Jump to content
Dogomania

Pomalutku szczeniaczki do DS odjeżdżają :)!


_patSi_

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='M&S']Fantastyczna wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Cudowna :) zwłaszcza to ze zawsze możemy podjechać z wizytą:)....Została jeszcze piątka dwie dziewczynki i trzech chłopców:) Jeden z nich to niezły rozrabiaka i awanturnik , nie da sobie w kaszę dmuchać stawia się nawet do starszych , szczęście , ze one ustępują :) a on przecież dopiero sześć tygodni ma... Puszczę trochę ogłoszeń na Śląsk i Małopolskę może będzie większy odzew konkretnych zdecydowanych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie się cieszę,że maluszki zaczynają już trafiać do nowych domków.Moją ulubienicą była najmniejsza sunia.Straszny wrzaskun ale kochana kruszynka. Gdybym nie miała swoich dwóch pociech to maluch już był by mój.Teraz skoncentrowaliśmy wszystkie siły i środki na zorganizowanie sterylki dla Mamuśki.Jak wszystko dobrze pójdzie to 20 będzie miała zabieg.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny trochę zaniedbałam wątek ale nie dajemy rady, brakuje nam czasu doba zbyt krótka...:( dodatkowo zajęłam się robieniem ogłoszeń aby podreperować budżet fundacyjny, w miedzy czasie dwie adopcje. U szczeniaków wszystko ok, rosną jak na drożdżach nadal piątka poszukuje domów, było wprawdzie paru chętnych, ale potrzebowali psa na podwórko lub odstraszyła ich umowa adopcyjne, ale nadziei nie tracimy, szczeniaki są naprawdę świetne, jak na swój wiek są bardzo odważne śmiałe i ufne, lgną do człowieka, jak tylko znajdę trochę więcej czasu wkleję zdjęcia...:)
super że suczka już po sterylizacji, czy potrzebuje Pani jakiegoś wsparcia, wprawdzie u nas krucho ale może uda się coś wykombinować wspólnie z dziewczynami z dogo

Link to comment
Share on other sites

Sunia czuje się nadspodziewanie dobrze!Ciągle przy niej czuwamy żeby nie zdjęła kubraczka bo niestety jest wyjątkowo zmyślna i trzeba było zrobić dodatkowe zabezpieczenia.Ponieważ macica była w fatalnym stanie robiliśmy pełne badanie krwi i o dziwo, pomimo tak licznej ciąży, wyniki są świetne łącznie z mikroelementami.
Zbiórka wśród pracowników przeszła nasze najśmielsze oczekiwania i była bardzo wzruszająca bo nawet pracownicze dzieci dawały drobne ze skarbonek.Pan doktór też przemiły - obiecał,że na zdjęcie szwów przyjedzie do nas i wtedy ją na wszystko zaszczepi.Gorzej jest z moimi kontaktami z suńką bo to ja ją złapałam,wiozłam,niosłam na zabieg więc skojarzyłam jej się z potwornym lekiem i bólem.Teraz niestety na mój widok ucieka,ale mam nadzieję,że to minie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Byłam dzisiaj sprawdzić domek dla dziewczynki,niestety.... :( Wydawało sie ,że nasza maleńka trafi do wspaniałego domku, no cóż szukamy dalej dla piąteczki.
Póki co dobry ,,wujek" spędza z nimi niemal każdą chwilę.Od pierwszego dnia wczuł się w rolę opiekuna i pozwala sobie dosłownie na głowę wejść.

Psiaki są bardzo żywiołowe,istne diabełki:evil_lol: pełne temperamentu ,przeogromne żarłoki.:)
Jak na dwa miesiące starają się utrzymać czystość,wręcz domagają się wyjścia na dwór :lol: Są odważne i obszczekują wszystko co obce .

Zdjęcia poniżej z dzisiejszego dnia ,słoneczko świeciło i czwórka wyruszyła na spacerek z wujaszkiem Barrym poznawać nowe terytorium :) Jak zwykle lizus pozostał w domu.;)

[IMG]http://fotoo.pl//out.php/i120819_baryizpolka.jpg[/IMG]

po szaleństwach i obiadku cała piąteczka w swoim ulubionym kąciku pod grzejnikiem :) i jakie niewinne ;)

[IMG]http://fotoo.pl//out.php/i120974_maluchy.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...