Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nika JJ']hej jestem tu dość nowa(rzadko pisze posty) ale może orientujecie się czy są jeszcze wolne miejsca na 3 turnus?[/QUOTE]

wyślij zgłoszenie i zapytaj się organizatora, ewentualnie na stronie masz osoby które już wpłacily i możesz zobaczyć ile tam jest osób(max 12)
na dogo nie wszyscy są

Link to comment
Share on other sites

ja uwazam ze jakie psy beda w pokoju to dopiero sie ustali na obozie aczkolwiek milo bybylo gdyby Junior byl z tylko i wylacznie sukami ewentualnie z psem z ktorym sie dogada. a co do suk to musi hyc taka ktora nie da sobie wlazic na tylek:)
poza tym junior i tak bedzie w pokoju pewnie siedzial w klatce bo nie dal by spokoju jnnym psom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']ja uwazam ze jakie psy beda w pokoju to dopiero sie ustali na obozie aczkolwiek milo bybylo gdyby Junior byl z tylko i wylacznie sukami ewentualnie z psem z ktorym sie dogada. a co do suk to musi hyc taka ktora nie da sobie wlazic na tylek:)
poza tym junior i tak bedzie w pokoju pewnie siedzial w klatce bo nie dal by spokoju jnnym psom[/QUOTE]
To chyba my z Etną i Dotką mogłybyśmy z wami być ewentualnie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Na D raczej też nie :diabloti:
To jak Kirinna? :cool3:[/QUOTE]


jesli tak to ok) hm w pokoju bedzie zdecydowanie przewazac plec zenska, :)
jeszczee nigdy tak wczesnie nie ustalam skladu pokoju, jeszcze 2 miesiace

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']jesli tak to ok) hm w pokoju bedzie zdecydowanie przewazac plec zenska, :)
jeszczee nigdy tak wczesnie nie ustalam skladu pokoju, jeszcze 2 miesiace[/QUOTE]

bo my jedziemy po raz pierwszy, nie możemy się doczekać, to już ustalamy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z facebook'a:

[LEFT][COLOR=#000000][FONT=lucida grande]"Mam nadzieję, że wszyscy dostali maila od mnie:) [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=lucida grande]Na stronie [/FONT][/COLOR][/LEFT][URL]http://graf-psy.pl/obozy/agilityfrisbeeobedience/[/URL][LEFT][COLOR=#000000][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=lucida grande] zaznaczyłam literką Z, kto dokonał opłaty za obóz. Przypominam, że termin wpłaty II raty 250 zł dla turnusów lipcowych upłynął 31 maja! Bardzo proszę o jak najszybsze uregulowanie wpłaty i przesłanie mi potwierdzenia do końca tygodnia. W przeciwnym razie uczestnik zostanie automatycznie przeniesiony na listę rezerwową.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=lucida grande]Przypominam też turnusom sierpniowym, że termin wpłaty II raty jest do 15 czerwca. Z góry dziękuję za terminowe wpłaty:)"


[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Myślicie, że mogę się pytać o wolne miesca na turnusy? Nie wiem, czy dobrze sprawdzałam ale chyba na wszystkie jeszcze mogę się załapać bo zapłata od razu nie będze problemem.
No i co z pierwszym turnusem? Widizałam, że były zgłoszone tylko dwa psy a teraz nic o nim nie ma, organizatorzy zrezygnowali z niego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Embie']Myślicie, że mogę się pytać o wolne miesca na turnusy? Nie wiem, czy dobrze sprawdzałam ale chyba na wszystkie jeszcze mogę się załapać bo zapłata od razu nie będze problemem.
No i co z pierwszym turnusem? Widizałam, że były zgłoszone tylko dwa psy a teraz nic o nim nie ma, organizatorzy zrezygnowali z niego?[/QUOTE]
Najlepiej napisz do organizatorki na maila. ;)

Link to comment
Share on other sites

Też tak myślałam, zobaczę czy ktoś zrezygnuje albo czy będą wolne miejsca ale najpierw uszę kombinować kto mnie tam zawiezie ;)
Ta klatka to też musi być i bez niej nawet nie mam co się wybierać na obóz? Będzie z tym problem, bo najpierw trzeba to kupić, przyzwyczaić psa no i jakoś się tam zabrać

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Embie']Też tak myślałam, zobaczę czy ktoś zrezygnuje albo czy będą wolne miejsca ale najpierw uszę kombinować kto mnie tam zawiezie ;)
Ta klatka to też musi być i bez niej nawet nie mam co się wybierać na obóz? Będzie z tym problem, bo najpierw trzeba to kupić, przyzwyczaić psa no i jakoś się tam zabrać[/QUOTE]


teoretycznie klatki nie musisz miec ale pies musi umiec spedzac czas w jednym pokoju z innymi psami.


pisal ktos moze do p. Wandy? ja wyslalam dwa maile i bie dostalam odpowiedzi i nie wiem gdzie mozna sie dowiedziec paru rzeczy.

co dowspolnego pokoju Motyleqq i westie-justa Junior mial ostatnio nieorzyjemne spiecia i przed koncowym ustaleniem tzeba bedzie zapozanc psy zeby moj poprawnie sie przywital a nie darl ryjka i i stroszyl siersc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...