Jump to content
Dogomania

Imię dla jamniczki


Guest xaero

Recommended Posts

Witam

Kupiliśmy z żoną w niedzielę 11.01.04 prześliczną suczkę jamnik krótkowłosy miniaturowy, czarna podpalana. Od dawna myśleliśmy o zakupie psa, ale nie podejrzewaliśmy, że nastąpi to tak szybko i nikt nie zastanawiał się jak piesek będzie się nazywał. Wiem, że na stronie głównej jest podane ponad 25000 psich imion, ale jest ich tak dużo, że mamy problem z wyborem. Czy moglibyście polecić imię dla małej suczki jamnika? Bardzo dziękuje za wszelkie propozycje.

Link to comment
Share on other sites

Podoba mi sie Drozka (przez o z kreska i z z kropka, nie mam polskich liter :D ) - taka dluga i waska sciezynka :wink: .

Moze tez Inka, Neska, Nuka.

A moj pierwszy pies - jamnior- suczka miala na imie Mordka. Takie imie zostalo w spadku po poprzednich wlascicielach. Wyobrazcie sobie jakie zdziwienie wzbudzalismy chodzac z nia i wolajac "Mordka! Mordka!"

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje Psiaka ; )...a tak do imienia to zgadzam sie z Kam i również pasuje Dróżka (fajne imie dla jamnika tak mi się wydaje....a tak wogóle to w "Moim Psie" jest taki Pan Marek Majewski i on pisze takie różne fraszki i jego piesio to też Dróżka:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Moj w papierkach ma Laris ale w domu dostal imie po swoim poprzedniku ktory ku naszej rozpaczy odszedl za teczowy most i wabi sie Jurek a wlasciwie York ale York zostal zpolszczony i wyszedl z niego Jurek a co do suczki strasznie podoba mi sie imie zadra oddaje cala zadziorowatosc jamnisiow

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...