Jump to content
Dogomania

Max w Nowym Domu :D


Delph

Recommended Posts

Nie mają kasy ani chęci na zajęcie się psem. Pies jest po prostu uciążliwym problemem pozostałym po wyprowadzce syna. Do tego sąsiedzi zwracają im uwagę, więc decyzja już zapadła - pozbyć się psa. To są starsi ludzie, starej daty, bardzo ciężko się z nimi rozmawia i współpracuje. Nie chcieli nas nawet wpuścić na posesję, udawali, że nie ma ich w domu. Zrobią, co będą uważać za słuszne, niestety. Próbowałam już i wiem, że psa trzeba po prostu szybko zabrać, po mojej wizycie pozostał im tylko niesmak, że przyjechałam i psa nie wzięłam :shake:

Nie korzystam z Facebook'a, więc jeżeli ktoś byłby w stanie zrobić mu tam akcję zbiórki na hotel, będę bardzo wdzięczna. Ogłaszany w sprawie adopcji jest cały czas, mam nawet odzew w jego sprawie, jednak dopóki go nie zabierzemy z adopcji nici :-( Nie mogę przyszłemu domkowi powiedzieć o psie nic konkretnego, czy toleruje obce psy, jak się zachowuje na spacerach, w domu. Nie ma możliwości tego sprawdzić tam, gdzie teraz jest... Myślę, że znalazłby dom dosyć szybko, bo jak pisałam, już dwie osoby były nim poważnie zainteresowane. Trzeba tylko dać mu szansę...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bonsai']A do kiedy jest czas? Ja niestety finansowo sie nie dołożę, ale postaram się porozsyłać wątek. Może wydarzenie na fb?[/QUOTE]

Czasu właściwie już nie ma :( Jedyne co udało mi się osiągnąć, żeby choć trochę zabezpieczyć los psa, to tyle, że dogadałam się z ich sąsiadką, żeby często tam zaglądała, pytała o psa i trzymała rękę na pulsie. Niestety ostatnio dostałam od niej wieści, że ludzie tracą cierpliwość :(

Będę po stokroć wdzięczna za zorganizowanie mu zbiórki na fb.

Link to comment
Share on other sites

Z mojej strony, jako że to ja rozpętałam akcję ratowania psiaka :evil_lol: jest deklaracja comiesięczna w wysokości ok. 50 zł i jednorazowa "na start" (np. transport czy hotel) 150 zł. Więcej nie jestem w stanie w obecnej sytuacji, dlatego bardzo Was proszę o pomoc w imieniu psiaka...

Dopiszę jeszcze, że opiekę nad psem przejmie Fundacja Adopcje Malamutów, z którą jestem w kontakcie. Piszę, żeby nie było wątpliwości w sprawach finansowych, pieniądze na pewno trafią na utrzymanie Maksa. Ja oczywiście się nie wycofam z pilotowania sytuacji, za bardzo zależy mi na losie psa.

Niedawno miałam kolejny telefon w sprawie adopcji, do mieszkania w bloku w Warszawie... I znowu musiałam Panią zmartwić, że nie wiem jak pies zachowuje się w domu i na spacerach. Boję się zaryzykować i wydać go w ciemno, to duży pies i duże ryzyko, a w razie czego on nie będzie miał gdzie wracać :(

Edited by Delph
Link to comment
Share on other sites

[B]Iljova: [/B]Bardzo dziękuję[B] :loveu:
[/B]
Podaję namiary do wpłat:

FUNDACJA ADOPCJE MALAMUTÓW W POZNANIU
ul. Krotoszyńska 13
61-315 Poznań
REGON: 301420901
NIP 7822500241
KRS 0000355142 Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

[SIZE=3][B][COLOR=red]numer konta
20 1500 1054 1210 5008 3156 0000[/COLOR][/B][/SIZE]
Kredyt Bank SA
I Oddział KB SA w Poznaniu
[COLOR=red]Koniecznie z dopiskiem:[/COLOR][B][COLOR=red] [SIZE=3]"Darowizna na Maxa z Otwocka"[/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=red] i najlepiej swoim [SIZE=3][B]nickiem[/B][/SIZE] z dogomanii

[COLOR=black]Proszę też, żebyście dawali znać tutaj na wątku o ewentualnych wpłatach, dzięki temu będę mogła aktualizować i pilotować sytuację Maxa.[/COLOR]
[/COLOR]

Edited by Delph
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za FB :loveu:

Dziewczyny, czy któraś z Was zrobiłaby Maxowi bazarek? Ja tego nigdy nie robiłam i kompletnie nie wiem o co chodzi, a dostałam propozycję przekazania fantów dla psiaka.

Do tego [B]lavinia[/B] podaruje Maxowi 50 zł na nową drogę życia :loveu: Bardzo, bardzo dziękuję w imieniu psiaka!

Prosimy o deklaracje, nawet kilka złotych jest istotną pomocą, dopóki nie będzie wiadomo, że mamy odpowiednie fundusze, pies nie zostanie zabrany...

Edited by Delph
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Delph']Bardzo dziękuję za FB :loveu:

Dziewczyny, czy któraś z Was zrobiłaby Maxowi bazarek? Ja tego nigdy nie robiłam i kompletnie nie wiem o co chodzi, a dostałam propozycję przekazania fantów dla psiaka.
[/QUOTE]

Ja mogę zrobić bazarek, tylko potrzebuję zdjęcia +opisy przedmiotów - można przesłać na [email][email protected][/email].

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie kciuki za Maxa, jeżeli okaże się grzeczny do innych piesków to ma szansę na super domek :lol: Nie pisałam, żeby nie zapeszać.

Niestety nadal tkwi tam gdzie był, codziennie odbieram ponaglające telefony, sytuacja jest napięta. Chcemy zabierać go do lecznicy na kastrację. Potrzeba transportu przez Warszawę. A później, zależnie od rozwoju sytuacji, do nowego domu na Śląsk lub do hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Ciężkie pytania zadajesz :razz: Bo co dalej, to już zależy od samego Maxia. Jeżeli będzie grzecznym pieskiem, który lubi psie towarzystwo, to czeka na niego super-hiper-fantastyczny domek w okolicy Katowic (sprawdzony już, była wizyta pa). Czekają na niego piękne tereny, bieganie po lesie z właścicielką i do towarzystwa sunia husky. Tak więc, jeżeli Max się wykaże kulturą, to po kastracji pojedzie do hoteliku do Częstochowy, a później do nowego super domu. A jak da ciała i będzie wydziwiał, to ja idę skoczyć z mostu :evil_lol: a Max jedzie do innego hotelu, bliżej Warszawy na resocjalizację i szukamy dalej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...