Jump to content
Dogomania

schronisko wałbrzych - tragedia


justynavege

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, ale to zawsze było wiadomo, że jak ktoś ma miękkie serce to musi mieć twardą d.pę:( Niestety zauważam, że wraz z doświadczanym i obserwowanym cierpieniem ludzie twardnieją i stają się nieczuli...To samo mam u siebie, że ielkroć naoglądam się Ligoty i tym podobnych, to później mam jakby mniejszą wrażliwość na inne wątki...ehhhh:oops:

Link to comment
Share on other sites

tez tak mysle ze kontrole sa potrzebne z zewnatrz a nie miejscowe bo te tylko udaja ze cos robia.zreszta to nie ma znaczenia jaki temat jest do poruszenia umia sie wszedzie dogadac.
to straszne czy kiedykolwiek doczekamy sie zmian w naszym kraju od ludzi ktorzy to zyja za pieniadze podatnikow ale nic dla nich nie robia tylko mysla w jaki sposob wyciagnac jak najwiecej dla siebie.aco do dyrektorow takich schronisk to poprostu patrzylam na to z wlasnego punktu ze wiecej radosci jest z dawania anizeli z brania.

wszyskim nam zycze duzo wytrwalosci i sil do walki ze zlem.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniąc wczoraj do UM zapytałam czy słyszeli już o kontrolach z polecenia wojewody dolnosląskiego, ale pani nic nie wiedziała jednocześnie przyznając rację i słuszność takich kontroli.
Co do dokumentów, o które prosiłam to nadal cisza, bo to ponoć pierwszy raz kiedy obywatel prosi o ich przygotowanie, więc narazie pismo leży u pani naczelnik...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, ja wiem że TOZ to dla większości marna organizacja, ale jeśli jedyną drogą do zdobycia uprawnień do przeprowadzania kontroli jest TOZ, to może czas najwyższy zastanowić się nad otwrciem w Wałbrzychu tzw. Koła TOZ-u lub Okręgu???
A jeśłi nie TOZ to może Straz dla Zwierząt?

Link to comment
Share on other sites

No siedzibę by się znalazło jakąś honorową, może UM by nas wspomógł:cool3: tym samym się rehabilitując???
Musimy coś zrobić żeby nie szczuli Was patrolami policji i Straży Miejskiej.
A złe doświadczenia masz i z TOZ-em i ze Strażą dla Zwierząt z Wrocławia? Czy tylko z jedna z tych organizacji?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...