w tej chwili jedzenie na Paluchu jest dobre, jest też zakaz dokarmiania i podawania własnych leków, czyli wszystko się zmieniło.

Wobec tego Kerusek przekazuje swoje skromne bazarkowe pieniążki na jakieś lekarstwa dla Waszych starych psów (Sabina, Remik), z podziękowaniem za serce i opiekę.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, rozi napisał:

Już mam odpowiedź - w tej chwili jedzenie na Paluchu jest dobre, jest też zakaz dokarmiania i podawania własnych leków, czyli wszystko się zmieniło.

Wobec tego Kerusek przekazuje swoje skromne bazarkowe pieniążki na jakieś lekarstwa dla Waszych starych psów (Sabina, Remik), z podziękowaniem za serce i opiekę.

Dziękujemy :)

Przeznaczymy pieniądze na potrzeby Sabinki...starsza pani ma problemy ze stawami - podajemy Artresan ( pozostał już 1 listek ) i lek w płynie/kupujemy w lecznicy ( na stawy dla koni) -  podawany także dla psów,  kupimy karmę dla starszych psów...

iiklosrk3t8a_t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zakupiłyśmy karmę dla Sabinki/oneczki w Zoo-Dragon

Bosch Max Senior 12 kg / 69,99 zł x 2 = 24 kg / 139,98 zł

Rozliczenie:

304,70 zł / 7.11 - ( rozliczony bazarek rozi dla Keruska)

- 139,98 zł / 7.11.- ( karma dla Saby )

----------------

164,72 zł / 7.11 ( stan konta Sabinki )

 

przy okazji (przesyłka) kupiłyśmy 2 solidne szarpaki:

28 cm / 5,30 zł - maluchom

40 cm / 14,92 zł - dużym psiakom

 

Przesyłka z karmą dla Sabinki + szarpaki nadal w realizacji...dojedzie około 23 listopada ( uzgodniono telefonicznie 16.11 ). Dostawa przesunięta, czekamy na szarpaki -  wykupione. Ma się tą rączkę

Edited by Moli@
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Moli@ napisał:

Do rozliczenia pozostało 70 zł :

- deklaracja stała listopad - 50 zł / 27.10 Pani Ania

- deklaracja stała listopad - 20 zł / 03.11 dorcia2

Pani Ania listopadową deklarację - 50 zł podarowała na potrzeby naszej sfory urwisów

Bardzo dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, rozi napisał:

Już mam odpowiedź - w tej chwili jedzenie na Paluchu jest dobre, jest też zakaz dokarmiania i podawania własnych leków, czyli wszystko się zmieniło.

Wobec tego Kerusek przekazuje swoje skromne bazarkowe pieniążki na jakieś lekarstwa dla Waszych starych psów (Sabina, Remik), z podziękowaniem za serce i opiekę.

Remik kłania się nisko i dziękuje za pamięć. 

Remiś to cudny piesek w typie jamnika, starszy, ale odpukać dziarski i pełen zdrowia. Mój pupil i ulubieniec. Na fotce ulubiona pozycja u mnie z łepkiem na kolanach na jednym fotelu. Jak pisze tego posta też leży przy mnie nakryty moją bluzą i pochrapuje słodko

100_6151.JPG

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:

304,70 zł / 7.11 - ( rozliczony bazarek rozi dla Keruska)

- 139,98 zł / 7.11.- ( karma dla Saby )

----------------

164,72 zł / 7.11 ( stan konta Sabinki )

+  50 zł / 27.10 / 7.11 ( deklarację za listopad Pani Ani przeznaczamy na potrzeby Sabinki )

________________

214,72 zł / 7.11 - na koncie Sabinki

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, dorcia2 napisał:

ja również mój skromny wkład przekazuję jak Pani Ania 

Ślicznie dziękujemy :)

 

Przed chwilą kupiłyśmy pyszne ciasteczka wątrobowe na bazarku WiosnyA z prośbą o przekazanie pieniędzy dla biednego, chorego Bena/onka....

Na zakup przeznaczyłyśmy Twoją deklarację

Link to comment
Share on other sites

 

O 8.11.2016 o 06:52, Moli@ napisał:

Rozliczenie:

304,70 zł / 7.11 - ( rozliczony bazarek rozi dla Keruska)

- 139,98 zł / 7.11.- ( karma dla Saby )

----------------

164,72 zł / 7.11 ( stan konta Sabinki )

+  50 zł / 27.10 / 7.11 ( deklarację za listopad Pani Ani przeznaczamy na potrzeby Sabinki )

________________

214,72 zł / 7.11 - na koncie Sabinki

- deklaracja stała listopad - 20 zł / 03.11 dorcia2 ( przekazana na potrzeby naszych psiaków ) - przeznaczyłyśmy na zakup ciasteczek wątrobowych - bazarek WiosnaA, dla psich urwisów

Pieniądze na koncie Kerusa zostały rozliczone

214,72 zł / 7.11 - na koncie Sabinki/13.11.2016

Przesyłka z karmą dla Sabinki + szarpaki nadal w realizacji...dojedzie około 23 listopada ( uzgodniono telefonicznie 16.11 ). Dostawa przesunięta, czekamy na szarpaki -  wykupione. Ma się tą rączkę

 

Edited by Moli@
Link to comment
Share on other sites

  ZAJRZALAM PO PRZERWIE KU SERDUSZKOM MALUSIM I DUZUTKIM

MATKO ZIEMIO MOJA

 

 KERUSIU Znalezione obrazy dla zapytania gify sercaPodobny obraz

 .............NIECHAJ SIE TOBIE

 WSZYSTKO SPELNIA TAM

 ZA MOSTKIEM TECZOWEM

 NIECHAJ NOZKI PONIOSA CO DNIA DALEKO

 ZA BRACISZKAMI

ZA PRZECUDNYMI LACZKAMI

ZABAWENKAMI ..

 NIECHAJ BEDZIE PIEKNIE

 JAK WE SNIE

 BOC TO SEN NADSZEDL

 SPOKOJNY

 UFNY

 SEN DLUGI

....NIECHAJ  W TYM SNIE

 BEDZIE TYLKO DOBORC

 CIOCIU  MOLI@ CALEM SERCEM WAS TULINKAM

RYCZE RYCZE BOC ODWIEDZIC WYSCISKUNIAC WAS PRZYSZLAM

 POKI CHWILENKE ODPOCZYNECZKU

 JAK NASZA SKARBUNIA LULA ....

Link to comment
Share on other sites

Nadziejko, ściskam, pozdrawiam dziękuję za pamięć...smutno ale życie toczy się dalej...

Wytarmoś małego szkraba...rozrabia bo zdrowy, ciekawy świata :)

 

ps: Przesyłka z karmą dla Sabinki + szarpaki nadal w realizacji...dojedzie około 23 listopada ( uzgodniono telefonicznie 16.11 ). Dostawa przesunięta, czekamy na szarpaki -  wykupione. Ma się tą rączkę

Link to comment
Share on other sites

Dotarła przesyłka z karmą dla Sabinki + szarpaki. Otrzymałyśmy 24 szt x 1 kg = 24 kg...to nie szarpaków zbrakło a suchej karmy w 12 kg workach.

Bosch Maxi Senior 1 kg - 12,99 zł  to 24 kilogramowych opakowań 311,76 zł...mam jednak tą rączkę...taka karma ,)

chtg1x4czlvb_t.jpg

x0mcmqe4f3yb_t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...