Jump to content
Dogomania

SZNAUCER OLBRZYM p&s... wrócił do domu


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']nie nie - zaciskać coby się odbyły i oby były owocne! szkoda go w kojcu, a tam miałby jak w raju!

a pisałam, ze świntuch chyba usłyszał o odwiedzinach i się dziś w goownie wytarzał??? :shock:[/QUOTE]


To się chłopak wyszykował.Na pewno docenią ;)

Link to comment
Share on other sites

bardzo fajne odwiedziny były - Falko zareagował na ludzi SUPER!!! zero strachu, Oni też super przygotowani bo w dłoniach parówy jak się patrzy :klacz: i Falko z radością wyskoczył z kojca do nich, nie bał się, aż byłam w szoku! i mały Stefan sznupek też się super zachowywał i chłopaki się polubili - nie było żadnego spięcia ze strony Stefana bo Falko to wiadomo - anioł :loveu: w ogóle był bardzo radosny jak poszliśmy na spacer wspólnie - chciałabym żeby się udało z tą adopcją :kciuki: aaa i spotkaliśmy jelenie - dwa łanię i pana jelenia :loveu: to dobry znak!

Link to comment
Share on other sites

no oczywiście, że żal i to ogromny, ale nie lubię się ciągle tłumaczyć że nie mogę bo to jeszcze bardziej wtedy boli - to tak jakbym ja każdej z Was marudziła - no weź go weź, a czemu nie weźmiesz, on taki cudny, niekłopotliwy, kochany, no weź go :eviltong: zacznę tak jak Wy nie przestaniecie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no oczywiście, że żal i to ogromny, ale nie lubię się ciągle tłumaczyć że nie mogę bo to jeszcze bardziej wtedy boli - to tak jakbym ja każdej z Was marudziła - no weź go weź, a czemu nie weźmiesz, on taki cudny, niekłopotliwy, kochany, no weź go :eviltong: zacznę tak jak Wy nie przestaniecie :diabloti:[/QUOTE]

Ja nie marudzę ;)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no oczywiście, że żal i to ogromny, ale nie lubię się ciągle tłumaczyć że nie mogę bo to jeszcze bardziej wtedy boli - to tak jakbym ja każdej z Was marudziła - no weź go weź, a czemu nie weźmiesz, on taki cudny, niekłopotliwy, kochany, no weź go :eviltong: zacznę tak jak Wy nie przestaniecie :diabloti:[/QUOTE]
No bo Ty przecież możesz, a my nie :P Pamiętaj, ze pracujesz tylko poniekąd i masz wielki dom z wielkim ogrodem oraz wielki wór z kasioorą :lol: Jakbyś sie podzieliła, to byśmy też brały :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']No bo Ty przecież możesz, a my nie :P Pamiętaj, ze pracujesz tylko poniekąd i masz wielki dom z wielkim ogrodem oraz wielki wór z kasioorą :lol: Jakbyś sie podzieliła, to byśmy też brały :P[/QUOTE]

no tak :splat: jak mogłam o tym zapomnieć :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...