Jump to content
Dogomania

...:::Wyżeł niemiecki -jakim jest psem:::...


Sylwunia

Recommended Posts

[FONT=Trebuchet MS]Własnie mam zamiar kupic pieska rasy wyżeł niemiecki. Prosze pomóżcie mi!!!;) Jak sie taki piesek zachowuje wobec innych piesków bo mam shih tzu i boje sie aby nic mu sie nie stało i jaki jest w stosunku do dzieci???? Jesli ma ktos takiego pieska to niech mi napisze o jego zachowaniu... Dodam ze chce juz kupic dorosłego pieska a nie szczeniaka :cool3: [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[B][I]Jeśli chcesz kupić dorosłego psa to może adopcja :loveu:. Jeśli zdecydujesz się na psa ze schroniska napisz do mnie na PW lub na GG . [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

... mysliwskim :evil_lol: Aktywnym, pracujacym i reszte Ci ludzie z forum wyzlow powiedza.

Dziwne zestawienie ras. U mnie bylo odwrotnie - do psa mysliwskiego (tak, tak - jamniki to psy pracujace jakby ktos nie wiedzial i myslal, ze to takie spasione parowy na krzywych lapach :diabloti: ) wzielam ozdobke i radze 20 razy sie zastanowic przed podjeciem takiego kroku. u nas byly, a nawet jeszcze co jakis czas sa problemy, a psiaki sa podobnych gabarytow. Inne charaktery, inne temperamenty, inne potrzeby, z racji czego psy moga, ale nie musza sie kochac ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ja mam wyżła niemieckiego właśnie ze schroniska. Moja Nora nigdy by nie ugryzła dziecka, co więcej broni dzieci. Obojętnie w jakim wieku. Jest naprawdę wspaniałym psem. No i jak każdy wyżeł uwielbia wode, biegać. Poza tym ma ogromny apetyt. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Mój wyżeł jako młody pies i szczeniak był bardzo żywiołowy wręcz szalony :evil_lol: a jednocześnie taki niezdarny,że przyprawiał nas nie raz o śmiech do łez :lol:.
Moli miała 12 lat gdy urodził sie mój synek i po dzis dzień jest między nimi przyjaźń,choć czasami widzę,że młody daje w kość sędziwej już suni, jednakże ona ma do dziecka ogromną cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...