Jump to content
Dogomania

malutka sunia szuka ds


diana79

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='baster i lusi']przyszłam z bazarku suni .poproszę nr.konta przeleję 10 zł.przykro mi ale jednorazowo[/QUOTE]
[IMG]http://najbardziej.com/wp-content/gallery/zabawne-zwierzeta-1/animals_186_14.jpg[/IMG]:loveu::loveu::modla::modla:ciociu dziekujemy slicznieeeeeeeeeeee:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

sunie jeszcze nie udało się zabrać suni do DT, pracownicy nie chcieli jej wydać
Dora poszła z tym na policję ale policja mowi,ze nie mozna jej zabrac,ze trzeba zgody burmistrza na zabranie,bo ludzie ja karmią
ale jeszcze jakas decyzje musi podjac prezes tego zakladu pracy,a on bedzie dopiero w poniedzialek. jedni ludzie z zakładu mówili żeby ją zabrać inni, że nie można jej zabrać bo pilnuje terenu i że jest ich własnością itd w poniedziałek ma być kolejna interwencja do prezesa firmy, mam nadzieje że się uda bo jak sunia jest niby własnością zakładu to nie może biegać wolno, być bez szczepień i rodzić co cieczkę... masakra...

odpowiedź z fb
[URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=1131791444"]Emilia Hanley[/URL] jesli sá jej wlascicielami, to powinni miec ksiázeczké szcepien regularnie, poza tym musieliby odpowiedziec za nieodpowiedniá opieké nad suniá, bo biega luzem. czyli albo suka bezdomna i bierzecie albo ma pseudowlascicieli i tez nie spelniajá kryteriów opieki nad zwierzéciem. nie dajcie sié zastraszyc kiepom. stac ich na weta? od reki lista kosztów utrzymania psa u weta i podpiszá zrzeczenie nawet jesli sá "wlascicielami".

Link to comment
Share on other sites

Tak biedna jest ta sunia,i tak sie garnie do czlowieka,a oni chca z niej zrobic robota do pilnowania...nie wiem czego....
i powiedzieli,ze sunia bedzie miala szczeniaki,bo oni maja komu oddac...
a policji powiedzieli,ze sunia dostaje zastrzyki zeby nie miala szczeniakow...
nie bedzie latwo...a najgorzej szkoda mi suni,ida takie mrozy,ja jej zanoslam slome,bo lezala na golych deskach,ale musze tej slomy dolozyc,zeby mogla zakopac sie w tej slomie
jak powiedzialam,ze sunia ma cos z lapka,bo podnosi ja caly czas do gory,albo ma chora,albo jej zimno,to co uslyszalam od niego...nie napisze...szkoda nerwow...

Link to comment
Share on other sites

Dora, a może niech jakaś cioteczka podjedzie tam i dopyta się co chcą z suką zrobić i wymyśli bajeczkę o tym, że np. mieli podobną, ale właśnie umarła no i dzieci płaczą, bo chcą taką samą... Niech całą tą rozmowę ktoś sfilmuje, nagra z ukrycia lub ta cioteczka co podjęła się tego, sama to nagra dyktafonem gdzieś ukrytym... I będziecie mieć dowód na policji...

Kurczę, sama nie wiem... Trzeba szukać dowodów, jakąś małą od nich zabrać.
Nie ma żadnych odznak zaniedbań? Suczka ma budę? Jeść? Pić? Nie jest agresywna? Nie mieszka na łańcuchu? A może jak będzie mieć szczeniaki wtargniecie tam z policją? Albo zainteresujecie jakieś organizacje prozwierzęce historią suczki... sama nie wiem... :(

Tak tylko gdybam, bo żal mi suczyńki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Jesli uwazają ,ze to ich własnosć,powinni mieć ksiazeczkę zdrowia i szczepienia przeciw wsciekliznie. Zastrzyki ,chyba sami nie dają ,tylko weterynarz ,wiec musi być wpis do ksiązeczki.[/QUOTE]

I w gminie zapłacony podatek za psa... ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]z prezesem firmy rozmawiala wolontariuszka Fundacji Elpis Krystyna POmaranska.Prezes zobowiazal sie do postawienia suni porzadnej budy,zobowiazal sie do strylizacji i zapewnienia opieki weterynaryjnej suni.
Sytuacje/czy tak bedzie naprawde/bedzie kontrolowala Fundacja.Na razie firma dostaje szanse,juz wiedza,ze suni nie mozna tak traktowac,zeby spala byle gdzie,na golych deskach i rozmazala sie dwa razy w roku.[/B]

[B]jeżeli ktoś wpłacił pieniądze na sunię to bardzo proszę o info i oczywiście zaraz zostaną zwrócone, bardzo mi przykro, w takim układzie na razie chyba nie da się nic zrobić:(
[/B]

Link to comment
Share on other sites

no to jest podstawa do interwencji!!! W taki mróz brak porządnej ocieplonej budy to znęcanie! do końca tygodnia będzie więcej niż - 30, więc ona nie da rady, jeśli inspektor to stwierdzi to jest podstawa by odebrać, szczeg. że facet był pouczany! Trzeba działać!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...