Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleksandra95']Będziecie mogły mnie wykorzystywać do robienia Wam fotek na torze (jeśli dacie mi aparat :D) ale jak nie wyjdą ładnie to nie do mnie :siara:[/QUOTE]

Ja ci dam mój lichy aparat to będziesz kręcić filmiki :)

[quote name='Kaja10014']Co do frisbee to w skali od 1 do 10, na minusie :diabloti: Obi i agi początkujący :)[/QUOTE]

Nie kłam :diabloti:
Slalom w linii prostej, zmiany na hopkach, byliście na seminariach, tunel chyba też umiecie :)
Z frisbee też nie tak źle :)
A jeśli o obi to ładnie przy nodze zaczynacie chodzić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']
Nie kłam :diabloti:
Slalom w linii prostej, zmiany na hopkach, byliście na seminariach, tunel chyba też umiecie :)
Z frisbee też nie tak źle :)
A jeśli o obi to ładnie przy nodze zaczynacie chodzić :)[/QUOTE]
Paszoł won :diabloti: Slalomu jeszcze nie skończyliśmy, zmiany wy też robicie :diabloti: Same seminaria się nie liczą, tylko wiedza, jaką wyniosłam :diabloti: Czyli outy, iny, przody, a tunel sobie tylko liznęliśmy :cool:
Z frisbee jest tragicznie :evil_lol: Przykład wczorajszy, odpięłam smycz, Sopel zobaczył talerzyk i zwiał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Ok, ale na pewno nie jest lichy :):)[/QUOTE]

Oj jest :diabloti:

[quote name='Kaja10014']Paszoł won :diabloti: Slalomu jeszcze nie skończyliśmy, zmiany wy też robicie :diabloti: Same seminaria się nie liczą, tylko wiedza, jaką wyniosłam :diabloti: Czyli outy, iny, przody, a tunel sobie tylko liznęliśmy :cool:
Z frisbee jest tragicznie :evil_lol: Przykład wczorajszy, odpięłam smycz, Sopel zobaczył talerzyk i zwiał :evil_lol:[/QUOTE]

Skończyliście, Sopel slalom w linii prostej umie i wchodzić do niego z różnych miejsc czy coś takiego :evil_lol:
No to wyniosłaś sporo wiedzy i umiesz ją wykorzystać :diabloti:
Ta tylko wasze agi, a nasze to widać ogromną różnicę :lol: :evil_lol:
Oj raz mu się zdarzyło :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']
Skończyliście, Sopel slalom w linii prostej umie i wchodzić do niego z różnych miejsc czy coś takiego :evil_lol:
No to wyniosłaś sporo wiedzy i umiesz ją wykorzystać :diabloti:
Ta tylko wasze agi, a nasze to widać ogromną różnicę :lol: :evil_lol:
Oj raz mu się zdarzyło :evil_lol:[/QUOTE]
Nie skończyliśmy :diabloti: Ale niedużo nam brakuje :diabloti:
No tu bym polemizowała :diabloti:
Tak jak między waszym frisbee, a naszym hm... nie można nazwać tego treningiem frisbee :lol:
na pewno nie ostatni :diabloti

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Nie skończyliśmy :diabloti: Ale niedużo nam brakuje :diabloti:
No tu bym polemizowała :diabloti:
Tak jak między waszym frisbee, a naszym hm... nie można nazwać tego treningiem frisbee :lol:
na pewno nie ostatni :diabloti[/QUOTE]

Skończyliście ,tylko nie mam pojęcia czemu na każdym treningu zaczynacie szerzej :)
Hehe :diabloti:
Ta nasze frisbee :D Że tak powiem masakra ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collie']Nie ma to jak wracać do domu z Zakopanego w trakcie otwarcia zapisów :angryy:
Najwyżej za rok może się uda, udanego wypoczynku :cool3:[/QUOTE]

Szkoda, to w takim razie za rok koniecznie jedźcie :D



Dobra to niech teraz inni powiedzą na jakim są poziome :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Skończyliście ,tylko nie mam pojęcia czemu na każdym treningu zaczynacie szerzej :)
Hehe :diabloti:
Ta nasze frisbee :D Że tak powiem masakra ;)[/QUOTE]
Ja też nie :diabloti:
To tylko przez przerwę, zobaczysz, jak będzie cieplej to będziecie śmigać :diabloti: A teraz kuniec OT :diabloti: Czekamy na innych :)

Link to comment
Share on other sites

My z frisbee cieniutko, materiałowym się szarpie, ale już z plastikiem jest gorzej :) Z agi mieliśmy dosłownie kilka treningów, ale zamierzamy je regularniej trenować, tylko niech się cieplej zrobi, może do obozu będzie lepiej ;) Na razie najdłużej siedzimy w obi, ale też jeszcze masa pracy przed nami :lol: Ogólnie to więcej będę mogła powiedzieć w lipcu, bo jeszcze po drodze nam się seminaria szykują, treningi, więc pewnie jeszcze się to zmieni, mam nadzieję że na lepsze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']A mnie ciekawi na jakim poziomie jesteście że swoimi psiakami w agility?[/QUOTE]
Jeśli chodzi o agility, to trenujemy w KA Fort, ale dopiero od 3 mies.. ;)
Jeśli chodzi o frisbee, to poziom nikły, jak narazie tylko nakręcanie i rollery. :D

Edited by paulaa.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bordercollie']A ja chetnie pofoce obóz V turnus :) (Swoim aparatem) ;D Nawet ładne mi wychodzą ;D heh
KTo chce?[/QUOTE]
Ja bardzo chętnie, bo nie mamy nigdy żadnych zdjęć z toru. :smile: Sama wezme lustro i będe focić, ale swoich nigdy nie mamy. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...