Jump to content
Dogomania

Galeria rozbrykanego sznupelka


Karolina_Nett

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nerul']Kózko wreszcie znalazlam twój temacik- Sznaucerus boski chociaż ja niegustuje w tej rasie :P zbyt brodata jak dla mnie ale wiem ze są jej fani ;) [B]Jak widze pieprz i sól dominuje w twym domu[/B]- pozdrawiam[/quote]
Nie, nie. Ta [U]czarno-srebrna[/U] kulka wie gdzie jej miejsce w "stadzie" :evil_lol:
Ale to prawda, czasmi Nett na zdjeciach mi wychodzi jak P&S :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Kózko wreszcie znalazlam twój temacik- Sznaucerus boski chociaż ja niegustuje w tej rasie :P zbyt brodata jak dla mnie ale wiem ze [B]są jej fani[/B] ;) Jak widze pieprz i sól dominuje w twym domu- pozdrawiam[/quote]

Są są :loveu::loveu: Ja coraz bardziej przekonuję się do Sznaucerków :loveu:
Pieprz i sól są chyba najbardziej popularne, a może czarne? :hmmmm: Ja uwielbiam białe i pieprz i sól, i takie jak boski Nett :loveu:

Oui, oui Nett- SuperPies!


Zrobię Ci banner, Nett Super Pies :cool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna_Owieczka']U nas nowe fotki.[/quote]
Już biegnę oglądać! :multi:

[quote name='Czarna_Owieczka']Zarośnięty Nett też ładniutki, tylko jak dla mnie ścięty wygląda bardziej dorosło :D[/quote]
Bo wygląda bardziej dorosło ;). Mi się i tak i tak podoba, czy zarośnięty czy nie, tylko jak ma więcej sierści to kołtuny mu się szybko robią i wszystko się do sierści czepia :-(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kudłata_Koza']Dżem doberek :).

Ja pamiętam jakie było zdziwienie po pierwszym strzyżeniu... Myślałam że mi psa podmienili bo mó zwiał, czy co! Taka chudzinka... :lol:[/quote]

On wcale grubszy nie był, tylko miał wiecej siersci, nie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Pamiętam jak moja kumpela swojego Shih Tzu kąpała, masakra...tu taki "napuszony", a jak się go zmoczyło, taka malutka kuleczka :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel'][B]On wcale grubszy nie był, tylko miał wiecej siersci, nie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
Pamiętam jak moja kumpela swojego Shih Tzu kąpała, masakra...[B]tu taki "napuszony", a jak się go zmoczyło, taka malutka kuleczka :eviltong:[/B][/quote]
a) Dokładnie :).
b) to tak smao jest z Nettem, tylko on nie ma napuszonej sierści tylko jej nadmiar :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kudłata_Koza']Dobrze widzisz, nie mam avatara, bo co jakiś wkleję (czy to z dysku, czy to np. z imageshacka) ciągle mi wyskakuje obrazek z krzyżykiem :shake:[/quote]

Mnie się wogóle nie wyświetla, jest puste miejsce, albo pisze tylko "Awatar Cambel"..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...