Jump to content
Dogomania

Bernardyn - tym razem nie będzie łatwo.Ma dom.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W niedzielę odkryłam jedną rzecz u niego - podchodzę - on marszczy się marszczy jak zwykle i wara mu cały czas wrrrrrrrr....ale jest jeden moment, kiedy tego nie robi - jak podsuwam mu do kraty smycz. Wtedy ma całkiem inny wyraz pyszczydła :diabloti: i ma takie oczy pełne nadziei i uszy nastawia i wącha tą smycz i wącha.
Tak mi go strasznie żal w tym momencie :-(.

Link to comment
Share on other sites

To tak jak ja byłam kucam i kucam i gadam do niego Benio nie pyskuj ja sobie tylko tu kucam a tu nagle wygląda przez okno Krokiecik i mówi mi tak" chcesz aby był twój to daj mu palca w kraty" ja długo nie myśląc palucha w kraty a ten krzyczy wyciągaj palca, bo bedzie "dawaj i spadaj" :crazyeye::shake: Myślałam że mi patent chce sprzedać na Bonesa a on normalnie dawał mu mnie na tacy, myslałam że go ubije:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajk@']:evil_lol:

Mój małż nie dał się namówić na zwiedzanie schroniska, mimo że już wszedł na teren :cool3:
Ale urabiania ciąg dalszy - to jest tak samo trudny przypadek jak Benek :eviltong:[/QUOTE]

Daj mu czasu, mój mąż przyjechał nie raz ze mną, ale nigdy nie odwiedzał kojców dopiero przełom był w sobotę nie miał wyjścia :eviltong:a ino spróbowałby mi nie pomóc przy zanoszeniu piesków po kastracji do budek to:mad::mad: narazie trzymał im tylko główki jak ich niosłam i podnosił dachy jak na 1 raz to dużo :oops::roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No właśnie nie zrobione .... wszyscy uciekli z placu ze strachu przed benkiem ( a my z psiakami za bramę) :evil_lol:. Miałyśmy do wyboru zaprowadzić psy do kojców albo wyjść z nimi to wybrałyśmy druga opcję ! I poszłyśmy w siną dal ... jak wracałyśmy alejką to samochód benkowy przejeżdżał obok nas i widziałyśmy przez szybę Bastera na tylnym siedzeniu rozwalonego.

Pan adoptujący spoko gość, zna rasę, miał benka.
Basterowi będzie dobrze jak się już zaprzyjaźni z Panem :cool3::lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...