Jump to content
Dogomania

NORECZKA za TM zostawiła "psi testament" dla FAZUNI a w nim zapisała najwspanialszy D


psi

Recommended Posts

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zakonna']a może DT trzeba szukać?[/QUOTE]

BDT jak "kot na płakał" a na PDT ja nie podejmę się zbierania kasy.....zaciskam mocno kciuki bo Fazka jest przez tydzień bardzo reklamowana na FB jak i innych portalach może się poszczęści i tylko kasę na ewentualny transport będzie trzeba skołować :roll:

Link to comment
Share on other sites

Chyba mam "wielbiciela" bo znów założył maila specjalnie by do mnie napisać a oto owy tekst :D

Nadawca odpowiedzi podał następujące dane kontaktowe do siebie:
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
telefon: 600000000

a oto co do ciebie napisał:
Fazka -srazka !!!! Ludzie opanujcie sie z tym dennym ogłoszeniem i nie zasmiecajcie portalu !!! WON !


[SIZE=4][B]DLACZEGO TAKIE TŁUKI CHODZĄ PO TEJ ZIEMI[/B][/SIZE]??????????

Link to comment
Share on other sites

JAK MYŚLICIE USUNĄŁ MOJE DZISIEJSZE OGŁOSZENIE??????

[URL="http://www.bialystokonline.pl/fazka-nie-pozdrawia-id-ow,ogloszenie,2663255,24,1.html"]FAZKA NIE POZDRAWIA ID..ÓW![/URL]
Do świadomości "wielbiciela FAZKI" pod pięknym mailem [email][email protected][/email] niech dotrze info, że ten PORTAL służy również POMOCY psom i używanie słów "WON !" jest NIE NA MIEJSCU!!! W necie nie jest się ANONIMOWY!!!Ogłoszenie będzie dopóki nie znajdzie DOMU!!!
dodane: 2013-01-23 06:52:16 ID:2663255Użytkownik: smurka
[URL="http://www.bialystokonline.pl/fazka-nie-pozdrawia-id-ow,ogloszenie,2663255,24,1.html"]Odpowiedz na ogłoszenie | Zobacz dane kontaktowe[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psi']Chyba mam "wielbiciela" bo znów założył maila specjalnie by do mnie napisać a oto owy tekst :D

Nadawca odpowiedzi podał następujące dane kontaktowe do siebie:
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
telefon: 600000000

a oto co do ciebie napisał:
Fazka -srazka !!!! Ludzie opanujcie sie z tym dennym ogłoszeniem i nie zasmiecajcie portalu !!! WON !
[SIZE=4][B]DLACZEGO TAKIE TŁUKI CHODZĄ PO TEJ ZIEMI[/B][/SIZE]??????????[/QUOTE]
Olej to.
Nie musiał zakładać maila, bo odpisując wpisuje się co chce, może byc wymyślony i taki na pewno jest;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakonna']podnoszę cię Fazuniu bo nic innego nie mogę :([/QUOTE]




:loveu::loveu: dziękuję :)

Tak to już chyba 4 raz jak ten ktoś do mnie pisze...ale tym razem był niegrzeczny bo użył słowa WON!!!! Debili nie brakuje na tym świecie a Fazke będę ogłaszała do skutku wiem,że niektórym to już się znudziło :roll: od roku czytać wciąż te same ogłoszenie ale CO TO MNIE OBCHODZI :cool1: jak Fazunia znajdzie swój domek to na kolejnego PSIAKA SIĘ UWEZMĘ ;)

Edited by psi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...