Jump to content
Dogomania

Czym karmicie waszych pupili?


Laguna007

Recommended Posts

Ja może zaczne. Ja daje mojej Soni suchą karme codziennie firmy Purina (uważam ze to najlepsza firma). Co dwa dni kupuje jej saszetki Pedigree z cielęciną (bo to najbardziej lubi) a jak niema akurat mokrej karmy, to do suchejwlewam odrobine gorącej wody zeby sucha karma namokła i wylewam potem;) daje to rewlacyjny aromat i mojemupsiakowi bardzo smakuje. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laguna007']wiem ze jest taki dział ale chciałąm tutaj tak bardzeij na luzie, zabronione to?[/quote]

Dublowanie tematów kończy się zamknięciem lub usunięciem wątku, a umieszczenie topiców w niewłaściwym dziale - przeniesieniem do właściwego działu.:razz:
Regulamin się kłania :cool3: [COLOR=Red]4. Użytkowniku, zanim rozpoczniesz nowy wątek, sprawdź za pomocą wyszukiwarki u góry strony , czy dany temat nie był już poruszany. Jeśli był – zapoznaj się z nim, a w razie potrzeby kontynuuj. Powtarzające się wątki będą usuwane lub łączone – chyba, że moderator zadecyduje inaczej.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj przeczytalam [URL="http://www.z-palacu-cesarza.j.com.pl/zywienie/praktyki_przemyslu.htm"]to [/URL]
I tak jak jeszcze do wczoraj chcialam zmienic karme z gotowanego jedzenia na suchą, tak teraz NIGDY tego nie zrobie :shake: Chyba ze to bedzie karma ktora nie ma nic wspolnego z tymi wyczynami :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja tak samo gotowany ryż z warzywkami,dodatkowo wsypuje mieszanke warzywną i ona ma otręby, zmielone zboża i warzywka.Do tego dodaje mięsko, dziczyzke albo wołowinke (na kurczaka ma uczulenie) i to z rana dostaje ,a w ciagu dnia dostaje sucha karme puriny z jagnięciną

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.bragadog.com/images/puppy_large_breed.jpg[/IMG]

Ja osobiscie kupuje mojemu labradorowi , Sjgonowi , Acanę . Ryż w sosie z mięsem zachęca go , żeby razem z nami szybko wrócił do domu w podwórka :P [B]PAMIĘTAJCIE , ŻE PSY KARMIMY PO SPACERZE ! jEŻELI TAK NIE ROBICIE , ZMIEŃCIE TO NATYCHMIAST , BO MOŻE DOJŚĆ DO TRAGICZNEGO SKRĘTU ŻOŁĄDKA ( U SZCZENIAKÓW ) .[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...