Jump to content
Dogomania

Starachowice!Młody psiak z krzywicą ma stały domek!Kury,koty,króla do towarzystwa!


Majaa

Recommended Posts

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie wiem jak jest w Starachowicach ale mojej suczce moze grozi operacja ścięgna i mój wet w ostrowcu polecil klinike w Lublinie. Z tego co wiem to operowano tam pare ostrowieckich psiaków i to za rozsadna cene i dobrze !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klusek04']A czy takiej operacji podjąłby się nasz starachowicki wet czy to sprawa dla instytutu weterynarii czy jeszcze coś bardziej skomplikowanego?[/quote]
Dzisiaj miałam właśnie się Gutka o to pytać, ale po makabrycznym dniu, jaki mieliśmy dzisiaj w piątkę - On, ja, Kaśka, Bożena i Rajek, to uwierz mi nawet od niego rozliczenia nie wzięłam!

I tak sobie myślę, czy na Łapka akurat to osobnej skarperty na AFN, by nie założyć ?!

Link to comment
Share on other sites

[B]Majaa[/B], osobna skarpeta na AFN by Łapkowi z pewnością nie zaszkodziła. Jest też taki wątek ze zbiórkami na operacje i może tam by tez wrzucić.

My w Krakowie mamy w schronie psiaka z taką samą łapką :( Ostatnio Asior założyła mu wątek... Tak pomyślałam że może by ich razem jakoś połączyć w leczeniu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka'][B]Majaa[/B], osobna skarpeta na AFN by Łapkowi z pewnością nie zaszkodziła. Jest też taki wątek ze zbiórkami na operacje i może tam by tez wrzucić.

My w Krakowie mamy w schronie psiaka z taką samą łapką :( Ostatnio Asior założyła mu wątek... Tak pomyślałam że może by ich razem jakoś połączyć w leczeniu...[/quote]
Myślę, że możemy założyć skarpetę, bo w sumie aktywuje się ona w momencie pierwszej wpłaty !
Już wiem, że preprowadzenie opracji Łapka jest praktycznie niemożliwe u nas, więc aby odzyskać szansę na normalne poruszanie się musi wyjechać do większego ośrodka !
Weszka lub Asior podajcie linka do tego psiaka z podobnym problemem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klusek04']I ja bezsilna jestem więc tylko podniosę. A kasę trzeba zebrać koniecznie.[/quote]
Klusek04! Błagam! Nie myśl tak ! Musimy wierzyć, że coś możemy zrobić, bo inaczej grupowego doła złapiemy !
A o ile wiem, to w naszym mega wspaniałym mieście nawet dobrego psychiatry nie ma :cool3:
A sadzę że dla Łapka pieszczochy i spacerek, to już i tak jest bardzo wiele ! Napewno wiele więcej niż wuzyta u psychiatry!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klusek04']No tak. dobrego psychiatry nie ma więc dobrze że choć dogomania nas leczy. Podnoszę "Łapucha".[/quote]
Leczy, dołuje, leczy, dołuje ....... dogomania, jak życie .... raz cieszy, a zaraz potem dołuje!
Łapusiu do góry! Może wieści o Tobie będą tymi, które nas jako następne ucieszą!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...