Jump to content
Dogomania

Śnieżek ma DOM!!!!


BUDRYSEK

Recommended Posts

Dziewczyny - jedziemy do domu czyli nie będzie nas do piątku tutaj. Jestem za to pod telefonem. Mamy karme suchą (biedne psy u mamusi delektują się gotowanym - u mnie nie ma tak dobrze:diabloti:).
Jestem pod telefonem - 691 185 448.
Śnieżka jutro pokaże swojej wetce. Niech ona zdecyduje czy robić te kanaliki czy nie i co robimy ze stawami...
Ja sie na tym nie znam a ona zna sie jak nikt inny na wszystkim:cool3::loveu:.

Ciekawostka dnia:
Mama wkładała pieczeń do lodówki, schyliła sie a Śnieżek dopadł i jej wyrwał z ręki.
Zeżarł w pięć sekund a teraz wtranżala miche ryżu z mięchem i marchewą. Tym razem dałam mu porcje Dolarową i i tak niucha głodny.

Do tego przegryzł swoją smycz i nadgryzł szelki.
Smycz ma teraz Dolarową i nie dam mu jej przegryźć :).

Czy mogę wygospodarować z tego 100zł coś na kaganiec dla niego?
Chciałabym plastikowy - podobno zżera wszystko co znajdzie a to może być niebezpieczne dlatego taki byłby najlepszy, z dodatkowa kratą. Do tego nie uderzy nikogo metalem w razie gdyby chciał kogoś innego niż mnie ugryźć.
Nie wiem ile kosztuje taki plastikowy kaganiec ale myślę że coś ok. 20zł. Ja płaciłam chyba 26zł za taki plastik dla mojego dobermana.. ale to było pare lat temu.
Obroże i smycz mam jednak tak jak mówiłam - kagańca niestety w jego rozmiarze nie posiadam.

Buziaki od uśmiechniętego głupeczka - Niedźwiedzia miniaturowego - Śnieżka.

PS: Dzisiaj biegał i nie rozwiało to moich wątpliwości dotyczących bólu stawu biodrowego. Jest coś tam nie tak jak powinno..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szkodnik, szkodnik. Szelki nadżarte i smucz ciachnięta w 2 miejscach.
Na szczęście dostał obroże i smycz mam (jestem kolekcjonerem sprzętu psiego - bazarkowym :) ).
Kagańca nie mam w jego rozmiarze, niestety. Chciałabym dobrać taki, zeby nie podrażniał mu kącików oczu. Polatamy po zoologach i pokaże go swojej wetce. Potem pojedziemy do LANCETU.

Dzisiaj pierwszy dzień w nowym miejscu - Śnieżek cieszy sie jak głupi z kota.
Dostali dzisiaj na śniadanie NRC Royal z Arthrofosem w proszku. Oboje szamali jak opętani co dobrze wróży bo jak wspomniałam - gotować mi sie nie chce.

Po pobycie na wsi - oboje troszke zdziczeli i gapią się na psy jak na zjawy. Mam plan z nimi dzisiaj popodróżować - pogoda jest piękna i mamy troche spraw do załatwienia:
1)kaganiec dla Śnieżka
2)oglądniecie u Ewy Pacałowskiej (oczka, stawy .. robimy szczepienia? Myślę, że stan psychiczny pozwala na to)
3)umówienie groomera
4)LANCET
5)musimy pozałatwiać też "nie psie" sprawy typu zakupy

Z racji ładnej pogody - pojedziemy wszyscy razem w ramach socjalizacji :) czyli "odwsienia".

Z dobrych informacji:
mogę głaskać Śnieżka po dupce bez gryzienia.

Ze złych informacji:
Śnieżek ma za wąski parapet do siedzenia na nim! Makabra :)

[quote name='Ania J']czy zbójnik jest kastrowany?[/QUOTE]
Tak, tak. Odjajczony. :)

Link to comment
Share on other sites

Doszła wpłata od

[B] Karoliny Murdzia[/B] [SIZE="4"][B][COLOR="red"]100 zł[/COLOR][/B][/SIZE] ,czyli nadal mamy [SIZE="5"][COLOR="red"] 345,13[/COLOR][/SIZE]

[B][COLOR="navy"]Pozwolicie ,że jeszcze raz wkleję ,zeby było na bieżąco.
[/COLOR][/B]

Doszła wpłata od :
[COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"][SIZE="4"]jednorazowo[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[FONT="Arial Black"]Kamos [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]10 zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Masza44[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]25 zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Schroniskowiec [/FONT]-[SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Jolanta D -Pruszków[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł [/COLOR][/SIZE] nie znam.Nie wiem,czy stała ,czy jednorazowa.
[FONT="Arial Black"]Justyna Lipnicka[/FONT][SIZE="4"] [COLOR="red"]20 zł[/COLOR] [/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Marek -Wojciech D. Kraków[/FONT] [SIZE="4"] [COLOR="red"]210 zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Lidia Sz. Wieliszew[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Agnieszka W. Łódz. Na transport [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"] 120 zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Aneta K. Daleszyce[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Rajmund N. Boguszów[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]10,13 [/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Kinga K. Warszawa[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 40 zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Roksana K. Krupski Młyn [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]40 zł [/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]bluesky26 i Mafia[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 30 zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Agnieszka W Piła [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"] 30 zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Karolina Murdzia [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]100 zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Bakusiowa [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]20 zł[/COLOR][/SIZE]

[COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"][SIZE="4"]Deklaracja stała[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[FONT="Arial Black"]AniaJ. i Podaj Łapę [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 20 zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Margaretta B Łódz [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 30 zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Agnieszka W .Łódz[/FONT] zapewne z Fb. -[SIZE="4"][COLOR="red"]30zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]cyga fryga[/FONT] - [SIZE="4"][COLOR="red"]10zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Javena [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"]5zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Vege Inicjatywa[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 50 zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Ewu [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 10 zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]ulka 1108 [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"] 10 zł[/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Agnieszka 103 [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]5zł [/COLOR][/SIZE]
[FONT="Arial Black"]Agnieszka K [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE]

[SIZE="5"]Razem[/SIZE][SIZE="5"][COLOR="red"] 900,13 zł[/COLOR][/SIZE]

[FONT="Arial Black"][SIZE="5"]120 zł WYSŁANE ZA TRANSPORT. [/SIZE][/FONT] [FONT="Arial Black"][SIZE="5"][COLOR="red"] 900,13 - 120 zł [/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE="4"] = [FONT="Arial Black"][SIZE="4"][COLOR="red"][SIZE="5"] 780,13 zł[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]


[FONT="Arial Black"]WYSŁAŁAM KARILCE[/FONT][SIZE="5"][COLOR="red"] 300zł [/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]ZA HOTEL[/FONT] [FONT="Arial Black"] -[/FONT] [FONT="Arial Black"] ZOSTAŁO [COLOR="red"] [SIZE="5"]480,13 ZŁ[/SIZE]
[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[FONT="Arial Black"]Dziś wysłałam [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]100 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]na szczepienie i konsultacje. [/FONT] [FONT="Arial Black"]Zostało [/FONT][SIZE="5"][FONT="Arial Black"][COLOR="red"]380 ,13 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bluesky26']ja na pewno będę mogła po 10tym wysłać 30zł.w kolejnym miesiacu dam znac czy mogę.[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy....[URL=http://smayliki.ru/smilie-1148787879.html][IMG]http://s19.rimg.info/a851d7541e8842cc959dc4d8f3d00f64.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszkaK']przepraszam że tak pózno w przysżłym miesiącu obiecuję poprawę, przelałam dzisiaj 15zł stałej

chcę wrzucić Śnieżka na gumtree na Wawę, jaki nr do kontaktu podać?[/QUOTE]

Dziekujemy..




[quote name='Justyna Lipicka']Najlepiej na Budryska, telefon w sygnaturze w 1 poście:) albo do Karilki ale nr juz nie znam;)[/QUOTE]

Karilka podawała wcześniej swój nr tel . 691 185 448.

Link to comment
Share on other sites

[B]prosze podawac w ogloszeniach tylko moj nr 607 488 598[/B]
wlasnie jestem po zadymie z sunia gdzie byly 2 numery w ogloszeniach i zglosily sie w tym samym czasie 2 damo i byla wojna

[B]Sniezek musi uzbierac minimum 300 zł na przetykanie kanalilkow lzowych i rtg lapek...prosze pomozcie uzbierac Mu ta kwote, moze miec stan zapalny, ktory trzeba wyleczyc...On cierpi :([/B]

[B]tel z ogloszenia nie odbiera[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...