Jump to content
Dogomania

Gaba - jamniczka rzucona na pożarcie zapomina o smętnej przeszłości w super DS :)


jofracy

Recommended Posts

Tak, tak. Dopominanie się przy stole tego co jemy to na paczątku było nagminne. Mocny wyraźny szczek. Nie mogła pojąć że nic nie dostaje. Ale po trzech dniach dała spokój krzykom i teraz grzecznie czeka czy coś do miseczki wpadnie.
Co do spania w łóżku z panem...no cóż, większość psów śpi ze mną, jest ich czasem 6 a czasem 5. Nie obrażam się jak do Pana też wskakują ;-)
Do tej pory spał Kiler - taki sam wypierdek mały, ale jego czasy już mineły i już nie on gra pierwsze skrzypce. Raz nad wozem raz pod wozem.
Ale Gabunia do mnie też przychodzi pospać - niestety coraz częściej, co tz -towi strasznie się nie podoba.

Co do kotów - to Gaba jak tylko poczuła się pewnie to koty i owszem goniła. Ale tego można psa nauczyć. Wszystkie psy u nas na poczatku gonią koty. Nie wszystkie później śpią z nimi, ale tolerują. Gaba jest mądra i pojeła zasady bardzo szybko. No i proszę - mamy przytulanie się do siebie ;-)

Edited by LILUtosi
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LILUtosi']Co do kotów - to Gaba jak tylko poczuła się pewnie to koty i owszem goniła. Ale tego można psa nauczyć. Wszystkie psy u nas na poczatku gonią koty. Nie wszystkie później śpią z nimi, ale tolerują. Gaba jest mądra i pojeła zasady bardzo szybko. No i proszę - mamy przytulanie się do siebie ;-)[/QUOTE]
Zgadzam się w 100% - znam to z własnego doświadczenia!!!
Przerabiałam już różne opcje z kotem: pudel, jamniczka, amstaff, jamniczka, jamnik, dobermanka... i jeszcze raz amstaff i kot...
I w każdym przypadku była przyjaźń i miłość!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy moje w kwesti kociej byłyby do przerobienia. Szczególnie w "kupie". Jamniki w stadzie zachowują sie inaczej. A moje mają bardzo rozwinięte myłsiwskie instynkty. A szczególnie ta "najbardziej niewinna" i najmłodsza. I to ona nakręca pozostałe. Zreszta ona krew z "polowania" juz poczuła. Wraz z dwoma pozostałymi jamnikami przez rok pobytu na wsi upolowała kilkanaście kur i zabierała sie za koty.

Teraz kota wyczuwa na kilometr i wyrywa na maksa. Jest na smyczy wiec spoks.

Link to comment
Share on other sites

[URL]https://lh3.googleusercontent.com/-xrZ2YpOzQzg/Twik8Chmy_I/AAAAAAAAANk/53QK65TYAKc/s720/IMG_1572.JPG[/URL]

Cudownie, wspaniale oby tak dalej:)Niestety nie moge wspomoc Gabi finansowo/ [SIZE=1]sporo kosztowala mnie wyprawka Ondry/Milki.[/SIZE]/ Ale trzymam kciuki za sunie:)

Link to comment
Share on other sites

Czy Gabunia już wylazła ze śpiworka? MAlusia taka-bidulka.

Gabuniu-paczka na bazarek-na Twoje potrzeby-już spakowana-zaklejona-jutro wysyłam-oby sie udało wszystko sprzedać....wyleczymy Cię-popatrz ile już kochanych Cioteczek przekazało kasiorkę :loveu::loveu:.....gdybym tylko była zdrowa....oj życie...

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilą z LILUtosi. Ustaliłyśmy, że Gaba pojedzie do Wroclawia do dermatologa, slynnego dr Popiela - wtedy będzie wiadomo coś wiecej. Dr przyjmuje co drugi tydzień we wtorki ale warto poczekać podobno to znakomity specjalista. Moze być jednak problem z badaniem poziomu hormonów bo Gaba po sterylce ma jakąś burzę hormonalna i stała się mleczna...
No co zrobić system hormonalny zachwiany. Ale może w ogole nie będzie konieczności wykonania tego badania - nie wiem ?
Liczę, że pomożecie w podejmowaniu decyzji co do Gabryśki ??
Chcę jeszcze podziękować LILUtosi, w której ręksch tak naprawdę spoczywa leczenie suni i to ona pielęgnuje małą - a czyni to naprwadę starannie :)
Pozdrawiam LILUtosi i jej TZ

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Właśnie jesteśmy po kapieli. Znowu Gabusia zgubiła trochę czarnych awałeczków narośli. Poleciała od razu pod kołderkę.
Do dr Popiela zawsze kolejka jak do znachora ;-) Przyjmuje do 22 a czasem i wychodzi o 1,2 w nocy.[/QUOTE]
To pewnie kolejny dowód na to ŻE WARTO!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...