Jump to content
Dogomania

Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.


Akrum

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No o Prezesa to sie nawet dwa domki biły :loveu: Aż mi głupio było jak musiałam napisac jednemu, ze Prezesa dostanie ten drugi, jak o szczeniaka najdroższego :loveu:
Ja to myślę, ze ludzi wzięła treść ogłoszenia [B]Waszki[/B], złapało za serducho i nie puściło :)

To mail córki nowych pańciów, aż serce rośnie jak się to czyta :

[B]Bardzo dziękuję za informację i zdjęcia Prezeska, fakt choroby nie jest dla nas problemem, jak się Pani przekonała w czasie rozmowy z moją mamą, również tata jest pełen współczucia dla psiaka, myślę, że damy sobie z tym radę, trochę nauki i wprawy, a wszystko będzie dobrze, zwierzęta też zasługują na godziwą emeryturę i miłość, a moi rodzice są ludźmi, którzy umieją obdarować kogoś miłością i sprawdzają się w tej roli świetnie. Myślę, że Prezes będzie miał bardzo dobrze u nich. Mama bardziej obawia się, czy Prezes ją zaakceptuje, ale jako córka myślę, że z tym nie będzie problemu. Pozdrawiam[/B].

Dziewczynki, a domek , któremu odmówiłam zadowoliłby piesek w typie yorka, maltańczyka, shih tzu z takim włosem właśnie. Córka nie reaguje na yorka, więc myślę, ze w tym typie włosa można im zaproponować. Jak coś macie, coś wiecie, to dajcie cynka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasjas']No o Prezesa to sie nawet dwa domki biły :loveu: Aż mi głupio było jak musiałam napisac jednemu, ze Prezesa dostanie ten drugi, jak o szczeniaka najdroższego :loveu:
Ja to myślę, ze ludzi wzięła treść ogłoszenia [B]Waszki[/B], złapało za serducho i nie puściło :)

To mail córki nowych pańciów, aż serce rośnie jak się to czyta :

[B]Bardzo dziękuję za informację i zdjęcia Prezeska, fakt choroby nie jest dla nas problemem, jak się Pani przekonała w czasie rozmowy z moją mamą, również tata jest pełen współczucia dla psiaka, myślę, że damy sobie z tym radę, trochę nauki i wprawy, a wszystko będzie dobrze, zwierzęta też zasługują na godziwą emeryturę i miłość, a moi rodzice są ludźmi, którzy umieją obdarować kogoś miłością i sprawdzają się w tej roli świetnie. Myślę, że Prezes będzie miał bardzo dobrze u nich. Mama bardziej obawia się, czy Prezes ją zaakceptuje, ale jako córka myślę, że z tym nie będzie problemu. Pozdrawiam[/B].

Dziewczynki, a domek , któremu odmówiłam zadowoliłby piesek w typie yorka, maltańczyka, shih tzu z takim włosem właśnie. Córka nie reaguje na yorka, więc myślę, ze w tym typie włosa można im zaproponować. Jak coś macie, coś wiecie, to dajcie cynka ;)[/QUOTE]

Cudowne wieści, chociaż jedna dziś dobra - daje siłę do dalszej walki. UFF

Link to comment
Share on other sites

Pani napisała, że znalazła na tablicy ogłoszenie o szczeniaku terierka w jej mieście i napisała, czy sunia moze u niej spędzić weekend, zeby sprawdzić czy nic córce nie będzie. Będę się pytać co z tego wyszło. Jakieś @ namiary na mshume by sie przydały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasjas']Pani napisała, że znalazła na tablicy ogłoszenie o szczeniaku terierka w jej mieście i napisała, czy sunia moze u niej spędzić weekend, zeby sprawdzić czy nic córce nie będzie. Będę się pytać co z tego wyszło. Jakieś @ namiary na mshume by sie przydały.[/QUOTE]

Wyślę Ci zaraz na pw ;)

Link to comment
Share on other sites

Prezes jest[B] na razie[/B] bardzo powściągliwy jeżeli chodzi o uczucia i nadal nieufny. Na każdy dotyk mojej ręki się wzdryga, dopiero po chwili się odpręża i widać, że lubi być głaskany. Mija tydzień pobytu u mnie i zauważam, że to pomału się zmienia.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, co z ta karmą?? Bo ja obiecałam, ze Państwo dostaną worek karmy, a do niej pies będzie gratis ;):evil_lol:
Jak Prezes przyjechałby w sobotę, to nijak karma nie dojdzie. Krakvet cos się ociąga ostatnio. ja kupiłam worek w piątek,a dopiero wczoraj wysłali, będzie pewnie jutro, czyli 6 dni.

[B]Emma[/B] wszystkie wiadomości o zachowaniu Prezesa będę notować i będę wdzięczna za wszelkie wskazówki:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...