Jump to content
Dogomania

Leszno CACIB 2-3.06.2007


Elitesse

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']ZGŁOSZENIA PROSIMY PRZESŁAĆ DO 1 MAJA 2007
[/quote]

Ze strony [URL]http://www.zkwp.leszno.pl/[/URL]

[B][U][SIZE=4][COLOR=#800080]Oddział w Lesznie zawiadamia, że termin składania zgłoszeń przedłużono do 11.05.207 roku[/COLOR][/SIZE][/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']haalooo!! ponawiam pytanie!!Czy ktoś może mi polecić nocleg w Lesznie (lub w okolicach Leszna)?? Wybieramy się na wystawę i szukamy jakiegoś miłego miejsca zakwaterowania, bo z Krakowa to ładny kawałek mamy:p No i oczywiście miejsca, w które będzie można zabrać trzy duże psy:eviltong:[/quote]
Wczoraj zarezerwowałam pokój w hotelu MUMUT ok. 2 km od wystawy. Cena dwójki ze śniadaniem (i psem :razz: ) to 106 zł, parking strzeżony - bezpłatny tel. (65)520-17-77

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tolutkowa']Wczoraj zarezerwowałam pokój w hotelu MUMUT ok. 2 km od wystawy. Cena dwójki ze śniadaniem (i psem :razz: ) to 106 zł, parking strzeżony - bezpłatny tel. (65)520-17-77[/quote]
OO dzięki ! Jakąś zaliczkę wpłacić trzeba??WIesz jakie tam są warunki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']OO dzięki ! Jakąś zaliczkę wpłacić trzeba??WIesz jakie tam są warunki?[/quote]

Zaliczki nie ma. A warunki ... nie mam pojęcia, ale i tak pewnie lepiej niż w akademiku w Poznaniu, gdzie koczowaliśmy na światówce:evil_lol:. Pani z recepcji była przemiła - duże psy jej nie straszne :lol: , my będziemy z CTR-em i goldkiem. Niestety stronka hotelu nie działa ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tolutkowa']Zaliczki nie ma. A warunki ... nie mam pojęcia, ale i tak pewnie lepiej niż w akademiku w Poznaniu, gdzie koczowaliśmy na światówce:evil_lol:. Pani z recepcji była przemiła - duże psy jej nie straszne :lol: , my będziemy z CTR-em i goldkiem. Niestety stronka hotelu nie działa ....[/quote]
no to duża szansa że się tam spotkamy :p my z goldenem i seterem szkockim:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tolutkowa']Wczoraj zarezerwowałam pokój w hotelu MUMUT ok. 2 km od wystawy. Cena dwójki ze śniadaniem (i psem :razz: ) to 106 zł, parking strzeżony - bezpłatny tel. (65)520-17-77[/quote]
hmmm..dzwoniłam tam i powiedziano mi 150 zł za pokój +50 zł za jednego psa!!!!:shake: :shake: czyli jak dla mnie 250 zł za dobę!!trochę za dużo:-(

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś wybiera sie w [B]sobotę [/B]z [B]Bydgoszczy lub okolic[/B] na ta wystawę, a miałby miejsce w samochodzie dla 1 osóbki to błagam o kontakt. Niestety pies osoby z która miałam jechać zachorował i nie jadą na wystawę. Mam w Lesznie do wystawienia kilka piesków więc zależy mi na dotarciu na ta wystawę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']hmmm..dzwoniłam tam i powiedziano mi 150 zł za pokój +50 zł za jednego psa!!!!:shake: :shake: czyli jak dla mnie 250 zł za dobę!!trochę za dużo:-([/quote]

:angryy: :angryy: Zadzwoniłam tam dzisiaj aby potwierdzic wcześniejsze ustalenia i ... podano mi takie warunki jak Tobie! Oczywiście zrezygnowałam z rezerwacji i powiedziałam co myślę o takim traktowaniu klientów. Właścicielka hotelu twierdzi, że nie ma pojecia kto robił tą rezerwacje dla mnie i podawał warunki :angryy: ! Szlag może człowieka trafić.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd, ale naprawdę podałam tylko dalej informacje jakie otrzymałam :oops: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tolutkowa']:angryy: :angryy: Zadzwoniłam tam dzisiaj aby potwierdzic wcześniejsze ustalenia i ... podano mi takie warunki jak Tobie! Oczywiście zrezygnowałam z rezerwacji i powiedziałam co myślę o takim traktowaniu klientów. Właścicielka hotelu twierdzi, że nie ma pojecia kto robił tą rezerwacje dla mnie i podawał warunki :angryy: ! Szlag może człowieka trafić.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd, ale naprawdę podałam tylko dalej informacje jakie otrzymałam :oops: .[/quote]
spoczko- nie ma problema!! Zarezerwołam nocleg w pensjonacie 9 km od Leszna - za 75zł za pokój +pies 15 zł:p

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko do bardziej obeznanych, do Leszna przedłużyli zgłoszenia i chcę zgłosić sunie, ale jak wysłać ten formularz (nie jest taki jak w innych oddziałach [URL]http://www.zkwp.leszno.pl/pliki//Zgloszenie_Prestige_2007.jpg[/URL] ) faxem, mailem ? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Wiesz co ja na lutowa i na ta wysylalam poczta. Probuj przez fax, bo chyab inaczej to odpada. Albo zadzown do nich jutro i zapytaj :roll:[/quote]

Dziękuje, chyba faxem będzie najlepiej :cool1:.

Link to comment
Share on other sites

Ja wysłałam maila i fax. Niestety we wtorek Pani poinformowała mnie że moje zgłoszenie nie dotarło, dlatego w środę i czwartek wysłałam jeszcze raz faks. Dla pewności dziś wsadziłam zgłoszenie w list i wysłałam poleconym priorytetem. Mam nadzieje, że któreś dotrze, bo ręce mi już opadają....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']zlaszalam w Opolu na wystawie i juz dzis mam potwierdzenie :multi: ale bez numerka- miomo ze zaplacone odrazu ;)[/quote]
to tak samo jak ja-tez zglaszalam w opolu,tez dostalam potwierdzenie i tez bez numerka:roll:i do tego z bledami w nazwach moich psow:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']zlaszalam w Opolu na wystawie i juz dzis mam potwierdzenie :multi: ale bez numerka- miomo ze zaplacone odrazu ;)[/quote]

[quote name='aga616']to tak samo jak ja-tez zglaszalam w opolu,tez dostalam potwierdzenie i tez bez numerka:roll:i do tego z bledami w nazwach moich psow:shake:[/quote]

Na lutowa Championow takze nei przysylali pomimo oplacenia zgloszenia. Pocztą szły tylko waskie karteluszki z adnotacja o przyjeciu zgloszenia. Z tym świstkiem na miejscu odbierało się numerki.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...