Jump to content
Dogomania

Starachowice!Młody psiak z krzywicą ma stały domek!Kury,koty,króla do towarzystwa!


Majaa

Recommended Posts

Właśnie wróciłam ze spacerku:lol: :lol: było super on jest supeeeeeeer:evil_lol: mały czarny misio!!!!:loveu: :loveu: Łapki nie bolą , dzisiaj pobiegał trochę ze mną , wytarzał ryjka w śniegu:evil_lol: to było zabawane : nagle legnął na ziemię i i trze pychem w jedną i drugą stronę a ogonek tylko MAJT MAJT hahahahhahahha:evil_lol: :evil_lol: :loveu: daje mi łapke i co najsmutniejsze jak odchodzę to cicho SKOMLI ...........:shake: aż łzy napływają mi do oczu:-(

MIŁOŚĆ WSPANIAŁA!!!!!!!!!:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo się dziwię ludziom , że nie chcą!!!!!:shake: :shake:
Gdybym nie miała swojej suczyny(agresorki:diabloti: ) kaukaski i boksera to siedział by właśnie koło mojego krzesła w czasie gdy ja pisałabym WAM jak wspaniałego mam nowego PRZYJACIELA:loveu: :loveu: !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia19']Bardzo się dziwię ludziom , że nie chcą!!!!!:shake: :shake:
Gdybym nie miała swojej suczyny(agresorki:diabloti: ) kaukaski i boksera to siedział by właśnie koło mojego krzesła w czasie gdy ja pisałabym WAM jak wspaniałego mam nowego PRZYJACIELA:loveu: :loveu: !!!!!!!!![/quote]
Pięknie napisane! Łapek faktycznie jest wspaniały i życzę najgorszego temu, kto go do takiego stanu doprowadził! Wystarczyło odpowiednie karmienie czy to tak dużo ????
Klusek04 ma rację!!!! Psiak już nie odczuwa bólu i nauczył się żyć z tym swoim kalectwem ! Stąd też jego brykanie na spacerkach ! To młody i bardzo spragniony kontaktu z ludźmi piesek!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj również byliśmy na spacerku:lol: Ale ŁAPEK się nie popisał:shake: :shake: byłam za swoim boksiem ( trzymał go vanorton_pl) na którego Łapuś zareagował agresja a potem chciał pogonić 3 kłoty..........:roll: juz wiemy , że domek z takimi zwierzakami odpada.............jeszcze go sprawdzę na moja suczynę:razz: do niej może mieć respekt bo to 7 miesięczne kaukaskie bydle.......;)



P.S
Lapek po mału przybiera na wadze i jak zawsze jest uroczy...........:loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia19']Dzisiaj również byliśmy na spacerku:lol: Ale ŁAPEK się nie popisał:shake: :shake: byłam za swoim boksiem ( trzymał go vanorton_pl) na którego Łapuś zareagował agresja a potem chciał pogonić 3 kłoty..........:roll: juz wiemy , że domek z takimi zwierzakami odpada.............jeszcze go sprawdzę na moja suczynę:razz: do niej może mieć respekt bo to 7 miesięczne kaukaskie bydle.......;)



P.S
Lapek po mału przybiera na wadze i jak zawsze jest uroczy...........:loveu: :loveu:[/quote]
Może Łapek miał gorszy dzień?
A tak nie jest takim agresorem

Link to comment
Share on other sites

wczoraj byłam z nim na spacerku! uf, dawno nie trzymałam na smyczy psa, który ma tyle siły;)(moja suczynka jest malutka). na żadnego psa spotkanego po drodze nawe nie zaszczekał. pobiegał sobie trochę z moją siostrą(pobiegaliby więcej, ale bałam się o jego łapy). jak wróciliśmy, to akurat czekało na niego jedzonko, więc nie było problemu z pozostawieniem go przy budzie. chętnie wezmę jeszcze "dyżur" jutro(no i w przyszłą niedzielę też mogę, ale kto wie...może wtedy już znajdzie nowy domek?)
:)

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj ten pies wykazuje agresję nie do wszystkich np. do tych za budą wogóle!Ale na mojego psa się rzucał a MAX to najspokojniejszy pies na świecie, trzeba uważać chyba nie chcemy aby ktoś o tym zapomniał i wpakował psa bez głowy do innych psów!!!Ja tylko uprzejmie informuję jakie są reakcje psa na wszystko co go otacza bo to NAS inmteresuje:shake: . Nie chcę dla niego źle tylko dobrze!!! Nie mówię , że ŁAPUŚ to ZABIJAKA I ZAGRYZACZ On jest kochany i w trosce o niego pisze i przekazuję Wam to co zaobserwowałam bo nie wszyscy mają mozliwość zabawy i spacerków z nim:roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że trzeba wszystko jasno mówić!! Mam po cichu nadzieję, że może to trochę z zazdrości wynika. Pewnie Łapek traktuje Cię Kasiu trochę jak Swojego człowieka i może on poczuł zagrożenie w Twoim psie jako konkurencji do Twych uczuć. Ja się bardzo nie wyznaję na psiej psychice ale u mnie też były zatargi pomiędzy "starą" sunią i "nowym" psem. Pewnikiem jak psiak poczuje się bezpieczniej to mu przejdzie, choć może być i inaczej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamkam']Pewnie, że trzeba wszystko jasno mówić!! Mam po cichu nadzieję, że może to trochę z zazdrości wynika. Pewnie Łapek traktuje Cię Kasiu trochę jak Swojego człowieka i może on poczuł zagrożenie w Twoim psie jako konkurencji do Twych uczuć. [/quote]

Dokładnie tak myślę, jak pisze Kamkam! On Cię poznał już na tyle, że jest po prostu zazdrosny!
Dzisiaj mimo, że nas zna - nie raczył wyjść z budy! :shake: Słychać było w budzie telepotanie ogonka, pyszczor wystawił, ale postanowił odpocząć. No fakt późno było :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...