Jump to content
Dogomania

Galeria Kumpla - wracamy...


Ewa&kumpel

Recommended Posts

  • Replies 888
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Kamcia_14

[B][I]Witajcie !! Szybko wam się galeria rozrasta :D . Ale żeby do nas na galeri wpaść to nie !! . Napawacię się popularnością swojej galeria :evil_lol:. [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

No to wreszcie mam na dzisiaj wolne.
Ostatnie dni miałam zabiegane jak nie wiem. Wczoraj mały remoncik w łazience, a sprzątania co niemiara. Ale już prawie finiszuję.

Szłam sobie dzisiaj ulicą i zobaczyłam cudownego pieseczka - mówię Wam, cukiereczek. Miał może ze trzy miesiące, maleńki. Cały rudo-złoty. Bez ogonka. Chyba się zakochałam. :loveu: :loveu: :loveu:
A później następne spotkanie z kolejnym przystojniaczkiem. Ten to dopiero miał ślipki. Pozwolił sobie nawet fotkę zrobic.
Ciekawe, czy któś zgadnie co to za cudaczek wpadł do nas na występy gościnne.

Przystojny, prawda?

[IMG]http://images13.fotosik.pl/32/6824bcad00d94e6bmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images14.fotosik.pl/98/be6ce76eca281635.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&kumpel']
A później następne spotkanie z kolejnym przystojniaczkiem. Ten to dopiero miał ślipki. Pozwolił sobie nawet fotkę zrobic.
Ciekawe, czy któś zgadnie co to za cudaczek wpadł do nas na występy gościnne.

Przystojny, prawda?

[IMG]http://images13.fotosik.pl/32/6824bcad00d94e6bmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images14.fotosik.pl/98/be6ce76eca281635.jpg[/IMG][/quote]


ojej ale ten przystojniaczek mokry, a jak dzis narozrabiał:mad: :mad: :mad: :mad: myślałam, ze go trzasne... a wie pani, okazało sie po południu, ze jeszcze bardziej mnie zdenerwował, bo się znowu wyszlajał, tylko, ze poźniej ugryzłam sie w język i nawet nie krzyknęłam na niego... tylko na niego nie patrzyłam, bo byłam zła... teraz już jest dobrze.... na skokach narciarskich, cały czas się do mnie przytulał i chyba cieszył się, ze Adam Małysz zajął 1 miejsce:multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']ojej ale ten przystojniaczek mokry, a jak dzis narozrabiał:mad: :mad: :mad: :mad: myślałam, ze go trzasne... a wie pani, okazało sie po południu, ze jeszcze bardziej mnie zdenerwował, bo się znowu wyszlajał, tylko, ze poźniej ugryzłam sie w język i nawet nie krzyknęłam na niego... tylko na niego nie patrzyłam, bo byłam zła... teraz już jest dobrze.... na skokach narciarskich, cały czas się do mnie przytulał i chyba cieszył się, ze Adam Małysz zajął 1 miejsce:multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]


Ja nie wiedziałam, że Ty taka fanka skoków narciarskich jesteś.
A na Cerbusia nawet krzywo nie wolno Ci spojrzec, bo wiesz, że on mi wszystko powtórzy. :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&kumpel']Ja nie wiedziałam, że Ty taka fanka skoków narciarskich jesteś.
A na Cerbusia nawet krzywo nie wolno Ci spojrzec, bo wiesz, że on mi wszystko powtórzy. :mad:[/quote]


hehehehe lubie oglądać skoki, w sumie to oglądam je od 200 roku chyba :D czyli od 7 lat, wiem, że to krótko, ale kiedyś ja żyłam tylko bajkami :D

No a jeśli chodzi o tego wyżej wymienionego pana, to ehmmm no ciężko będzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']hehehehe lubie oglądać skoki, w sumie to oglądam je od 200 roku chyba :D czyli od 7 lat, wiem, że to krótko, ale kiedyś ja żyłam tylko bajkami :D

No a jeśli chodzi o tego wyżej wymienionego pana, to ehmmm no ciężko będzie...[/quote]

Lekko nie będzie, ale może... Kto wie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']Witam,a mzoe rarczej dobry wieczor:evil_lol:
Kiedy nowe foteczki przystojniaka??/:eviltong:[/quote]

Hej. Witamy bardzo.
Jakby się udało z tymi fotkami to jutro (tzn. już dzisiaj wieczorkiem), a jak nie to najpóźniej w poniedziałek. Obiecuję, bankowo... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Ewa! :p
Gdyby nie Twoje odwiedziny u mnie to pewnie bym tu nie trafiła :oops: bo ja wchodzę tylko na te "znane" mi galerie... :oops:
Ale obiecuję, że się poprawię! :cool3: [SIZE=1](zwłaszcza, że jak widzę wypowiada się tu juz moja Siostra (pinczerka_i_gizmo), więc co jak co, ale nas to Ty się już nie pozbędziesz:evil_lol:).[/SIZE]

Czekam na zdjęcia. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patkant']Cześć Ewa! :p
Gdyby nie Twoje odwiedziny u mnie to pewnie bym tu nie trafiła :oops: bo ja wchodzę tylko na te "znane" mi galerie... :oops:
Ale obiecuję, że się poprawię! :cool3: [SIZE=1](zwłaszcza, że jak widzę wypowiada się tu juz moja Siostra (pinczerka_i_gizmo), więc co jak co, ale nas to Ty się już nie pozbędziesz:evil_lol:).[/SIZE]

Czekam na zdjęcia. :razz:[/quote]


Czesc.
Bardzo cieszę się z Waszych odwiedzin. Mam nadzieję, że będziecie wpadac częściej. I pod żadnym pozorem nie mam zamiaru się Was pozbywac.
Buziaczki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...