Jump to content
Dogomania

DOLAR ast z Glinna w DS, pozostal dlug...:(


chita

Recommended Posts

[quote name='chita']doszlo dzis na konto dolcia 49,67 PLN przez PayPal, dziekuje:Rose:[/QUOTE]
konta nie sprawdzałam, zrobię to za kilka dni, gdy będzie więcej wpłat ale możesz dopisać do postu z rozliczeniem, że jest 20zł od imperatora(przekazał mi osobiście a nie na konto, dlatego wolałabym od razu zapisać, bo potem mogłabym zapomnieć)

[quote name='karolina175']Wiadomo juz cos w sprawie Dolara? :)[/QUOTE]
cierpliwości, niestety musimy parę dni zaczekać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hotelik i owszem jest, ale po pierwsze - wszystko zależy od właścicielki - psów w hoteliku już jest sporo i nie wiem czy bedzie wolny boks - Pyrdka miała dzwonić i pytać.
po drugie - dzisiaj byłyśmy w przytulisku w Opalenicy, potem z lecznicy odbieraliśmy bernardynkę, zawoziliśmy do hoteliku, potem jeszcze tu wizyta p/s, tam zalatwienie jeszcze spraw, dopiero niedawno zładowałyśmy do domu.
niestety we dwie nie jest nam łatwo załatwiać wszystko od ręki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']hotelik i owszem jest, ale po pierwsze - wszystko zależy od właścicielki - psów w hoteliku już jest sporo i nie wiem czy bedzie wolny boks - Pyrdka miała dzwonić i pytać.
po drugie - dzisiaj byłyśmy w przytulisku w Opalenicy, potem z lecznicy odbieraliśmy bernardynkę, zawoziliśmy do hoteliku, potem jeszcze tu wizyta p/s, tam zalatwienie jeszcze spraw, dopiero niedawno zładowałyśmy do domu.
niestety we dwie nie jest nam łatwo załatwiać wszystko od ręki.[/QUOTE]jasne. może jutro dacie radę albo pojutrze? każdy dzień krócej w przytulisku jest wart "zachodu"

Link to comment
Share on other sites

ok, Joasia - właścicielka hoteliku zgodziła się przyjąć chłopaka.
jutro rano Pyrdka będzie dzwoniła do przytuliska i na wtorek (niestety w poniedziałek nie damy rady - znów napięty grafik mamy) umówimy (mam nadzieję) wyciągnięcie Dolara z przytuliska. Jeśli nie będzie zaszczepiony na wściekliznę, to musimy to jeszcze załatwić we wtorek i kupić tabletki by go porządnie odrobaczyć i odpchlić, co by nie przeszły żadne inne stwory na psiaki z hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']ok, Joasia - właścicielka hoteliku zgodziła się przyjąć chłopaka.
jutro rano Pyrdka będzie dzwoniła do przytuliska i na wtorek (niestety w poniedziałek nie damy rady - znów napięty grafik mamy) umówimy (mam nadzieję) wyciągnięcie Dolara z przytuliska. Jeśli nie będzie zaszczepiony na wściekliznę, to musimy to jeszcze załatwić we wtorek i kupić tabletki by go porządnie odrobaczyć i odpchlić, co by nie przeszły żadne inne stwory na psiaki z hoteliku.[/QUOTE]

w poniedziałek zgodnie z obietnica wysyłam do Pyrdki tabletki na robaki i preparat na odpchlenie, szkoda, żebyście kupowały, wyślę priorytetem to powinnyście mieć we wtorek, może w tej sytuacji wolicie, żebym wysłała to komuś innemu?
zaszczepcie go porządnie, nie na sama wściekliznę zamiast kupować coś, co będzie miał... zapakowałam Advantix i tabletki na robale na 2 podania i niespodziankę dla Dolara :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']jak zaczniemy zbierac;)

kurcze! tak nie wiele brakuje, mysle ze jakbysmy mieli tak przynajmniej 80% kwoty moznaby Dolcia brac, bedziemy najwyzej bazarkowac i zebrac pod supermarketem:evil_lol:[/QUOTE]

No ja właśnie czekam na hasło z moimi fantami zimowymi na bazarek na Dolcia, a widzę,ze już jeden bazarek na chłopaka jest, szkoda,że moich fantów się do niego nie podączyło. Ja mam już 3 deklaracje stałe, wiec mogę tylko pomóc darowując fanty na czasie na bazarek

Link to comment
Share on other sites

w terierze Dolar ma być tylko tydzień, aż zwolni się miejsce u fur.
Joasia (właścicielka) została uświadomiona o tym, że nie znamy zachowania Dolara, że wiemy tylko jaki ma stosunek do psów, do ludzi tylko tyle, co zaobserwowałyśmy przez kraty.
będzie miał swój boks i osobisty wybieg. jeśli będzie z nim problem, to nie będzie chodził przez ten tydzień jeszcze na spacery, wystarczy mu ciepły boks i wybieg :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...