Jump to content
Dogomania

Starachowice!Młody psiak z krzywicą ma stały domek!Kury,koty,króla do towarzystwa!


Majaa

Recommended Posts

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='yewcia1']Pewnie po świętach będzie jakaś wiadomość z nowego domu Łapka?[/quote]
Hehehe Już dzisiaj będzie ! Co prawda nie przeszkadzaliśmy Państwu w Świętach ! Ale obserwowaliśmy Łapka wczoraj i dziś !
Biega luzem po podwórku, pomiędzy inwentarzem, na który kompletnie nie zwraca uwagi!
No za wyjątkiem tego, że dzisiaj sprzedawał buziaka cichaczem kurze! (tak go przykookałam ;) :evil_lol: )
Widać, że jest zadowolony i tryska radością psa mającego swój teren a równocześnie radością znowu młodego psiaka :multi: :multi: :multi: :multi:
Nie ma już nic wspólnego z tym psem, którego pierwszy raz zobaczyłam wychodzącego z lasu - zastraszonego i wciąż uciekającego !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gamba']Boszsz...pies całujący kurczaki :shake:
:evil_lol: :multi:[/quote]
Gamba !!!!!!!!!! Ty się nie czepiaj :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :jumpie: Toż to Wielkanoc jest ! Dzisiaj próbowaliśmy podpatrzeć czy Łapuś w tym okresie świątecznym z rozpędu i królika nie całuje ;) Ale spał w budzie i tylko okiem łypnął na nas Sądząc po odgłosach z budy to nawet ogonem pomerdał i ... poszedł spać dalej

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Gamba']Łapek to teraz pan na włościach! Teren ma,całować ma kogo (albo i nie skoro za kurczaki się chłopak bierze :cool1: ).Żyć nie umierać :evil_lol:[/quote]
Łapusia widzę niemal codziennie ! A czasami i kilka razy dziennie !
Jeżdżę tamtędy (specjalnie na około) często
I powiem Wam, ze Łapuś kwitnieje. Symbioza kompletna z pozostałym zwierzyńcem. Od dwana nie widziałam, żeby był zapięty na łańcuch o żadnej porze dnia i nocy! A ostatnio widziałam go w akcji pt. "Ani kroku dalej, bo Cię zjem" ;) , a facet szedł sobie spokojnie ulicą i nawet na Łapkowe podwórko nie spojrzał ;)
No i kiedyś widziałam Łapcia - przewodnika kur :evil_lol: Strąbili mnie i finału nie było mi dane zobaczyć (po trąbieniu wszysctkie zwierzaki sie rozpierzchły), ale psina wyglądał jak pasterz wśród swojego stadka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...