Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]znalazłam;) jakby co to mówcie bo nie pamietam co kto gdzie;)[SIZE=3][COLOR=#ff0000]

Lista osób na obozy [/COLOR][/SIZE]

[B]I TURNUS 03.07-07.07.2012[/B]

[B]II TURNUS 09.07-13.07.2012[/B]

[B]I[/B][B]II TURNUS 16.07-20.07.2012[/B]

[B]I[/B][B]V TURNUS 31.07-04.08.2012[/B]

[COLOR=red][B]1. motyleqq[/B][/COLOR], 21 lat, Etna-mieszaniec
[B][COLOR=red]2. Ola,[/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]16[/COLOR][/COLOR],Dora,w typie SH
[B][COLOR=red]3. Paula[/COLOR][/B], 16 lat, Kati - kundelek
[B][COLOR=red]4. Kaja[/COLOR][/B], 15 lat, Sopel - w typie dalmatyńczyka
[B][COLOR=red]5. paulaa[/COLOR][/B], 16 lat, Scooby - w typie cocker spaniela
[B][COLOR=red]6. Ola164[/COLOR][/B], 17 lat, Korka - kundelek
[B][COLOR=red]7. Guptasek[/COLOR][/B], 17 lat, Jake - w typie westa
[COLOR=red][B]8. Chapsiowa[/B][COLOR=black] 17 lat , Chapsia - kundelek[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=red][B]9. Kirinna[/B][/COLOR], 17 lat, Junior, kundelek
[B][COLOR=red]10. Hania[/COLOR][/B], 16l., Adin, yorkshire terrier
[COLOR=red][B]11. westie_justa[/B][/COLOR], 15 lat, Doti w typie westie

[B]V TURNUS 6.08-10.08.2012
[/B]
[B][COLOR=red]1. paulaa[/COLOR][/B], 16 lat, Scooby - w typie cocker spaniela
[COLOR=#ff0000][B]2. darii_iia[/B][/COLOR],15 lat, Luka - Chiński Grzywacz Powder Puff
[COLOR=#ff0000][B]3. madziulik_13[/B][/COLOR], Tia - Border Collie
[B][COLOR=#ff0000]4. alex_sandereczka[/COLOR][/B], Negra - labrador w typie(?)
[COLOR=#ff0000][B]5. Alicja[/B][/COLOR],Wena - Border Collie
[B][COLOR=red]6. lenka13[/COLOR][/B], 16 lat, Fabi - w typie yorka
[B]
VI TURNUS 13.08-17.08.2012[/B]
[B][COLOR=red]1. 85llola[/COLOR][/B], 14 lat, Scooby-mix border collie
[COLOR=red][B]2. Karolina[/B].[/COLOR] , 17 lat, Lucky - w typie yorka
[COLOR=#ff0000][B]3. wikikoniki[/B][/COLOR], 14 lat, Neska - w typie sznaucera

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Natalia i Cody na VI
[quote name='Natalia&Cody']nu :D :D :D :D[/QUOTE]
[/QUOTE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]wiedzialam, czekalam az sie ujawni:)[SIZE=3][COLOR=#ff0000]

Lista osób na obozy [/COLOR][/SIZE]

[B]I TURNUS 03.07-07.07.2012[/B]

[B]II TURNUS 09.07-13.07.2012[/B]

[B]I[/B][B]II TURNUS 16.07-20.07.2012[/B]

[B]I[/B][B]V TURNUS 31.07-04.08.2012[/B]

[COLOR=red][B]1. motyleqq[/B][/COLOR], 21 lat, Etna-mieszaniec
[B][COLOR=red]2. Ola,[/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]16[/COLOR][/COLOR],Dora,w typie SH
[B][COLOR=red]3. Paula[/COLOR][/B], 16 lat, Kati - kundelek
[B][COLOR=red]4. Kaja[/COLOR][/B], 15 lat, Sopel - w typie dalmatyńczyka
[B][COLOR=red]5. paulaa[/COLOR][/B], 16 lat, Scooby - w typie cocker spaniela
[B][COLOR=red]6. Ola164[/COLOR][/B], 17 lat, Korka - kundelek
[B][COLOR=red]7. Guptasek[/COLOR][/B], 17 lat, Jake - w typie westa
[COLOR=red][B]8. Chapsiowa[/B][COLOR=black] 17 lat , Chapsia - kundelek[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=red][B]9. Kirinna[/B][/COLOR], 17 lat, Junior, kundelek
[B][COLOR=red]10. Hania[/COLOR][/B], 16l., Adin, yorkshire terrier
[COLOR=red][B]11. westie_justa[/B][/COLOR], 15 lat, Doti w typie westie

[B]V TURNUS 6.08-10.08.2012
[/B]
[B][COLOR=red]1. paulaa[/COLOR][/B], 16 lat, Scooby - w typie cocker spaniela
[COLOR=#ff0000][B]2. darii_iia[/B][/COLOR],15 lat, Luka - Chiński Grzywacz Powder Puff
[COLOR=#ff0000][B]3. madziulik_13[/B][/COLOR], Tia - Border Collie
[B][COLOR=#ff0000]4. alex_sandereczka[/COLOR][/B], Negra - labrador w typie(?)
[COLOR=#ff0000][B]5. Alicja[/B][/COLOR],Wena - Border Collie
[B][COLOR=red]6. lenka13[/COLOR][/B], 16 lat, Fabi - w typie yorka
[B]
VI TURNUS 13.08-17.08.2012[/B]
[B][COLOR=red]1. 85llola[/COLOR][/B], 14 lat, Scooby-mix border collie
[COLOR=red][B]2. Karolina[/B].[/COLOR] , 17 lat, Lucky - w typie yorka
[COLOR=#ff0000][B]3. wikikoniki[/B][/COLOR], 14 lat, Neska - w typie sznaucer
[COLOR=#ff0000][B]4. Natalia&Cody[/B][/COLOR], 15 lat, Cody - westie

Link to comment
Share on other sites

weźcie trochę wprowadźcie tu aktywnosci :D na wandrusowym to sie zawsze cos dzieje;)

apropo's klatki to już na pewno wiem że biorę metal.. a dokladnie chyba taka [URL]http://allegro.pl/klatka-dla-psa-czarna-61x43x49cm-gratis-i2277335434.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']weźcie trochę wprowadźcie tu aktywnosci :D na wandrusowym to sie zawsze cos dzieje;)

apropo's klatki to już na pewno wiem że biorę metal.. a dokladnie chyba taka [URL]http://allegro.pl/klatka-dla-psa-czarna-61x43x49cm-gratis-i2277335434.html[/URL][/QUOTE]

na Wandrusowym dzieje sie wszystko co nie związane z obozem.. a to chyba tu nie potrzebne.:p

Link to comment
Share on other sites

Haha, no ja się będę musiała zdecydować na klatkę, ale szczerze móiąc na te 5 dni to trochę szkoda kasy... Ness nie raz spała w transporterze, więc się przemęczy, a ona i tak woli spać na dywanie, albo na dworze na słońcu...

Co do obroży, to ja mam jeden pół zacisk i jedną zwykłą, muszę dokupić jeden identyfikator, co do szelek, to raczej nowych nie mam zamiaru kupować, bo N. lepiej chodzi w obroży, tak sobie myślę, że przed obozem trzeba będzie ją obstrzyc. Szczepienia mamy wszytskie zrobione.

Jeszcze kilka pytań do Was, ogólnie, nie tylko VI turnus. Bierzecie laptopy, netbooki, tablety itp ? Ja nie posiadam, ale przydałoby się takie coś chociażby, żeby zdjęcia zgrywać często, bo mi moje 16GB może nie starczyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']weźcie trochę wprowadźcie tu aktywnosci :D na wandrusowym to sie zawsze cos dzieje;)

apropo's klatki to już na pewno wiem że biorę metal.. a dokladnie chyba taka [URL]http://allegro.pl/klatka-dla-psa-czarna-61x43x49cm-gratis-i2277335434.html[/URL][/QUOTE]


ja mam taka i polecam,
na wandursowym sa tematy nie zwiazane z watkem, co wprowadza zamieszanie

Link to comment
Share on other sites

Ja mam zamówioną taką i czekam na kuriera. :D
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2243248209[/URL]
A co do laptopa to może ja będę brała, ale jeszcze nie wiem, bo może wezmę pare kart pamięci 4GB, albo jeszcze większych.
Ale macie rację...trzeba tu trochę rozmawiać. Ja jeszcze się teraz zastanawiam, o której będę psu jedzenie dawała. Myślałam, że po agi, po 12. Wy o której będziecie psiakom dawać jedzenie? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia&Cody']Ja mam zamówioną taką i czekam na kuriera. :D
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2243248209[/URL]
A co do laptopa to może ja będę brała, ale jeszcze nie wiem, bo może wezmę pare kart pamięci 4GB, albo jeszcze większych.
Ale macie rację...trzeba tu trochę rozmawiać. Ja jeszcze się teraz zastanawiam, o której będę psu jedzenie dawała. Myślałam, że po agi, po 12. Wy o której będziecie psiakom dawać jedzenie? :D[/QUOTE]
w czasie agi:)

Link to comment
Share on other sites

Ja już Ci pisałam, też tak po agility.

Neska dostaje Joserę Festival, ale to ze względu na Maxa. Zastanawiam się, czy na wystawie w Sopocie nie poprosić na stoisku o parę próbek takiej, która się szybko trawi, albo co tam mi polecą... w zeszłym roku miałam CAŁĄ WIELKĄ SIATKĘ PRÓBEK :p Na szczęście N. nie ma problemów ze zmianą karmy nigdy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']No ok. Wieczorem, czyli o której ? Bo to w sumie nie taki głupi pomysł...
Po sztuczkach / frisbee, czyli o 20. Bo wtedy jest teoretycznie koniec pracy z psami...[/QUOTE]

ja Codyego nie mogę tak późno karmić, bo on potem o 23, 24 piszczy, że chce iść na dwór się załatwić. On w sumie dostaję 2 razy dziennie. Na rano koło 7 i potem wieczór 17,18 ;)
Ale myślę, żeby go na lato przestawić na 12 i potem na 19, albo coś takiego. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Haha, no ja się będę musiała zdecydować na klatkę, ale szczerze móiąc na te 5 dni to trochę szkoda kasy... Ness nie raz spała w transporterze, więc się przemęczy, a ona i tak woli spać na dywanie, albo na dworze na słońcu...[/QUOTE]
ale kiedy będzie trzeba zostawić psy same? no to raczej nie będzie sobie mogła spac na dworzu/dywanie, poza tym jak sie kupi raz klatke to bedzie juz na dlugo, bo uwierz jeszcze nie raz będzie potrzebna;)
[quote name='Kirinna']ja mam taka i polecam,
na wandursowym sa tematy nie zwiazane z watkem, co wprowadza zamieszanie[/QUOTE]
to okey:)
no to swoją drogą, mówię o tematach jak najbardziej związanych z obozem;)
[quote name='Natalia&Cody']Ja mam zamówioną taką i czekam na kuriera. :D
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2243248209[/URL]
A co do laptopa to może ja będę brała, ale jeszcze nie wiem, bo może wezmę pare kart pamięci 4GB, albo jeszcze większych.
Ale macie rację...trzeba tu trochę rozmawiać. Ja jeszcze się teraz zastanawiam, o której będę psu jedzenie dawała. Myślałam, że po agi, po 12. Wy o której będziecie psiakom dawać jedzenie? :D[/QUOTE]
Z tego co wiem kiepskie sa takie materiałowe klatki;) no i kosztują prawie tyle samo co te metalowe.

Ja musze kupic sobie większa karte bo mam tylko 1GB , a lapka nie mam więc licze na was czwórkowcy;)

Co do jedzenia, to ja bede dawala tak jak i teraz, czyli daje jej rano i po południu po pół dziennej dawki, ona generalnie i tak nie zjada, a podczas treningów dojdzie masa smaczków, więc pewni rano dostanie, jak nie zje to zabiore, potem koło 16/17 dostanie drugie 50g;)

Link to comment
Share on other sites

właśnie kupiłam transporter bo wtedy myślałam, że to to samo co klatka. i na nic mi się nie przydał, bo ani w nim nie jeździ, ani nie śpi. teraz zabieram go na podwórko na mini treningi jak jest jeszcze koleżanka...

Edited by wikikoniki
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']właśnie kupiłam transporter bo wtedy myślałam, że to to samo co klatka. i na nic mi się nie przydał, bo ani w nim nie jeździ, ani nie śpi. teraz zabieram go na podwórko na mini treningi jak jest jeszcze koleżanka...[/QUOTE]
ewentualnie mozesz go sprzedac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']właśnie kupiłam transporter bo wtedy myślałam, że to to samo co klatka. i na nic mi się nie przydał, bo ani w nim nie jeździ, ani nie śpi. teraz zabieram go na podwórko na mini treningi jak jest jeszcze koleżanka...[/QUOTE]
Kupiłaś? Pokaż. :D

Cody, aż taki niszczycielski nie jest to myślę, że materiałowa mu wystarczy. Moi rodzice i tak jak usłyszeli "klatka" to powiedzieli, że chyba zwariowałam i na tą metalową się nie zgodzą. Ewentualnie na tą materiałową. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Neska ma cały czas coś w misce, bo je mało, wręcz pół miski na dwa/trzy dni.[/QUOTE]

dlatego tak mało je, bo ma w misce. jak pies nie chce zjeść, to zabierasz miskę i dajesz to samo w następnej porze karmienia. a skoro cały czas stoi, to jest nieatrakcyjne ;)

mój pies nie je zbyt regularnie, rano koło 9-10, wieczorem zaś albo o 21 albo dopiero po 23, zależy jak wrócę z pracy ;) a jak będzie na obozie, to się zobaczy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...