Jump to content
Dogomania

Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???


dreag

Recommended Posts

[quote name='Klementynkaa']ciotki od hopsanie domku nie znajdziemy :(
jak KOŃ wygląda z ogłoszeniami? ktoś to ogarnia? bo chyba wygasły wszystkie robione ostatnio?[/QUOTE]

Hopsamy z Kasia by wątek nie wylądował na DOGO gdzie nikt nie zagląda czyli na szarym końcu .... Ja FB mu udostępniam cały czas i na BO i tablicy ma ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

A ja będę go hopsać,bo wiem,że niektórzy właśnie na takich forach szukają dla siebie psiaka-więc im wyżej jest tym moim zdaniem lepiej ;)

A jak chłopak zachowuje się w stosunku do innych psów,kotów,ludzi-bo w przyszłym tygodniu daję jego fotki znajomej która ma podpytać w swoim środowisku psiarzy o ewentualny domek dla niego;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaT']A ja będę go hopsać,bo wiem,że niektórzy właśnie na takich forach szukają dla siebie psiaka-więc im wyżej jest tym moim zdaniem lepiej ;)

A jak chłopak zachowuje się w stosunku do innych psów,kotów,ludzi-bo w przyszłym tygodniu daję jego fotki znajomej która ma podpytać w swoim środowisku psiarzy o ewentualny domek dla niego;)[/QUOTE]

Kasia Koń ostatnimi czasy uspokoił się,wydoroślał,ułożył się .... z sukami chyba ok choć lubi dominować jedynie drze japę jak kogos obcego zobaczy to nie przepuści więc do bloku się nie nadaje moim zdaniem.Co do kotów to nie wiem Kuna musi się wypowiedzieć .... Wielkie dziękuje Kasiu :loveu: Ściskam wasza rodzinkę z łapkami serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaT']Dzięki Ula za odpowiedz-moja znajoma sama jest straszenną psiarą,więc jak opowiedziałam jej o Koniu,to stwierdziła,że popyta -może coś się w końcu u chłopaka ruszy,bo niemiłosiernie zasiedział się w DT[/QUOTE]

Kasia dziękuję :) oby ten domek w końcu odnalazł Konia :)

Link to comment
Share on other sites

podrzucamy by wątek nie umarł śmiercią naturalną i zapraszam cioteczki do Konia im Nas będzie więcej tym większe chłopak ma szanse na domek ..... PLOTKUJCIE o KONIU by DOMEK usłyszał ;)

KasiaT :loveu: dziękuję,ze jesteś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']no a co z tymi ogłoszeniami? są czy ich ni ma? jakby co to poproszę znów o pakiecik![/QUOTE]



Klementynkaa ja nie odpowiadam za KONIA więc nie wiem jak stoi z ogłoszeniami tak jak już napisałam na FB udostepniam,tablica i bialystokonline to robię dla KONIA .... myślę,że już ogłoszenia,które wcześniej były raczej są już nieaktualne ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']wiem wiem psi :) liczę na jakies info od kogoś kto "czuwa" nad KONIEM i jego ogłoszeniami :) chyba, że pchnę znowu pakiet i tyle...[/QUOTE]


Kuna=mamusia na wakacjach więc jak wróci może coś powie o Koniku ;) .... jak chcesz to puszczaj pakiet jak się zdubluja to trudno im KONIA więcej w necie tym lepeij dla niego ;)

to w górę chłopie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...