Jump to content
Dogomania

Onka Sara straciła nadzieje i wtedy los sie usmiechnął Sara ma dom!!!!


martaipieski

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zmiana planów, z nową Pania doszłysmy do wniosku że po co czekać!! więc dzisiaj Sara opuszcza schronisko....trzymajcie kciuki pada snieg a my mamy do zrobienia ponad 200km. Ja po prawie 3 dniowej męczarni i walce z grypą jelitowa na szczęście dzisiaj się czuje nieco lepiej chociaż nie na tyle dobrze by sie ruszyc z domu no ale trudno czasem trzeba sie poświęcic.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero niedawno wróciłam do domu. Sare wczesniej zabralismy na psią myjnie by czyściutka i pachnaca trafiła do nowego domku. Domek cudowny ludzie wspaniali, aż płakać mi sie chce ze szczęścia, posesja wielka ogrodzona więc puściliśmy ja luzem, przychodzi na wołanie, w domu obeszła wszystkie pomieszczenia po czym zasnęła w ciepełku, na koniec odprowadziła nas do wyjścia, z 2 psiakami swoich nowych Państwa dogadała się dobrze, ona jest uległa wstosunku do innych psiaków, do ludzi wspaniała i przekochana....
[IMG]http://img814.imageshack.us/img814/7774/img8226b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Sara dzisiejszą noc spedzi z końmi w ogrzewanej stajni(widziałam stajnie i koniki-cudne) w stajni jest legowisko i kanapa koło pieca na której Sara dzisiaj spi:) niestety Pani mówi że na widok kota oczka jej się zapalaja, ale bedą nad tym pracować, ciesze sie że w końcu będzie szczęśliwa, kochana, wybiegana, i spała ciepło wygodnie o brzuszku pełnym dobrej karmy:) bo jej Pani kocha gotować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']wszystkie psy w Pile i Jędrzejewie są sterylizowane[/QUOTE]

Nie wiedziałam o tym..., ale to bardzo dobrze. Nie będzie sunia przechodziła stresu i bóbu w nowym domu.

A często tak jest, ze psiak jest sterylizowany dopiero w nowym domu. I niestety psiak, któremu życie odmienia się na lepsze, trafia do domu i ma taka niespodziankę na samym początku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaipieski']tak jak Malawaszka pisze:) wszystkie ciachniete!!!
Malwa a więc kaska z bazarku cała niech idzie na szarika,[/QUOTE]

Dziękuję. Tak po cichu myśłałam, ze skoro Sara zaraz idzie do nowego domu, to jej część oddam Ci na innego psiaka, albo sama zadecyduję co zrobię z tymi pieniędzmi. Jeśli te pieniądze już się nie przydadzą, to na pewno dobrze je spożytkuję przekazując na innego psiaka.

Jeśli możesz to wejdź w mój drugi bazarek, tam też jest straszna bida - psiak z połamanymi łapami. Potrzeba 1.800 zł ....

Chociaż sama nie wiem. Zaangażowałam się w pierwszej kolejności w pomoc dla Szarika, on taki biedny, upodlony, sama wiesz, bo czytałaś wątek, a z kolei sunia z mojego drugiego bazarku, kóra okazała się jednak psem, też biedna, z połamanymi łapkami. Może jednak dla niej łatwiej będzie znaleźć, wysępić kasę... Pomoc już jest, bo jest już zooperowana. Zaraz trafi do hoteliku. A Szarik? On nie ma w sumie nic....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaipieski']Sara była dzisiaj na pierwszym spacerku od 4 lat:) dała sobie radę, była szczęśliwa, koty niestety nadal goni za to do koni czuje respekt:)[/QUOTE]

Wspaniale!

Do kotów przyzwyczai sie, w końcu na jednym podwórzu i w jednym domu są!

Link to comment
Share on other sites

Gosiu ona juz od Soboty w nowym domku!!!!!!!!!!!!!!!
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/1889/30054498.jpg[/IMG]
[IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8941/saraspacer.jpg[/IMG]
[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1820/64714769.jpg[/IMG]

na koty reaguje nieco spokojniej, uwielbia samochód:) kocha spacery, pogoniła juz 1 rowerzystę i zachowuje czystość bo wczesniej zdarzało jej się zrobić w nocy kupkę, i kocha jajka, jak to jej Pani powiedziała sa prawdziwym hitem

Link to comment
Share on other sites

Super, teraz Sara się wybiega na tych polach!

A do kotów na pewno się przyzwyczai. Mojemu psiakowi zajęło to wprawdzie pól roku, ale przyzwyczaił się, i nie zwraca już teraz na nie uwagi.

Marta - może czas zmienić tytuł, bo jest bardzo mylący.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...