Jump to content
Dogomania

Chudziutki Maks, całe życie spędził na łańcuchu - teraz szuka DS


Magda79

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzymajcie mnie bo jej krzywdę zrobie i sie pozbędzie wyrzutów sumienia wiesz ze jak by maksa nie było to bym innego zabrała psa na dt

[quote name='Magda79']No ja też mam nadzieję, że Maksiu szybko znajdzie domek bo śliczny z niego chłopak. Mam wyrzuty, że wcisnęłam Poli tymczasa, gdybym mogła zabrałabym oba psiaki do siebie, ale niestety nie miałam takich możliwości z racji tego, że mam już swoje 4 psiaki. Dlatego podzieliłyśmy się z Polą. Ja jednego biedaka, Pola drugiego. Dobrze byłoby zaszczepić psiaki, ale na to potrzeba funduszy :([/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Na tych zdj wygląda jak by się uśmiechał :lol::lol: :lol: co do konta to proszę przesyłać pieniądze na magdy79 pieniądze :)

wczoraj wieczorem byłam u Doroty w-l max siu dostał Jedzonko
oczywiście zrobię fotkę i wstawimy na Maksia wątku
Ślicznie dziękujemy za karmę :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

maxs zaczyna rozrabiać
psiak lubi czesanie szczotka ja go czesze a on mi wygryza niewidzialne pchły z reki:razz::razz::razz:


tak po za tym to dzis pokazał mojemu psu ze nie wolno mu wyjadać jego jedzonka z miski warkną na niego ale tak po za tym to kochany pieszczoch:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Niestety byłam dzis z maxsem u weta nie jest za dobrze wet stwierdził zaburzenia psychiczne psiak wygryza ogon do krwi i kości jeśli nie będzie poprawy ogon będzie amputowany dzis pojechałam do weta bo wcześniej vet powiedział ze mam psu robić opatrunki to będzie dobrze ale cos mu za dużo nie wierzyłam i pojechałam do innego koszt to 20\zł na Kołnierz który ma nosić na szyi maść dostałam za darmo za piękne oczy a wiec za darmo czyli koszty
20zł kołnierz
20zł paliwo
za 2 tyg mam wpaść na wizytę kontrolna

a wiec potrzebujemy pomocy prośże o wpłaty na maxsa bo to nie koniec leczenia każdą złotówa jest potrzebna fotki wstawi Magda lub ja jutro itp :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

Edited by Pola17
Link to comment
Share on other sites

Jak był u mnie pierwsze dni to miał na ogonku tylko strupek ale nic po za tym psiak chodzi w kołnierzu i dostał środki ziołowe na uspokojenie


[quote name='Magda79']No mnie też to martwi, ja u Poli nie byłam i psiaka nie widziałam. Prosiłam żeby zrobiła mi zdjęcia ogonka jak on wygląda. Jak zabierałam Maksia od tych ludzi z łańcucha nic nie zauważyłam żeby z ogonkiem coś się działo.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...